• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KULHY: jojo, ted jsem na ne mrknul a klobouky zeshora zesvetlaly jak poustej vodu a ta modra je na tom tedvidet lip. Parada. Dik za radu
    KULHY
    KULHY --- ---
    DYSTOPIK: A ty dolní nemodrají? Nějaký náznaky modrání tam vidím. Jak jsou cítit?
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    KULHY: ty spodni? Tech nasel jen tak kolem 20 ks a dost jsem se rozmejslel, jestli je tam nenechat. Ty ostatni vesele modraji a docela me potesilo jedno mistecko, tak metr ctverecni, kde byla jedna vedle druhy, stejne jako minulej rok. podhoubi jsem po sobe zase hezky zakryl listim a budu se tesit napresrok:)
    KULHY
    KULHY --- ---
    DYSTOPIK: Arcany jak vyšitý. :)
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    DYSTOPIK
    DYSTOPIK --- ---
    chtel bych pozadat o radu. neco jsem posbiral v lokalite, kde jsem uz byl driv. pokusim se nahodit foto, snad to klapne z mobilu. vzorek nahore je ok, to dole ma vyraznejsi bradavku, rostly oba druhy pohromade, tak jsem to posbiral, ale zespodu jsou takovy tmavy, tak nevim.
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    R4K0SN1C4K: Jde to tady, taky jsem byl příjemně překvapenej. Nahoď fotky jestli se ti zadaří :)
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    NYXYN: pecka, mam chatu kousek směrem na sobotku, si řikám proč mě ještě nenapadlo se porozhlídnout i tam :D
    YOT
    YOT --- ---
    _BENNY: Já tam byl naposled v létě s čoklaem na procházce a teď mi známej říkal že je to tam nějak totálně rozbombený že nic nebude... tak jsem sám rád...
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    YOT: asi jak kde. za me osobne Sobesice velky revival, zatimco do Babic/Bilovic uz to diky lesnikum nema na dalsi roky zadny smysl.
    YOT
    YOT --- ---
    _BENNY: Takže strachy že to tam totálně zrušily lesáci jsou opět hoax?
    NYXYN
    NYXYN --- ---
    Hruboskalsko cca 10 dnů zpět. Fotka špatná, místo supr.
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    CHICHICHACHECHU: pokud to ovšem nebyly třeba hnojníky a nezačala u nich autolýza :D
    R4K0SN1C4K
    R4K0SN1C4K --- ---
    CHICHICHACHECHU: spíš by mohly bejt ty ze spodních vrstev zapařený, což taky neni moc dobrý
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    CHICHICHACHECHU: pics or tits.
    CHICHICHACHECHU
    CHICHICHACHECHU --- ---
    caute, vcera jsem na prochazce nasbirala asi 50 nejspis kopinatek... pres noc jsem je ale zapomnela v takove plechove krabicce, ktera teda nebyla zavrena.... houbicky ted vypadaji pekne divne, myslite ze mi mohly takle zplesnivět? a jak nejepe na sušení ? omlouvám se za asi hodne debilni dotaz alejsem totální amatérr...čaues
    80_PSU
    80_PSU --- ---
    PROCOP, DARJEEL, HARVIE: Díky za názory. Voněj, modraj, prstenec nikoli, info k barvám již níže (80_PSU).

    stav po cca 18 hodinách od sběru (barevný podání klasicky lehce mimo):
    HARVIE
    HARVIE --- ---
    80_PSU: ta vlevo na prvnim obrazku ma neco jako prstenec na noze? to by nebylo moc dobry znameni... a bily lupeny na posledni fotce? taky nic moc...
    DARJEEL
    DARJEEL --- ---
    80_PSU: jestli vonej tak dobry, ale podle barvy (odstiny do citronove, bile lupeny) vypadaji jako jiny druh. Tos at chutnaj,)
    ARK3R
    ARK3R --- ---
    Lepsi? :) dnesek byl supr supr :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam