• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LETTADLOSBĚR LYSOHLÁVEK mykologická poradna
    PURPUREAL
    PURPUREAL --- ---
    http://ge.tt/5GIwMej2

    TL;DR: Potkani dostavali po dobu tri mesicu kazdy druhy den velmi nizkou(!) davku psilocinu. Zviratka si z toho uhnala degenerativni srdecni nemoc, provazenou tachykardii, ischemii myokardu, atd., coz jsou vsechno velmi, velmi osklive a zivot ohrozujici stavy :( Duvodem je agonismus 5HT-2b receptoru, ktery ma prokazatelne za nasledek srdecni valvulopatii.

    Co to v praxi znamena: Microdosing houbicek = vysoce rizikova aktivita. Stejne tak jakakoliv jina forma casteho uzivani.

    Z teto zpravy je mi naprosto nanic, protoze houby jsou asi jedina droga, u ktere bych chtel mit moznost uzivat ji v pripade potreby casto, jako sveho druhu agens psychohygieny. Bohuzel, zda se ze i tady se potvrzuje stare zname "there is no free lunch".
    NEVIEM
    NEVIEM --- ---
    A hafo chvalenkarov v jednom threade ;D
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    a na piko nezapomenout... jo ceska republika zeme zaslibena, travou, chlastem, fetem a houbama oplyvajici...
    _PLWI_
    _PLWI_ --- ---
    ...s trávou taky nejsme vzadu.
    SALAM23
    SALAM23 --- ---
    MAUGLII: a prej i zensky
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Takže nej pivo a nej houby tu teda máme :D
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    MRTY: luv jů :-*
    MAUGLII
    MAUGLII --- ---
    Hledám jak nejlíp umim , ale ten graf koncentrace psilocybinu v jednotlivejch druzích se mi zase vyhybá. Byla mezi nima jak Kubánka tak Česká , a Česká zvítězila o dvojnásobek :) našel jsem jen graf v angličtině bez Bohemicy :(
    GUMIDEK30
    GUMIDEK30 --- ---
    KLATIC: moje poprvé 60 jihlavskejch :) byl to zážitek jako prase :D
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    BBAN4N: Mel jsem jednou Mexicke, ktere kolega vypestoval doma v akvarku.... a byly takove hodne juchave barevne a rozesmivaci a zvyraznene barvy jako na mexickych poncech :)
    Ale ty jihlavske byly a jsou u me nejvic "rezonancni" abych tak rekl
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Hodně slabý. Čekal jsem na ně cca dva měsíce až na ně přijde řada po Ayahuasce, snědl jsem takový kvantum, že český v takovým množství by mě rozložili ego, a skoro nic :-) Lidi co je měli čerstvý říkali, že fungovaly. Já měl různé druhy kubánek vždycky sušený a pokaždé slabota oproti českým.
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    BBAN4N: je mi vcelku jedno jak vypadaly. co ucinek? :-)
    BBAN4N
    BBAN4N --- ---
    Zde jsou Psilocybe cubensis z výletu do Peru, byly opravdu obří :-)



    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    WOLFZOV: Každej kousek houby se může stát podhoubím. Když například odřízneš z houby kousek a dáš ho na agar, vyrostou ti z něj rhizomorfy, které začnou tvořit nové mycelko.
    Samozřejmě je tu furt ta potíž s plísní. Patrně z takto napadených nic dobrýho nevznikne. Ale třeba jo. Netuším, co je to za sajrajt. Ale žrát to stejně nebudeš, takže bych to kompostoval.
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    KALISNIK: To nevim, to by fungovalo?
    Neni treba podhoubi?
    KALISNIK
    KALISNIK --- ---
    WOLFZOV: A nebo je zkompostovat a rozšířit někde jinde...
    WOLFZOV
    WOLFZOV --- ---
    MIKEFINDER: Hmm tak to vidim tak, ze mi nezbyva nic jineho, nez obsah krabicky odnest zpatky na naleziste, roztrousit po lese. A doufat, ze alespon nejake vytrusnice prinesou oziveni mista na pristi podzim.
    KAREN
    KAREN --- ---
    já bych se i u v případě houby na houbě řídila timhle...

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    GUMIDEK30: kdo nehulil plesnivy huleni, jakoby nebyl. ale je to znamka zavislosti.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam