• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KOMONO_BURUBojová plemena - výměna zkušeností, zážitky ... ,,Bojová plemena” - výměna zkušeností, zážitky ...
    ZRK
    ZRK --- ---
    ANA: skvělý!:))
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ANA: to je skvely..))
    GIOVANNA
    GIOVANNA --- ---
    ANA: Maxík je taky šikula! :))
    Arnošt taky rád zápasí s kolečkem, ale musíme ho krotit protože by ho prokousl jako nic..
    Musíme už konečně natočit aktuální video a taky se pochlubit ;)
    ANA
    ANA --- ---
    ja to dam i sem...bojovy rotvajler max objevujici funkci pneumatiky zaziva:)
    YouTube - maxik objevuje kolecko 2
    http://www.youtube.com/watch?v=xkFb026mwj8

    YouTube - maxik objevuje kolecko
    http://www.youtube.com/watch?v=UNUfC5ziJag

    (neumim to otocit:)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATROX: Nejsem kocka, nezajima me co jis a nejis ty. Pokud je to tak jak pises, pak nepis bludy do inzeratu o tom, ze te sezerou. Vzdycky je lepsi psat veci dle skutecnosti. Loni se narodilo pres 500 stenat rtw - to jsou jenom ty papirovy, pripocitej k tomu mozna zhruba stejnej pocet bezpapiraku (a nebo jich taky mohlo bejt daleko vic) a hned pochopis, proc ti/vam (ted uz fakt nechapu, kdo se o stenata stara, ci jsou a tak) lidi netrhaj ruce. Samozrejme prckum preju vsechno nejlepsi do dalsiho zivota, jen me proste sere, kdyz nekdo neco mnozi, aniz by si zjistil situaci na trhu.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    MATROX: :))
    MATROX
    MATROX --- ---
    MATHEA: Neboj se kočko, ty nevinný zviřátka se maj líp než já, papaj rejžičku, těstovinky s vývarem a masem, K9, ProPlan, Konzervy za 100ku protože to všechno platí firma. Já doma papám suchou rejži na kari a rohliky s gothajem kterej by ani ty psi nežraly.

    Do útulku ani do lesa nepůjdou protože jsou to firemní psíkové, takže dokud tu budou tak o ně bude postaráno (líp než je postaráno o mě). Mají výběh, obří vytápěnou boudu. Takže tady můžou bejt třeba deset let, ale stejně by jim bylo líp kdyby měli kždej svého páníčka.

    A když už jsi tak starostlivá, nechceš se starat o mě? Já jsem taky takový zvířátko :)
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    MATROX: sem zvedava, co s nima budete delat za dalsich 14 dni, protoze pochybuju o tom, ze pro vsechny sezenete zajemce..pujdou do utulku? Vyhodite je v lese? Nebo jste pripraveny mit tam ta zvirata, za ktery mate plnou odpovednost, treba do jejich pul roku zivota? I kdyz tomu by neodpovidalo "Jinak mě sežerou".... Je to dost smutny:(
    MATROX
    MATROX --- ---
    [ OFFERINGNABÍZÍM: krasná štěnátka rotvajlera / praha ]
    Zdravím, zbylo nám 7 krásných štěňátek, tak kdyby měl někdo zájem tak se prosím ozvěte. Jinak mě sežerou a 7 rotvajlerů je na jednoho člověka fakt moc. Dik
    (Sorry za ty chyby předtím, psal jsem už stej inzerát tak už mě to moc nemyslelo)
    MATROX
    MATROX --- ---
    TYNA_DOLITA: Máš pravdu je to blbost, myslel jsem to tak jak to pak napsal KAZMON. A ještě jsem to poplet: Máma je papírová a fóťa je nemá (mohl je mít ale stál by víc peněz).
    KAZMON
    KAZMON --- ---
    tak zřejme to myslel tak že je čistá, ale nechtěly jí kupovat draze takže asi tak...
    je jasný že s papírama bude dražší než čistá bez takže to bude asi ono jinak tomu taky nerozumim
    MIKEYLA
    MIKEYLA --- ---
    TYNA_DOLITA: jj, taky jsem si říkala.., že je to nějaká blbost
    TYNA_DOLITA
    TYNA_DOLITA --- ---
    MATROX: co je to za argument ze je nemá koupené? papíry se nekupujou.
    MATROX
    MATROX --- ---
    ZDRAVÍM VŠECHNY PSÍ KAMARÁDY:
    HLEDÁM PÁNÍČKY PRO DESET ŠTĚŇÁTEK ROTVAJLERA. 7-KLUKŮ, 3-HOLKY.
    Máma i táta jsou čistokrevní, táta dokonce s papíry, máma je nemá koupené. Nyní je jim 5 týdnů a po skončení očkovací lhůty (14dní) si je můžete vzít.
    Včera je viděla veterinářka a jsou všichni zdraví, očkovaní, odčervení a papají nejlepší žrádlo na trhu, takže jsou opravdu vypasení. Cena je pouze za náklady (odčervení, očkování, jídlo) 2500,- ale pokud jste hodní na pejsky a přijde Vám to hodně můžeme se domluvit. O peníze nejde, hlavně aby se dostali do dobrých rukou. Jsou opravdu nádherní - pokud budete mít zájem pošlu fotky, nebo si je můžete prohlédnout od Pondělí do Pátku v Praze na Průmyslové ulici v Hostivaři. Řekněte kamarádům rodině komukoli kdo má rád pejsky. Děkuji s pozdravem MX
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    BRUKEV: keď sa nám malá narodila, tak som ich preventívne rezal gumenou hadicou 2x denne a žrádlo dostávali 1x za 3 dni. pre istotu. (trolling possible?:)

    čo sa týka srsti, tak už 2.rok (čo sú vonku) zhadzujú na jar a jeseň a je to oveľa kvalitnejšie než to,čo produkovali v byte.
    BRUKEV
    BRUKEV --- ---
    PAVLINKA: Ono je "být poslední" a "být poslední". Neznamená to, že zvíře budeš řezat, kárat, odsunovat. Jen prostě třeba ubude mazlení všeobecného, ale o to víc se pesanovi budeš věnovat, když třeba budete venku.

    Já mám dokonce obavu, že náš pesan lehce opelichal, stejně jako papoušci. Krom toho že moc nejedl a byl v depresi asi týden. Ale už se to spravilo :)
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    ok, budu na to myslet...
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    PAVLINKA: no, my sme to robili tak, ze sme sa so psami hrali menej a len ked sme chceli my (a nie oni) ... ale samozrejme s citom a rozvahou.
    PAVLINKA
    PAVLINKA --- ---
    RAVNOS: tak to bude orisek! jsem si rikala, ze se ji budu muset spis taky hodne venovat, aby prave nebyla nastvana na maly a na nas...
    RAVNOS
    RAVNOS --- ---
    PAVLINKA: musis naucit, ze je posledna, inak to nebude robit dobrotu a cim doraznejsia budes, tym skor sa to utrasie...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam