• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSJediná cesta - záblesk demokracie?
    Vím, že některým z vás možná poskočilo srdce, když uviděli, že se tady něco začíná dít, nicméně další Jediná cesta to bohužel nebude. Otevírám tenhle klub za účelem otevřené diskuse na téma

    "Kde by mohli Tári a Petrius slavit narozky??"

    v naději, že třeba někdo přijde s něčím co nás zaujme.

    Nechceme tíhle svinit Chrudoše takže tak. Také předem prosím všechny autory návrhů, aby ve výsledku nebyli nešťastní když jejich návrh nevyhraje. Nicméně může se stát, že některé lišky podšité těchto návrhů využijí k jiným účelům.... :-)


    rozbalit záhlaví
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    BOUCNER: Já jsem normálně celkem tolerantní nekuřák :) Akorát momentálně jsem poněkud limitována fyzickým stavem :).
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    ZMYJKA: samozřejmě...byla to jenom provokace...je nesmysl vám tam kouřit pod nos... já jsem hodný kuřák :-)
    HARALD
    HARALD --- ---
    PIROSH: Hurá. :-)
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    RILVEN: Víííc!
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    Afterparty bude nekuřácká až do pozdějších hodin večerních.
    ETHAN
    ETHAN --- ---
    PETRIUS: Přibude, až budu mít víc času... dej tomu tak 2 dny.

    Jinak je mi líto, ale také se z afterparty musím omluvit, protože tou dobou budu pobíhat po Praze a to nejde odložit ani zrušit :o(
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Mám nějak málo dotazníků!
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZMYJKA: budeme trávit afterparty venku.
    DRUI
    DRUI --- ---
    ZMYJKA: Ja uz automaticky ve fantazacky spolecnosti u kozla odchazim produkovat kour ven - je to dobrej navyk, doporucuju i ostatnim...
    ZMYJKA
    ZMYJKA --- ---
    Ehm, a nemohli bysme aspoň my na začátku aterparty nekouřit? Aspoň do 20... Prosím. Jsem relativně čerstvě po laseru na jedno oko a přece jen je rozdíl, jestli tam hulí dva hosti u vedlejšího stou nebo deset lidí...
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    BOUCNER: Kozel je srdeční záležitost. Půl mládí. Dlouhé večery. Vzpomínky. To všechno tam je. A nejde to opustit.

    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    PETRIUS: mimo to, se možná i uskuteční nějaká menší výprava na Zlenice (což je dost neuvěřitelné)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Tak mě tak napadá, že v rámci dobrých vztahů mezi organizátory bych zde mohl udělat reklamu na další larpy, od kterých čekám, že budou dobré a i nějací lidé odtud začali zvažovat účast - aneb osvěta mezi nyxaři....

    Takže kde mě budete mít možnost potkat a kde i já rád potkám vás :-)
    28.6. - 2.7. Ardavské údolí (daysir) - http://ardavie.living-fantasy.eu (už je bohužel plo ve všch hráčských skupinách, daysir už nabírá jen CP...) víkendový larp, mix pohádky, folku a horroru...
    2.8. - 4.8. Věk Hněvu: Krvavá marka (Rothas) - http://vekhnevu.living-fantasy.eu (LF vymazlená akce, velmi dobrá atmosféra a propracovanost postav)
    8.-12.8. Arthas http://arthas.lithien.com (moc toho nevím ale mnohé celebrity tomu dělají reklamu také :-))
    16. - 19.8. Země Snů (daysir) - http://www.cravens.cz/sny (Sandmanovský larp, víkendový svět, svět, možnost zharát si takřka cokoliv...)
    29.9.-26.10. Dies Irae, Nefér svět (Greatdrake, Pirosh, Camus) - (asi není třeba uvádět, tady na nyxu dost známá věc :-))
    RAJCE
    RAJCE --- ---
    rozumne ne pro vidlaky :( ale to je ok, ja uz si zvykla ;) tak si to poradne uzijte :)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    RAJCE: ne to je rozumné :-) mnoho lidí to doufám potáhne dlouho do noci! :-))
    RAJCE
    RAJCE --- ---
    checht, mysli si, ze to je centrum jen pro to, ze tam bydli :))

    jinak ja rovnou hlasim neucast :(( vybrat si zrovna patek ci sobotu je podle :(
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    PETRIUS:vždyť já už jdu udržovat ten oheň....
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    hele tohle už sem moc nepatří :-P
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    BOUCNER: a vůbec, co tu tlacháš, mazej žvýkat kůže z bizona co já nedavno ulovit.
    BOUCNER
    BOUCNER --- ---
    GREATDRAKE: wow...já hloupá žena,já příště mlčet až velký mocný muž mlátit se do prsou..... :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam