• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    CRUSHEER: coz ale znamena, ze za dva-tri dny na tom stejnym miste budou houby velky :-)
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    Ja zas v Bystrci nasel jen samy malilinkaty...
    AGRICULTEUR
    AGRICULTEUR --- ---
    taky potvrzuji Jihlavu, tedka vikend. podle me zacli vystrkovat ruzky tak nekdy v minulym tejdne. peak bych odhadnul na pristi vikend.
    UNIONJAM
    UNIONJAM --- ---
    Tak v sobotu hlásím, železné hory ANO ! ještě to sice neni uplně na kosu, ale na pár fleků sme zašli a všechno to celkem jelo, objevili jsme dokonce i pár novejch míst, sice zatim malý hubky většinou, tak sme je tam nechali pro další vlnu.. ruce od kopřiv mě pálej ještě teď :)
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    POHULEX: imho druhový jméno je modrava, a neni to Modrava ale bohemica, jinak fajn nález , fajn fotky
    POHULEX
    POHULEX --- ---
    Lysohlávka Modrá - Psylocibe Cyanescens













    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    HEEHY: kdysi jsem si je domů přinesl(mladej nezkusenej), snědl jsem jich asi 20ks a neco jako náznak stavu citil. Každopádně neni i co stát.
    VRINDAVAN
    VRINDAVAN --- ---
    Jihlava

    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    EXCITE: to by mohla být Opěnka měnlivá
    KRTKO
    KRTKO --- ---
    so zberom bohemici nemam skusenosti, tu na slovensku je to predovsetkym semilanceata, ale toto nasiel kamarat v malych karpatach, kde by sa teoreticky mala vyskytovat aj bohemica. ja si myslim na 90% ze je to ono, ale bol by som rad, ak by mi to niekto vedel potvrdit / vyvratit.



    HEEHY
    HEEHY --- ---
    Přeposílám dotaz od známého.
    Nevíte co je to za houby ? Já bych řekl že to lysohlávky rozhodně nejsou...

    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    _BENNY: Já si jen nebyl 100% jistej, řekl bych že tam prostě nějakou dobu byla, proto ten tvar netvar
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    pokud nevite od pohledu, dobre je taky k tem houbam cichnout - lysohlavky maji specifickou vuni, ktera se tezko plete s jinyma houbama. a samozrejme je treba predtim svuj nos radne nakalibrovat :)
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Sorry jestli je to tu 5x app je zlo
    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    ?

    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Nejsem si jistej...

    HEEHY
    HEEHY --- ---
    HONZAK89: a nevíš jak to má s psychoaktivitou ? Internety se na tomhle moc neshodujou.
    Nezkoušel je někdo z místních ?
    HANT
    HANT --- ---
    EXCITE: Ne
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Na lesní nejsem odborník, navic tady nikdy nerostly. Ano/Ne?



    HEEHY
    HEEHY --- ---
    Povodí Jihlavy u Rantířova . Vetšina hub byla moc malá na sběr ale fotka je z neděle... tak tento výkend už to bude dobré :)

    ACCROCHE
    ACCROCHE --- ---
    Frčim na Brdy, přidá se někdo od zítra?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam