• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    ? No nám zvrací jen z kostí, ty vždy zhltá. To znamená, že v podstatě nezvrací. Pokud ti grcá jednou týdně, viděl bych to na problém. Změnit stravu atd. Psi grcaj, to jo, ale neměli by to dělat moc pravideln+.
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    Jak často zvrací váš pes? Muj mi to delal tak jednou do tejdne a ted je to castejsi, dycky se venku napase na louce a pak mi tu neztrávenou trávu vyhodí na zem, ovšem vzdy v noci nebo k ránu. Takže na mě čeká překvápko, dneska bylo na gauči :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: akt, ale i tak nechápu, kam to hodil, že tam chodí tolik lidí mu na to koukat...:-/
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ZRK: a co tam ma prvni? spokojenou rodinu?...))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: jj, akorat ta vase ma jen veminko a djabik ma flekatej celej spodek i krk.)
    ZRK
    ZRK --- ---
    PAVLINKA: foťák, ale bohužel jsem hooodně tisíc hlasů za prvnim:-/
    :D
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    PAVLINKA: no jasně, nějak jsme se o tom bavily, že si jsou podobný, že jo? :-))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MALLOREIGH: to je bublicek:)) to flekaty veminko! jak u nas.)

    ZRK: mas ho tam.) co dostane vitez?.))
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    EWICZKAAA: chichi děkujeme :-))
    EWICZKAAA
    EWICZKAAA --- ---
    MALLOREIGH: krásnýýý...
    ZRK
    ZRK --- ---
    Trošku OT, ale snad mne za to nezlinšujete:)
    Ode dneška do konce měsíce je možno hlasovat pro tuto fotografii na odkaze http://zerika.rajce.idnes.cz/Soutez/

    Za každý hlas vám s Appouškem budeme moc vděční!!!:*
    MALLOREIGH
    MALLOREIGH --- ---
    Něco málo z víkendu :-)



    úúúsměv :-)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    tak se snad blizkana lepsi casy, kyla se lehce zatahla, tak budeme cekat, jestli znova operace nebo si to poradi samo.)
    btw mazu ganja masti a za to zlepseni snad muze ona:))
    LIBANEC
    LIBANEC --- ---
    FATBEAR: pokud je zvyklej se trosku hybat tak stopro, ale gaucaka bych na to netahala.
    MOUXXS
    MOUXXS --- ---
    FATBEAR: to by mel ujit kazdej dosplej pes kterej je zdravej a ma dostatek pohybu
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    diky vsem!
    nska jdeme na kontrolu, tak uvidime


    FATBEAR: myslim, ze ujde ale pak bude tak tyden lezet:) djabak ma pak bolavy nozky i tlapky...
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    Záleží, jak je zvyklý sportovat. Obecně jo, ale pro jistotu počítej s pauzama. a vem s sebou dost pití a krém na packy.
    FATBEAR
    FATBEAR --- ---
    dotaz mozna nablbej ale co :)) myslite ze by bulik usel v pohode 30 km ? :)
    MARTIN_531
    MARTIN_531 --- ---
    na veterine to vypadalo jak na srazu zabijáků, dve fenky pitbulika, jedno rocni stene pitbulika s obri hlavickou a celej byl kropenatej jako holub :) pak buldog, a muj tresouci se ratlik co prestal brecet az kdyz sem si ho dal na klin, vubec se mu tam nelibilo, a dozvedel sem se ze ma selest, ale prej nic vaznyho, jinak od doby co ho mam 4,5 kg pribral :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam