• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    FENRISFenris
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    hej ja sem rad za reakce azpon je nejaka zpetna vazba ale nektery reakce vuubec nechapu haha :D jak vubec muzete u nekterejch ilustraci resit anatomii, jako kde je psaný ze musí bejt spravná dyt to neni figuralni studie ne? a fenrisoidni vyblitost? :D
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FENRIS: Barvy hezke, ale porad ta fenrisoidni vyblitost (coz na druhou stranu konkretne v tomhle pripade nevidim jako problem) - ale ta anatomie, to je masakr ^_
    ZACK
    ZACK --- ---
    FENRIS: tak kazdopadne ses od ty doby v anatomii zlepsil aspon trochu :) tohle je fakt peklo
    PHOB
    PHOB --- ---
    FENRIS: ta je suprova :) fenrisovina :)
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    uu nasel sem jednu starou barevnou vec :)

    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    MAEDHROS: s tím spojením médií máš pravdu, o tom přesně mluvím.

    Jeho lehce podbarvené tužkovky se mi líbí moc, jezdec na praseti je geniální.

    Ale tyhlety z poslední doby jsou víc malované a prostě ta tužka tam jednak zaniká a jednak to dělá plošší.

    Imo by klidně mohl mít dva výborné styly, kreslený a malovaný. ;)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    MERLKIR: Zamýšlená nezamýšlená, po tom mi nic moc není, já jsem audience-oriented, takže co autor zamýšlí je mi víceméně fuk...;-]

    A jak říkám - za plochost a nepřehlednost IMHO nemůžou použitý média samy o sobě, takže moc nechápu, proč to zmiňuješ ausgerechnet v týhle souvislosti.
    Když už, Fenris by to propojit trochu organičtěji, ale nemůžu si pomoct, tužka+barvy mě v jeho podání prostě baví.
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Chjo, ona plochost nevadí, ale zrovna u Fenrida mi to nepřijde jako zamýšlená vlastnost stylu.

    Ale už mlčím. ;)
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    To IMHO nebude primárně tím mixováním médií.
    (A zrovna ta plochost mi nijak extra nevadí.)
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Často je to ale ploché a nepřehledné. :/
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Mně se ten hybrid ale hrozně líbí...:-) Jenom malování, to dělá kdekdo...:-]
    MERLKIR
    MERLKIR --- ---
    Čím dál tím míň tužky a víc malování. Trpělivě očekávám den, kdy se na tenhle hybrid vykašleš a konečně budeš buď kreslit, nebo malovat.

    Kontrast je každopádně lepší.
    FENRIS
    FENRIS --- ---
    dik este jednou :)

    ja nevim ja to proste kreslim a vybarvuju jak se mi to zrovna zda :) ma to pride v poho. Jediny s cim bojuju je kontrast. Ono resp takhle, ja myslim ze je docela slozity takhle resit barvy pac ja mam dva monitory a na kazdym je to uplne jinak barevny :D ale pokud vam de o skalu barev tak to je naschval.

    kazdopadne jak pouzivam cintiq a pak LCD a šoupu s tim z jednoho na druhy tak je hrozne videt rozdil v barevnosti a kontrastu.
    PHOB
    PHOB --- ---
    FENRIS: souhlas se zelgarisem, taky mi to prijde, navic ta fialova, ja nevim, fuj fuj... jinak good ptakovinka :) libi
    STRYX
    STRYX --- ---
    FENRIS: Wow! Tohle je dobry. Je to kontrastnejsi nez obvykle, mam ten dojem, a rozhodne to tomu slusi. Kompozice a rozlozeni se mi take moc libi. :o)

    Mozna ty mraky mi tam trochu nesednou.
    MAEDHROS
    MAEDHROS --- ---
    Na barvy kašli, já ráda vyšislý barvičky.

    (Teda, pokud máš na barvičky chuť, tak směle do toho, ale Zelgarise neposlouchej...:-))
    SIUDELAOIPOOIK
    SIUDELAOIPOOIK --- ---
    ZELGARIS: tak to ja osobne prejedene nejsem, ba naopak :]
    ma to fajnovou atmosferu
    ZELGARIS
    ZELGARIS --- ---
    FENRIS: Fenrisu, trochu vic te barvy - nevim jak ostatni, ale ja uz jsem te typicky fenrisovske barevne-vyblitosti prejezeny :/
    Resp kdyz jsem videl tu vrchni cast, tak si rikam "super" a stacilo trochu nascrollovat nize a "nuda :("...
    MACOMIX
    MACOMIX --- ---
    FENRIS: ok ;D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam