• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    CHORCHE: No zalezi jaka sekera. U tehle bych dosah 2 povolil, u tehle ne

    Stun... jo, ted na to koukam, ze obusky maji taky P.... zajimave
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    imho je stun vsecko co nema ostri nebo bodec, jakoze ne, ze by to nelamalo kosti nebo tak, ale neni to bleeding damage, ktere povazuju za phisical.

    ale ja to mam ve vnimani jinak, pro me uz par krvavejch ctvercu jsou otevrene zlomeniny, prostrelene plice a podobme s cimz sorbak nikdy nesouhlasil.

    takovej *STUN* kladivem jde stejne do krve temer hnedka u postav co na to maj.

    jinak souhlasim s tim, ze pravidlo na mavani nebrat, picovina. stejne nemavas nikdy hodiny a pokud jo, tak na to asi mas, pac jsi Cernobog a nezajem :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: no tak trosku to o tu realitu opirat musis, jinak to bude strasna kase - s tim komu palici povolit a komu ne, to je jasne - s tim ze podle SR je to porad Stun, tos vzal kde? jakoze Clubs sou Stun jo? to je ptakovina..., zvlast u neceho, co zmakne drtit kosti, to preci sam musis videt - bo mi teda rekni, jak se typek s otevrenou frakturou levy nohy za 30min probere a v poho odejde, ha? argument mam Stun me v tu chvili asi neuspokoji;)
    ale ta Combat axe s dosahem 2, to znamena obouruc., hodne velkou sekerku, zadnej rudochovo tomahawk... toz dosah v poho, spis bych do tebe jako gm prudil, jak ti to prekazi, todle s tim nejde, tam to s tim nejde, protoze je to neprakticke
    proti tomu arsenalova teleskopicka tycka je neco jineho :)

    ale k tomu, hrajem SR - to je pravda a podle tech comix obrazkum to asi obcas berem moc vazne, tam je preci 75% obrazku plnejch wannabeez, takze ...?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Kua kluci, hrajeme SHADOWRUN, ne realitu! Zadny dalsi vypocty tam nepridavat, proboha! Rozumnej GM takovou zbran hackerovi se silou 1 samozrejme zakaze a nebude se s nim o tom vubec bavit. Stun vs. fyz nema IMHO cenu resit, protoze cloveka lze zabit i rukama, nebo nohama. Podle SR je to ale porad stun, i kdyz mas silu 12. S dosahem 2 u sekery nesouhlasim tak jako tak, IMHO maji dosah 2 jenom tyce, kopi, halapartny atd. Tzn sekera S/2 + 4P, AP-1, dosah 1, kladivo S/2 + 4S, AP0, dosah 1
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    chech, warhammer, ja to rikal uz vcera po icq, ze +5 atd je zbytecne moc, at to opisuje sekeru, s tim ze to ale nema AP - pokud to na konci nevytvarujes asi jako palicku na maso, tak to bude k armoru davat spis teda bonus
    ad. stun - to se mi nezda, pze to ma dmg jako prase, s tim ze to obrazek da nejakymu bobrovi se silou +/-10 - to mi pak teda mluvte o Stunu, to ti zlomi pulku zeber a sprehazi par vnitrnosti, pri zasahu do hlavy ti to spis zpusobi frakturu lebky, nez nejakou facku...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: hm, musim rict, ze tady resim to kladivo proto, ze jsem si uz tu postavu udelal :o)

    SORBAK: muzem si to nekdy rozdat - ty se sekerkou a ja s kladivkem... uvidime, ktera zbran je lepsi :o)
    Navic, to +2 jsem myslel tak, ze to bude pridavat +2 k armoru... to znamena, ze sice ma velkej damage, ale armor to bude celkem slusne kryt... pokud stun, tak nevidim duvod, proc ne DamageS/2+5;Armor+2;Stun;Rreach+2, kdyz bojova sekera je DamageS/2+4;Armor-1;Physical;Reach+2 ...

    Je to celkem jedno, samozrejme, ale aby mela podbijeci palice S/2+3 do fyzickych a bojova palice S/2+4 do stunu, to mi prijde divne...
    Kazdopadne bych tu diskusi chtel smerovat i tim smerem, jestli neni treba celkem divoke, aby kdokoli mohl mavat obourucni sekerou s bonusem +4, ci podbijeci palici...

    Vim, ze to moc nehrajeme, ale mozna by se melo resit, ze tim clovek nemuze mavat do nekonecna...
    Takze navrhuju, ze je ve sve podstate jedno, jaky bonus ma takova zbran na blizku, ale po kazdem mavnuti se typek unavi tim vic, tim vetsi je tento bonus:
    mam zbran S/2+3, silu 6, tak 4x mavnu bez postihu a pak uz -1, -2, ... (pripad S/2+3 a sila 3 by si typek mavnul jen jednou a pak uz by mel postih)

    Vim, ze pravidla jsou dana, ale mam pocit, ze to neni od veci...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jdu si asi dneska pohrat s mapou sin-city staci dofam nejaka schematicka, na ulice kaslu, ty se nakreslej az kdyz se obsadi NPCkama a udalostma.
    Pokud ma nekdo nejake specialni prani, at da vedet.
    Kazodpadne je SinCity mesto s letisti a pristavem, taky s terovejma bazinama, luxusnima i hnusnejma kurvama, spoustou problemu a spoustou zabavy. Vsechny korporace maj podil, to zatim nebudu rozkreslovat, na tom se dohodnem casem.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    podbijeci palice je neco, pro co si asi vyrobim specialni podbijeci postavu :)))
    myslim, ze se to bude menovat CernoBog a bude to typek zminenej uz v ruskejch bylinach, no proste Cernobog [mnozi mozna znaji z Americkych Bohu od Gaimana].... ten typek zabijel nepratele uderem pesti do cela, posleze, kdyz doba bohu zkoncila, delal na jatkach, kde v natelniku a gumachach zabijel dobytky ranou kladivem do hlavy. BUM, malej *STUN* mezi hledi. :)

    To chci, to chci, to chci, jsem nadsen, mam minimalne nove NPC, kazdy kdo hraje SinCity, muze si napsat Cernoboga do kontaktu, zbytek bude nasledovat. Ma rad cerny sladky kafe [cerny jako noc, sladky jako hrich] a smradlavej ruskej tabak.
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    sem si ted spomel na patejla a jeho pobijecí palici :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: PICO MALO DOBREJ **STUN** :)))))

    asi si to poridim jako hak na plaseni opuci :) myslim, ze Malachajovi by to vazne sluselo s takovou podbijeci palici :)))))))))))))))
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: S/2 + 4 stun, dosah +1, vic ani prd
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    kdyz uz se resi velikosti jednotlivych veci, tak jsem si vsimnul zajimave zalezitosti: nikde jsem nenasel zminku o bojovem kladivu...
    jedine, co jsem nasel (nasel to spis Chorche), je podbijeci palice s hodnocenim S/2+3, zarazena jako alternativni zbran mezi panvickami a podobne...

    Uvazoval jsem nasledovne: existuje bojova sekera s hodnocenim (S/2+4)/-1. Kdybych k tomu mel prirovnat kladivo, tak bych to videl jako rozdil mezi kulovnici a brokovnici, a tudiz jsem si vymyslel takoveto hodnoceni: (S/2+5)/+2

    Co vy na to?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a sat uplink je podle me
    jako notebook
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    tak to by bylo hezky kdyby ten arsenal i corp enc nekde nekdo upnul vid chorche :)

    myslim ze to s EWmuzeme udelat takhle: ten test EW+logic rika jwestli se ti povede zamerit signal a pak spustit spravny ruseni. Jelikoz max hodnoceni signalu (bez ECCM) je 6 tak je zrejme, ze signal scanner (taky max6)se pocita podobne jako rusicka: je schopnej zamerit signal se stejnym a nizsim hodnocenim. ECCM je vlastnost signalu, nikoliv jeho sila, tudiz se zapocitava az do ruseni tzn. ECCM+signal vs. Jammer rating a funguje to, co je silnejsi.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    btw doporucuju treba v Arsenalu najit *magecuffs* a tam kolem je halda takovejch zajimavejch vecicek...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: no tak ty kecy kolem ctu jak kdy, dle nalady, nekdy to neni zas uplne jasna inglish... no a destruktivni si podle me dost, ale to je o zvyk, rozhodne mi ted pride, ze my sme malo - jakoze tezko de podchytit vse a nejake to nebezpeci te muze zaskocit tu ci tam
    ad. street samurai catalog - nevim kolik to melo stran, ale to bylo taky dlouhe jako krava, arsenal je ale totoznej source - tematicky/delkou, este vyhoda toho catalogu byla cestina, pokud si dobre vzpominam - takze proto rikam, ze vseobecne je arsenal ten nejsilnejsi source, co 4ed prinese (ted nevim, kolik toho jeste bude, ale uz asi moc ne - nejakej matrix, jeste, pokud se nemejlim)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    vis co, ja stejne ve svem hrani budu davat vsechny tyhle picoviny ze sourcebooku jen jako special items, takze na to ani prilis nespecham, mam vymyslene, co ke ktere postave nabidnout, ale uz jsem si odehral prilisne rozsirovani arzenalu i jeho prilisne zuzovani. vzdy jsem is vystacil se Street Samurai Catalogem a par mensima doplnkama, nicmene ano ctu sourcebooky.. nicmene uplne kvuli necemu jinemu, treba kvuli napadum na hrani, kdyz si predstavim, ze to co ted ctu o Mestu Andelu jsem hral v Seattle jsem relativne potesen, ze mam podobny vkus jako autori Runu, jen jsem koukam byl sakra mene destruktivni :)

    Ty tajmlajny a poznamky okolo deju ve svete, ty keczy pod carou, to me laka, na nejaky specialni rezatka at si pocihaj postavy, to me moc nebere jako GM.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: e no, tak nevim kde, ale nekde sem ten satelite vytah a byl to lol - ty sebou tahas talir? a pak sme asi nejak uznali pokrok a neotevrenej talir by mohla byt pixla ala HDD ;)
    jinak zminka o tom je v Arsenalu, kde se resi kapacita ruznejch panciru a full body amoru a tam je teda asi vetsi, to uz se mi nechce hledat... celkove je tam u hodne veci nastineno, jak sou velke, takze uz asi nepude mit vse po kapsach
    enclavy sem moc nesjizdel, trosku sem tam doufal v to, ze tam budou vic nastineny korporacky jako takove (AAA)...

    dal ale vidim nemaly rozdil mezi sourci - data havens ci enclavy sou spis male, i augmentace (moc toho tam zas nepribylo, az na nejake vyprcavky ci klasik move-by-wire...), proti tomu street magic uz je docela obsahlej, doplnujici, rozsirujici (uz jen ze je tam pres 10 dalsich tradic, mimo core hermosu a samanu az po dalsi varky metamegie ci mentoru) a Arsenal uz mi pride jako vrchol - 200str, popis novejch kvalit k melee, stejne jako styly boje upravujici pravidla - napr. trpos se zbrani s dosahem +2 ma za velikost -1, podobne kdyz vemes obouruc zbran do 1 pracky, tak -2, troll jen -1... zminuje se tam modifikator trebas i za chuzi (-1). atd. - tenhle source je o dost revolucnejsi nez ty predesle dohromady
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    LOLcat LOL

    jinak sranda, zase mam GM cich, zacina to riotama v ulicich, stejne jako moje SinCity
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam