• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLEANelectronic music (music for free, experimental, techno)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY: omfg ! :)
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    UNCLEAN: beee to sem zkazil. tak nebud smutnej, te rozveselim. zkus si spocitat kolik mam doma kabliku :) todle sem si dneska nakreslil, uz sem v tom mel nakej bordel...
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: fakt jo, takhle to vypláznout
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY: a ted uz to nebude prekvapeni :,(((((
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    von ted nema moc cas... bali uncleanovi pod stromecek ten midicontroller. masle, pentle, lakem na nehty kresli srdicka a tak :)
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    WIL_M: to pride...
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: hehe, viděl jsem dva nový příspěvky, čekal jsem, že se ozval Dia a ono ještě nic :))
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    dyt on ted dela dark ambient broken techno MADRFAKR BÍT :)) a myslim ze nektery veci treba IOU nebo asymetric MP3 jsou worth checky....
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    jo, von tomu furt jinak rika, ale furt je to to stejny hehehe
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: hehe, odhad dobrej, ale Dia se dal na electrojazzprogressive, ne? :))
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    to ja sleduju 76 labelu, prave sem si to spocital :) jediny co zatim nedavam sou tipy od dialecta, protoze ocekavam techno hehehe
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: právě já sosám všechno, občas jsem velice mile překvapenej, naposled třeba s Boby Baby.
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    jako samo sosam jen labely co me zajimaj.... hodne veci jako treba (TROPIC, ...) me moc netankujou, ale zas k tomu pristupuju objektivne - je to dobre napsany/blbe.

    mne osobne bavej nejvic: 1BIT WONDER, ARHIVA7, CAMOMILLE, CRAZY LANGUAGE, ELECTROTOXIC, GREEN RAT RECORDS, HOMEWORK, KIKAPU, LEGOEGO, OBSERVATORY, ONE, PLEASE DO SOMETHING, REALAUDIO.CH, RETROPUBLIK, ROBOTOPERA, STADTGRUEN

    tzn. experimentalnejc ladeny veci nebo ambienty...
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    zatim sem narazil na jedinou vec, kde neni o co stat... navic ja sem perfekcionista, nemam rad neporadek ;)
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    FROHIKEY: brr, za prvý je to fakt velkej balík a mnohdy není hudebně o co stát
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    to ja to archivuju vsechno... po labelech / subdiry jsou pak jednotlivy cat.nr. :)
    WIL_M
    WIL_M --- ---
    PHACATS: já to taky promazávám, ale až po poslechu, žejo. a ten nějak při tomhle množství nezvládám
    PHACATS
    PHACATS --- ---
    WIL_M: Ja treba nechavam na hadru 3 skladby z 50...
    UNCLEAN
    UNCLEAN --- ---
    ++label

    Persona Isla

    V/A - PIR01

    Persona_Isla, a Spain based NetLabel, is born today. To
    start we'll release during the next weeks "Persona_Isla 001" [PIR001], containing music from Persona_Isla related Bands such as Crisopa, Architecture,  Dergar, Milieu, Imtech, Paisajes,Lolápomo...Moreover, we are proud to announce the exclusive EP's from Crisopa and Paisajes, expected  to be released during the second semester of 2006.
    Keep in touch!

    Velmi prijemna hudba ze Spanelska

    1. Lolápomo. Tita
    2. Imtech. Intro&Extro
    3. Architecture. Sonar
    4. Hikikomori. Metacanción
    5. Radio One vs. Dergar. Dergarp           
    6. Paisajes. La Face Cachée
    4. Milieu. Pavilion Nights
    5. Dergar. Summer
    6. Kyle Bobby Dunn. Cozen (Sofake)
    9. Crisopa. Regalos

    http://www.persona-isla.net/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam