• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISFenris
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    diky :)
    INDILL
    INDILL --- ---
    FENRIS: uzasny, libi moc!
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    MAGION: mě přijde, že to prase si odchrchlává... Nebo sprostě nadává...
    MAGION
    MAGION --- ---
    FENRIS: To prase má dobrej výraz. Tohle se mi fakt zamlouvá.
    WILLOW
    WILLOW --- ---
    FENRIS: jj souhlas tyhle polo skici se mi libi...ale to nic nemeni na tom ze slecna taky ta atmosfera me proste bavi
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    JUDAS: hele abych rek pravdu tak to vubec neresim :) pokud ne? tak to nemeli schvalit k hlasovani, pokud ne ale nevadi jim to tak v poho ja jim poslu hires a at si to natisknou jak chtej

    no mozna sem nemel pouzit slovo styl ale uz to nechci rozpatlavat :) mam proste svoje plany jakym spusobem se chci ucit a vyvijet a za tim si du a obcas to vychazi obcas ne a nekdy si to najde vetsi cast publika a nekdy ne :)
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    FENRIS: hele a je technicky mozny takhle potisknout to pansky triko?
    ZACK
    ZACK --- ---
    ZELGARIS: ma pravdu ten chlapec, lisi se to jen tim, jak moc to je "dopracovany". S tim, ze ja mam casto pocit (a zas jsme u tech mych pocitu, ja vim), ze tim "dopracovanim" to kolikrat doseres :) A dneska uz dam fakt pokoj :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FENRIS: Huh? Ale vzdyt delas furt jen jeden styl.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Ale nee, neříkám abys dělal jen samuraje. Ale prostě na tom prasomurajovi něco je, něco co stojí za to vydolovat a ovládnout. Ta slečna mi přijde jako poloslepá ulička.
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    kazdopadne diks
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    ZACK: jj tak hlavne ze to dobre dopadlo ))
    MERLKIR:
    ZELGARIS: jo dyt ja vas chapu :) ale nechci delat jen furt jedenstyl a ne vse se vzdycky muze libit vsem :)
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    Presne tak, prasosamurj imho much better nez ta skeleton-like zrzka.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Prasomurai je pro mě milionkrát lepší než paní. Sorry, ale něco mi na ní vadí, asi kostlivost a hlava. Nepřijde mi atraktivní. (zas pozadí se mi líbí dost).

    Každopádně Prasomurai dostává *thumbs up* a to velmi. Mrskni to na DA ať to můžu Favnout ;)
    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: :))) krom toho, ze je se to do ty nasi diskuze krasne hodi, tak se mi to i hodne libi, coz si asi cekal, ja tyhle tvoje rozsekany skicoidni stylarinky muzu.
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    a teda abych furt nekecal

    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: ok, pletu se, tim lipi.
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    no jako kdyz me nekdo nařkne z toho co ty tak to nemuzu brat uplne v klidu :) ale znam tě tak to zas tak nehrotim.

    kazdopadne co se tyče pani je to pro me jedna z nejlepsich veci s kterou sem spokojenej, takze to je pro kazdyho jiny :) a co se tyce trika to je fakt jen komercni adaptace to neresim.

    hele tyhle trika motivy jako samuraj a plechovky bych zas tak neresil pač to sou veci dělaný přímo pro ten servr, projedu si motivy a snazim se adaptovat k těm co vyhráli, dělám to uplně jinak nez kdybych to delal jako samostatny ilustrace ale co se tyce samuraje vubec to neni zadna rchlovka! taky to trvalo.

    ok ja chapu ze mas asi ten dojem ale zatim si zminil jeden priklad reciklace coz je ted to triko ))
    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: Klid :) Mam proste pocit, ze toho vidim cim dal min, a pak to vidim v ruznych variantach pro ruzne pouziti, idealne komercni. Ta pani je odflakla, sorry, je. Nebyl samuraj stejny pripad?
    Klidne me ignoruj, jen jsem tohle proste mel na jazyku, nemam za tim dva sanony dukazu, ani se mi v tom nechce na tyhle urovni hrabat.
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    jj rozumim ale este mi napis kde jinde tohle delam v posledni dobe? :)
    a kterej obrazek sam osobe odflaklej??

    co znamena ze cim dal vic se svoje vytvory snazim uplatnit?? to vypada jakkdybych kreslil na toaletak a třikrat to naskenoval a kazdej den hodil na net to samy :)) ja bych ctel slyset konkretni priklady!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam