• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PETRIUSJediná cesta - záblesk demokracie?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Trocha nostalogie, když pročítám tenhle klub :-)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    voser :-/
    LYREL
    LYREL --- ---
    PETRIUS: nezapomen ale na Stillet, tak už máme nahlášené role
    DRUI
    DRUI --- ---
    PETRIUS: Na velikonoce kaslu, jedu na Fallout.. :)
    btw co udelat anketu?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Jak moc je pro vás termín velikonoc neprůstřelný? chtěl bych udělat jeden larp, ale nevím jak moc je to zabíjácké z hlediska účasti. Například osobně mi nepřijde vhodný Silvestr tak nedovedu odhadnout jak je to s velikonocema...

    jinak jednalo by se o ne úplné mainstramový larp. Byl by to Fallout a jednalo by se do velké míry spíše o akční střílečku (pochopitelně venku). Vím že někteří z vás projevili zájem tak proto se pám zde....

    Jinak tušíte správně, vhodné místo jsme pro JC zatím nenašel a tak příští rok nebude...
    CAMUS
    CAMUS --- ---
    PETRIUS: Já se ujmu plnícího pera a zřejmě i ta jedna černá rukavice by mohla být naše.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    Výborně, nemusím lozit kanálama... ;)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    ALDARION: ten už jsme mu dávno vrátil :-)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    PETRIUS: Nic nechybí? Už se Lišákovi vyhýbám asi měsíc, chybí mi jeho amulet, o kterém jsi říkal, že by snad mohl být někde u šperků a peněz?
    LYREL
    LYREL --- ---
    PETRIUS: až najdete šperky nebo peníze,klidně se jich ujmu
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    A malá statistika:
    hry se účastnilo 69 hráčů a 13 organizátorů
    lidí, se kterými se počítalo odpadlo deset, pokud vím tak všichni dali vědět, jedinou zásadní ztrátu v obsazení rolí jsme obsadili, člověkem který mel být původně organizátor.
    Možnosti platit předem využila přibližně polovina hráčů
    ze všech účastněných (tedy i orgů) vyplnilo a odeslalo dotazník pouze 35 lidí (styďte se vy, kteří jste to neudělali! :-P ) což je asi o deset více než minulý rok (takže rozdím mezi meily a formuláři na webu není asi zas tak zásadní...)

    akci všichni účastníci přežili :-)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    výborně!
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    PETRIUS: Vrátil.
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Tady je Jižní město (zastávka Donovalská), do práce jezdím céčkem, přes florenc na českomoravkou,
    BTW šedou tuniku ti Choroš vrátil nebo se finálně dostala do hruhého skladu?
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    A kde je Tvé mladické nadšení? Radost z pohybu? Radost ze setkání s přáteli? A Kde je "tady"?
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    Tak a ještě jedna věc: zájem je hezká věc, ale po různých negativních zkušenostech odmítám, dělat rozvážkovou službu a hlavně se nikomu enhodlám vnucovat. Ideální řešení, je, když si to dotyční vyzvednou tady nebo když jsem na cestě do práce. Ale do práce už tyhle pochybné předměty tahat nehodlám, už tak mě tam mají ze pkěného pošuka... :-)
    PETRIUS
    PETRIUS --- ---
    PIROSH: to je ta o které jsi mi asi před rokem říal, že jsem ti jí nevrátil?? Takže jsi jí celou dobu měl??
    TARI
    TARI --- ---
    moje bude Tárina šála a halena, kterou má Petrius. O oboje mám zájem
    PIROSH
    PIROSH --- ---
    PETRIUS:
    moje bude piroshův tesák a černá kápě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam