• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Potrebuju nejakej imagehosting, kterej v praci neblokujou, any ideas?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BURKHAR: hod sem ten obrazek (infuckingvisible)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jasny, vsak chapeme vsichni... ;o)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    BURKHAR: no ja uz sem byl dost utahany ,nejsem proste zvyklej zustavat pres noc vzhuru musism mit proste pevny rezim jinak jdu do haje :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Skoda, zes nezustal, byla jeste prdel... ;o)

    A jako IMHO se mi drsne podarilo nahodne mit skilly, ktery se hodily. A to jak pharmaceutic a posleze ta rustina... ;o) Mala haluz...
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    no ja se musim priznat ze mi to slo hodne proti srsti ale to spise k vuli tomu ze nemam v lasce nalinkovane runy to jest e master ma pripravenou linku po ktere se musi jit neni v podstate mozny odklon "tahani runeru za voditko" :)

    taky nemam rad kdyz jsou postavy bez zivota a nemaji pud sebezachovy :) ale toho si myslim vetsina vsimla protoze sem to vytknul Overovi ustne:)

    Není to o tom ze bych rekl ze run byl spatny ale me osobne moc nevyhovoval.

    dle meho soudu to moc skripalo ze zacatku nebylo ani moc legrace coz se ke konci jak prislel burkhar hodne otocilo za coz mu muj dík :)

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dobry to bylo...

    infuckingvisible... ;o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: ja jsem v runu nic moc nevykonal, notoriety za ten verejny utok si asi zaslouzim a street kredit za to 'predstaveni se' asi taky. za oba bonusy dekuji. Jestli mam dostat mene nez tri kredity, muzu si je skrtnout...

    ovsem Sorbak se Spiderem byli jak dva kohouti na jednom smetisti :o) , takze nepredpokladam Sorbakovu ochotu neco menit :o)
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    hej kdyz je ted cas nedomluvime se nejak jednottne na tom jak bude fungovat matrix ?? ad si v tom udelame poradek ?:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: slusnosti je zavolat, ze neprijedes. kdyby se takhle choval kazdej z hracu, zase by se to rozpadlo, protoze by nikdo neprijel a nikdo se ani neozval, tos nemel pet kacek na zavolani Sorbakovi nebo me? :/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: taku uz jsem napsal :) i ja dik no :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Takze dekuju vsem zucastnenejm za hrani. Omlouvam se za vysoko hazejici kostky, stejne jako, za ponekud prebujele kulisy k me neresti, alespon to druhe uz se nebude opakovat, snad se nikdo nelek, pokud jo, tak snad nezacne koktat.
    No nicmene zitra, nebo tak, se pokusim shrnout co se tam vlastne stalo, muj run se isce trosku natah, pac jednu chvilku byli vsichni naprosto mimo, at uz z alkoholu, nebo z nepozornosti, ale dohralo se to alespon na 3/4 uspesne. Quest zachrany devcete byl splnen, probehlo par zajimavych souboju a dokonce jedna sebevrazda kouzelnika, nicmene bohuzel nikoho nezajimalo [za danych okolnosti], co vlastne se na ostrove stalo a delo, takze nebylo mozne dovykladat pribeh a dobre hracum i postavam tak :))) rozhodne totiz bude pokracovani.

    Ad Sorbakuv run: myslim, ze i kdyz ma postava byla hodnocena jako slaba a neschopna, zahral jsem si ji na 100% a velmi se bavil, jen skoda, ze pan GM uz kekonci nebyl sto rozdat karmu nejak poradneji, ono zaprve davat postavam, co hraji jednou za pul roku po trech bodech karmy, neni prilis ucelne, pac nikdy vlastne karmu nevyuziji, setrit tri roky deset bodu, to asi znechuti ledaskoho. Zadruhe rozhodne nebyly zasluhy vsech hracu a posatav stejne a zatreti udelovani karmy, alespon prom me, slouzi jako shrnuti, co se vlastne stalo a kdo za co muze, pro dalsi pouziti, coz GM doporucuju vzdy delat.
    Zapisu i tenhle run a dovolim si poprosit o prehodnoceni karmy jak pro Obrazka, Tak pro me. Burkhar byl ohodnoceny dobre, jen to -1 k notoriete, za to, ze zastrelil "bezbranyho", kterej schodou okolnosti miril nasim smerem kalasnikovem a chystal se strilet.... no :)
    Kazdopadne oboji dobre hrani a bavil jsem se docela dost dobre.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    diky zapekny vikend :o)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no ja se yustanu venovat manzelskym povinnostem :) takze priste.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Sorbak a Overdrive uz sou na ceste...
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    v jakej cas se hraje ??
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    hned!
    no defacto je mi to jedno, dokonce je mi i jedno, co budes hrat, jen aby to nebyl nejakej protestantskej, anarchistickej, symulantskej neschopa s prebujelym egem.
    pokud se Ti to podari, muzes klidne hrat taky :)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    A kdy je dedlajn pro postavu? ;o)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    OVERDRIVE: Já chodim stejně raděj do Vymrdaný Ryby, ve Zkurvený to smrdí! ;o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    svetoznama a oblibena, vsemi dozkousena DUHA, patentovano barmany od Zkurvene Ryby

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam