• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    TAVRIN
    TAVRIN --- ---
    Přátelé, co tohle? Děkuju za odpovědi.

    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    ZUZKAOU: jsem byl v sobotu na place kde nasbírám cca400 na jeden zátah a našel jsem tam asi 30ks (šumpersko)... zkusím to ještě příští týden.
    UF0UN
    UF0UN --- ---
    BROZKEFF: hehe, u mochyně, profláklý místo :)
    POOWL
    POOWL --- ---










    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    BROZKEFF:
    Srovnávací fotka pro představu, jakou průměrně měly klobouky velikost


    Václavky, lysohlávky a mochyně na jednom fleku


    ... další high-quality fotky z výletu mykologické společnosti za Soběšice zde:

    https://akasha.brozkeff.net/owncloud/index.php/apps/gallery/s/k54zyahOOkzDkAR#
    heslo psilo
    Enjoy :)
    Při prohlížení galerie se nahoře vpravo objeví ikona download, ta stáhne fotku v plném rozlišení (pokud není ořízlá tak 14Mpix)

    - Bohužel na to největší pole mi už chcípla baterka ve foťáku, takže to je jen rozmazané v podsložce "z mobilu"
    - Prašivky všeho druhu jsem pro jistotu dal do separé podsložky ať to někoho nemate :)
    ENGUMAZ
    ENGUMAZ --- ---
    HILF: na druhe fotce neco vypada na kopinatky.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    HILF: prvni fotka vsechno spatne, druha fotka vpravo vsechno spatne, vlevo nevim, v kopinatkach se nevyznam
    _JARA
    _JARA --- ---
    Bystrc v sobotu pocetne dobry, ale kvalitou prumer. Je potreba dest, holky spise stredni, mensi a usychaly.
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    HILF: vzhledem k tomu ze v tom mixu mas par kopinatek, tak jsi to nasbiral nekde v trave na louce, ne ??? Tak proc se ptas na lysohlavky ceske ???
    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    HILF: Jedná se o "lisohlávky blborum".
    HILF
    HILF --- ---
    prosím o radu, našel jsem tyto hubky, vysoká poloha, travina při okraji lesa, jedná se o lisohlávky české?



    TOMIS
    TOMIS --- ---
    Tímto bych považoval sklizeň i v Ostravě za zahájenou ;)

    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    FRDK: jak z encyklopedie :D
    FRDK
    FRDK --- ---
    Bouzov hlásí: podzim v plném proudu :))





    PRASTAMAN
    PRASTAMAN --- ---
    ZUZKAOU: nasušit nasekat na drobno ve vodní lázni rozpustit med cca 45 C a nechat hodinu promíchat naplnit do sklenice nechat proležet 14 dní a po lžičkách či menších částech lze úspěšně aplikovat kontrolovaně, není to na mikrogramy přesné ale pokud je člověk vnímavý sám si najde hladinku.. každopádně je ze začátku nutné dodržet stejné výchozí podmínky tzn. nalačno odpočinutý atd viz set a seting což je většinou stejně důležité jako dosing..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    uz nepoprchava, uz regulerne chcije :-) pristi vikend v Sobesicich to bude tutovka
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    microdosing je v tomto klubu imho ot.

    anyway, sobesice ted zacinaji. pole viz fotky http://m.imgur.com/a/0lF7P jsem našel jedno, jinak zatím úplně fresh prcci. den dva a dorostou. navic mírně poprchava což je priznive. konec hlášení mykologické společnosti. :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: počítala jsem s usušením, namletím na prášek a hledáním vhodného množstsí experimentálně - tedy nejmenší množství téhle konkrétní směsi, která už u mně mění vědomí a pak užívat menší dávku.

    Nemajouc houby, pokus jestli to takhle funguje se odkládá ;-)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUZKAOU: to je mi jasny, ale jak davkujes ty houby, kdyz u zadny nevis presnou koncentraci aktivnich latek... jako u chemikalii, ktery se daj odvazit to chapu, ale hub nevim.. pul nohy, pul klobouku? je rozdil mezi lucni a lesni houbou..? :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    VYHULENY_UFO: užíváš dlouhodobě tak malé množství, že to nemá efekt na aktuální změnu stavu, ale mohlo by to pomoci s pozorností a případně úzkostmi/depresemi/apod

    http://www.huffingtonpost.com/entry/psychedelic-microdosing-research_us_569525afe4b09dbb4bac9db8
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam