• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GUMAGUARVISUAL ERROR & NOISE & GLITCH
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    jen počkejte, když se mi povede to vyfotit, ukážu vám, jak jsem svůj nový mobil naučil gličovat :)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    ooo, vyvoleni! :)
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    SGNLR: a kolik stala oprava, jestli se muzu zeptat? me dela kamera to samy
    SGNLR
    SGNLR --- ---
    me hazela ted asi mesic v kuse glitche kamera-mel sem spatnej jeden ze 3chipuu,takze mi behaly zeleny a zluty pruhy pres obraz.obcas kdyz sem byl ve foto modu tak se to tam taky hodilo tak vam sem neco poslu..
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    az se povede neco peknyho, ukazu
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    FREEDUX: nahoď scrnshot
    FREEDUX
    FREEDUX --- ---
    vyborny errory dela obcas nova opera ( build 8265 )
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    GUMAGUAR
    GUMAGUAR --- ---
    fakt dobra
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    JIMMI15: ta dizertačka je super
    ATARI__SYS
    ATARI__SYS --- ---
    JIMMI15 ..fakt dik.. je to bezva...
    CUG
    CUG --- ---
    JIMMI15: ty zglitchovany videa vypadaj fakt super!...dobrej glitcher .)
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    JIMMI15: instalovat php server se mi nechce takze zkusim tu instantni variantu ;.)
    JIMMI15
    JIMMI15 --- ---
    YOSHUA: je to uplne presne tak, jak rikas.. nainstalujes apache s php (klidne i pres ten php triad - to je nejjednodussi reseni), nahrajes soubor glitch.php (vsechno mezi temi tagy <? a ?>) a avickovy soubor s nazvem glitch.avi. nejlepe se na to hodi videa v mjpeg kodeku s keyframovanim kazdy snimek.

    jinak kdyby se ti tahle procedura nechtela absolvovat, vyrobil jsem jeste takovou prasackou php-gtk verzi, kterou si jen stahnes, rozbalis, nahrajes avi soubor a pomoci prikazu php glitch.php z prikazove radky spustis. je to trosku vetsi, pac tam jsou nejake knihovny potrebne k samotnemu behu programu, ale snad to prekousnes -- http://mkuh.cz/msc/glitch/glitcher.zip

    a programatori, nebijte me :)
    pripadne to nekdo napiste v cecku a nahrejte sem ten 20kb spustitelny soubor :D
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---
    JIMMI15: nahledy vypadaji nadherne... jenomze ja nejsem zadnej programator, takze bych potreboval vysvetlit jak na to. predpokladam, ze vsechno mezi alt+60 ? php a ? alt+62 bude obsahem souboru glitch.php. a ted jenom tusim ze by tehle script mel byt spustenej na serveru kde bezi PHP, coz doma nemam ale mohl bych si zaridit (uz sem kdysi instaloval jakousi triadu). Je to tak spravne?? Mno nakonec si hodne troufam domyslet si, ze soubor glitch.avi musi byt ve stejnem adresari jako glitch.php. Dekuji za pripadne uvedeni mych omylu na pravou miru...
    YOSHUA
    YOSHUA --- ---

    :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam