• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    UNCLEANelectronic music (music for free, experimental, techno)
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    NAILER: kde presne hrotim? (naka citace treba...)

    ja si dam pivko, pokecam a poslechnu fajn hudbu.
    NAILER
    NAILER --- ---
    FROHIKEY: je zrejmy, ze tvoje nalepka ambient neni stejna nalepka, jakou tam dal abu. dokonce pises, ze to je jenom tvoje subjektivni, tak proc vzdy tak hrotis? snazis se zbytek populace presvedcit, ze tvoje nalepka ambient je lepsi? nebo ze jejich nalepka je fake? a jestli ne, tak proc se okolo toho vubec hadat, kdyz to kazdej muze mit subjektivne?
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ABU: ok, one more time. prosim vypni paranoia rezim ve svym mozku. paralela je tam ve smyslu... ty necemu rikas predsudky, ja to zovu "subjektivni zhodnoceni situace na zaklade minulejch zkusenosti". nerek sem, smash = no way. tydle akce mam rad, byl sem na hodne, vsechny sem hodnotil kladne a hrozne rad prijdu i na pristi. svym zpusobem je to pro me srdcovka a nostalgicka zalezitost. jakou tam mrsknes nalepku je mi osobne jedno, nazor na to co tam bude rad si udelam jednoduse z line-upu. dve jmena nevim co budou hrat, zbytek vim, ze s velkou pravdepodobnosti nebude ambient, tak jak ho subjektivne chapu ja. to neznamena, ze pro zbytek sveta to nebude treba ambient akce stoleti. at tam bude hrat cokoliv, tak podobne jako u paralely s hrochem, ocekavam fajn akci - at tam hraje jakakoliv skatulka tak jak ji chape kdokoliv. vubec nic nehanim ani neodsuzuju, pouze si nesmyslne preklopil moje povzdechnuti nad neexistenci ciste ambientnich akci (az na par vyjimek jako vyborny biosphere v akraci, ci par vydarenejch dronu v ramci stimulu @ nod) na smash. ted klidne pokracuj v osobnich utocich... odkud vyvozujes ty nazory je mi fakt zahadou ovsem.
    ABU
    ABU --- ---
    FROHIKEY: ja to tu nechci zasirat, tak me nejlip smaz, ale i pres fajn pribeh (hroch je moje oblibeny zvire, tak ses trefil:o) nechapu paralelu, kterou se snazis navodit se "smash=no way"

    snazim se pokazdy davat jiny nalepky, abych misto nich nemusel chodit deset let. o povoleni expertum na dany nalepky si rikat nebudu, chyb a nasledne kritiky se nevyvaruju, ale kdyz mi nekdo rekne, co lze udelat lip, urcite se rad poucim. sorry, ale hanit a odsuzovat dokonce este pred..umi fakt kdekdo
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ++release

    Able - Concinnity (RSC015)



    Able, another new face in the Rope Swing Cities family, offers up his debut release, Concinnity, an album of beautiful and ghostly ambient music.

    Washes of sound and tender plucks of piano keys characterize this peaceful journey inwards, towards a place of pensive self examination. Dream-like and wandering, Concinnity is a thinker’s album, meant for close examination, or as accompaniment on long solitary trips. The transitory nature of the songs contained on Concinnity, derives itself from the bulk of the work having been initially composed on long bus rides to and from Boulder and Denver in Colorado; the ever-changing landscape and peaceful quiet of the bus greatly influencing Able’s artistic output. Sparse melodies, mixed with the careful examiniation of detached emotional experience are the bread and butter of this calming, restful album.

    The sun is rising, and you’ve survived the night, things have been at their darkest, but now you can see the other side. Pull out your copy of Concinnity by Able, and allow the soothing tones to wash over your body and help you feel whole again.

    For more about Able, you should probably go here.


    ++download

    prijemnej lehce oldskooloveji ladenej ambientek pred obedem
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    FROHIKEY: Nechapu.. To je nas web, ale co tim minis rict?
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    FROHIKEY: to ze v tom mas prsty je pro me spis plus, dava to aspon minimalni zaruku soudnosti :)

    RESOLUT: tak zupr. ja uz sem se lek, ze je todle vas web http://www.sukulent.wz.cz
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ABU: predstav si situaci... kazdy rano vstanes ve svym bytecku, vyjdes ven, jdes kolem ricky kde bydli nasranej hroch a ten te kopne do kouli. todle se deje pravidelne poslednich 10 let. a ted mi rekni... budes zejtra pri ceste z bytu ocekavat kopanec nebo ne? clovek je holt tvor co se uci dle svejch zkusenosti, ja bych cekal bolest :)
    ABU
    ABU --- ---
    FROHIKEY: otevrenost nic moc, co je no way tentokrat?

    RESOLUT: e ee, to bych v tom nesmel mit prsty;)
    RESOLUT
    RESOLUT --- ---
    FROHIKEY: Te nalepce muzes klidne verit ;)
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    NAILER: mne by se k tomu libila naka projekce, coz je v tehlech prostorech problem (jak vypada novy punto nevim).
    NAILER
    NAILER --- ---
    symbioza.org...? :]
    NAILER
    NAILER --- ---
    FROHIKEY: punto, wakata, .... ?
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ABU: ten cas byl priklad... jde mi o prostor, o charakter akce... ambientni akce i mnohem mensi je vetsim lakadlem nez monstr akce s 1 ambientarem. vis jak to myslim.

    pokud chces konkretne smash. typky z wilsonicu neznam, sukulent trosku. a fakt staci zagooglit a mas jasno, ze no way. tak kdo zbejva? anh.? vyborna hudba, velka nuda "zive". na smash chodim z jinejch duvodu a i kdyz tam mas ted nalepku "ambient" tak ja tomu neverim.
    ABU
    ABU --- ---
    FROHIKEY: no..to bys musel chodit na docela dost veci if diz iz d reason:o) a v kolik bys to ocenil:P ?
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ABU: uvidime, mozna se stavim a budu vedet vic. ale jde uz o charakter akce... na smash du proto ze mi tam nezahraje psytrance/dnb. pokud nekdo dole ve 2 rano pusti ambient, tak to fakt neocenim :)
    ABU
    ABU --- ---
    kdyz je tady tak rozkecano, tak este sem:

    nejaka sance si poslechnout tohle http://www.discogs.com/label/Random+Unreleased+Records ???
    pac this is funny: http://www.randomunreleasedrecords.com/
    :)
    ABU
    ABU --- ---
    FROHIKEY: mne to jasny neni, necham se prekvapit.
    nevidel bych to tak cerne, hele..par malejch mist by se urco naslo
    FROHIKEY
    FROHIKEY --- ---
    ABU: sam vidis jak si to napsal... jedno je chill a jedno ambient :) takze co budou hrat skulenti je ti uz jasny. rezidenci... bral bych, ale to bych si musel koupit klub asi :)
    ABU
    ABU --- ---
    UNCLEAN: naka utulnost, no..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam