• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    EKIM
    EKIM --- ---
    FARGO: nekaž nám dobrý názor na neznámé mochomůrky
    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    VYHULENY_UFO: To já taky. Nadešel ale čas se vrátit.

    Mě by víc zajímalo, kde v Drahani rostou modrý. Ale celý to tam prolejzat nechci, všude furt nějací lidi a problémy.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALISNIK: jo takhle, ja jsem uprchlik z malomesta od pardubic a jsem rad, ze jsem pryc. kdyz chci krajinu, jedu ke kolinu za matkou, kde ma barak, jenze to polabi je zkurvene placaty :D
    //za mne tedy posazavi a nebo sever cech (blby, ale je to tak, ale spis to posazavi) :D
    //imho sem zvedavej co kamos, jestli uz posbiral v okoli sazava, ledecko, rataje letosni davku psychedelie
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    FARGO: hovno ideal, moc sucho, dlouho neprselo. dokud nezaprsi, tak nejdu nikam.
    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    VYHULENY_UFO: Se ženou rádi jezdíme mimo Prahu, abychom se mohli kochat a vybírat lokalitu k přestěhování.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KALISNIK: tak daleko....??? klanovice, puvodne jsem chtel par modraku do omacky a po dvou hodinach sem musel utyct do nadrazky.
    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    KARLIKUS: My s manželkou nasbírali kolem 4kg hub na Svaté u Berouna. Plno hřibů, babek, bedel a václavek.
    KARLIKUS
    KARLIKUS --- ---
    cus, s kamosem mame zitra volno a chteli bysme sjet nekam na houbec, poradite kam? (praha + okoli)
    FARGO
    FARGO --- ---
    HONZAL: Tohle bude dobra volba....my tam budem i v lese bydlet u brontosauru :)
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    FARGO: ja prave premyslim, kam tenhle vikend. ;-)
    FARGO
    FARGO --- ---
    KHAARL: Koukam, ze nikdo neodpovedel...tuhle vyhod :)
    FARGO
    FARGO --- ---
    HONZAL: O vikendu jedu k lipuvce na vikend. Tak napisu. Kadopadne dle pocasi a nocnich teplot by to melo bejt ted ideal :)...
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    a u Brna je stav jakej?
    FARGO
    FARGO --- ---
    NYXYN: Jj., taky jsem docela ziral, ze rostou tyhle Brnensky i v Ceskym Raji :). Kazdop ja stale jezdim severne od Brna na podzim uz kvuli ty atmosfere v tamnich hvozdech :))...
    FARGO
    FARGO --- ---
    NYXYN: U nas kolem Hrube Skaly rostou tyhle lesni modely bezne
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    tento rok taky nic, ale to už sem se ani nesnažil hledat
    HONZAL
    HONZAL --- ---
    SHIVALA: min víkend svatý kopeček nebo kartouzka...ale imho tato lokalita je na houby skromná, loni sme nenašli ani jednu
    SHIVALA
    SHIVALA --- ---
    Nasel uz nekdo letos okolo Olomouce?
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    NYXYN: správná volba :)
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    Hlasi nekdo na Ostravsku uz nejake ulovky?? At nejezdim na sva mista zbytecne ? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam