• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dve nahozeni mapy - dalsi zitra, dnes uz mam doma Miu, Hienu a Truce
    Dodam pak i puvodni format GIMPU s vrstvama takze to pude predelavat a doplnovat uplne snadno i s tim, ze pujdou vypinat vrstvy jako celky.



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    A tohohle taky - mimochodem uz ma wopraveny prsty, ale usi ma stale na cary

    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    NAPSAT DO KONTAKTU, KDO KEROU Z NICH POTKAL:

    PANI GALE:


    JESTE JENDNA MIHO:



    OMYLEM TRAPNE PREJMENOVANA NANCY NA LUCI, kupodivu zachranena a stale v tomhle dizajnu tanci u tyce:



    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: ona ta holka je hlaven dost advanced dept fyzad, takze mece ma predpokladam standardni i kdyz puvodni, spis jde o to, ze normal asi neda 15m skok a neco ve smyslu ultimatni dovednosti v zachazeni se secnymi zbranemi a ultimatni dovednost ve vrhani ma asi taky malokdo.
    Kdyz si pak seknes 3x za kolo tak ani nemusis byt prilis silnej :)
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: jo! to sou oni, ty nekdy taky zneuziju, to je bandicka jak prase a ted du na bus nez mi ujede i ten 3. ...
    o tom trentovi nevim, klidne neco posli do posty, nin sem docela poslouchal, ale trent uz prestal dopovat, dal se snad na hiphop a chodi do fitka... uplne to posral :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: LOL pekne :)

    Nicmene se nam pekne rozrusta seznam NPC
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: myslis autory osameleho strelce? Ti byli vzdy moji oblibeni, jinak k prvnim dilum akt x delali sve treba William Gibson nebo Trent Reznor, kdyby nahodou nekdo nevedel :)

    Takze ano, Lone Gunnmen je opravdu undergroundovy zin a web o hackingu v SinCity



    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: nemam na ne kontakt... jsou zavreni, chorche, vsichni jsou zavreni, chorche :o)))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: mala Miho je taky klasa - kolik maj ty jeji katany ci co to je AP, ze tak stylove vrazdi ze strechy auta? coz me napadlo, ta skolacka z Kill Billa, s tou super remdich guli - to byla taky Miho, ne? ;)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    japonskej zabijak, sluzebnik Pani Gale



    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: vsak ja vim, uz pred rokem sem rikal, az se presiju na cloveka zpet, tak budu mit podobne priserne strohej xicht plnej flastriku :)))
    ATOMOUSEK: bez zavislosti na hotsimu bys byl prdlajz hack; btw doufam, ze sis dal kontakt na tu skupinku z VS, takovy ti sasove z Akt X, to je presne ono :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: to je filmovej Marvin
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    BURKHAR:
    OVERDRIVE: Kdyz uz to davame dohromady, tak prgani mam v maliku... takze pokud potrebujete odbornika na assembler, PRO je ten pravy...
    asi bych to tu mel teda rozepsat, at je jasne, odceho se odpichnout:

    Studoval jsem kdesi v anglii (z hlavy nevim, kde, tusim v cambridge) v sedesatych letech. bakalare mam z chemie, pak jsme presel na master degree na prgani, protoze jsem se behem studii seznamil s celkem zajimavou bandickou... s tou jsem taky prozil dobu krachu stareho matrixu... studium se nam celkem protahlo, nakonec jsme to mnozi dali, docela jsme fusovali do hackingu a tak podobne... kazdopadne jsme meli vlastni piratske vysilani, stahovali jsme tajna data a zverejnovali je... kazdy mel nejaky vicemene nenarocny job, aby se mohl venovat piratskemu vysilani a aktivitami s tim spojenymi... ja jsem nakonec sehnal celkem zajimavej job - prgani IC... takze jsem celkem tuhym protivnikem techto pseudointeligentnich bojovniku... po jakemsi trapasu, kdy byly vsichni az na me a na jednoho kolegu pozatykani jsem zdrhl do ameru, kde jsem se potloukal... nasel jsem job, kde potrebovali chemika, tak jsem se prihlasil, nakonec jsem se celkem naucil i operovat s bombama, ktere vyrabim z beznych chemikalii v celkem kratke dobe (neni to moc ucinne, ale...).
    Pak jsem se dostal zase do pruseru, diky cemuz jsem se dostal az sem, do SinCity...

    jsem celkem tuhy, i kdyz malo zrucny, trpos a krom picovinek, co podporuji mou mozkovou aktivitu mam jeste fakt huste vystuzene telo, pac jsem si vsiml, ze v podsveti clovek sem tam narazi na nejake trapne hovado...
    Jsem taky celkem dost zavisly na HotSimu, ale snazim se, aby to moc neovlivnovalo me vztahy s lidmi v realnem svete... i kdyz, kdyz vemu v potaz, jak vypadam... mam trosku popalenej ksicht a celkove - z prominentniho chlapecka z londyna se stal vlivem spatnych kamaradu a tvrde pesti osudu celkem nehezky grazl...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: btw takhle nejak ted vypada muj fyzad v Seattlu - cha1 ci 2, po presiti na orka a zpet (na humana).... to asi ani jinak nejde, toughness+guts included, pyco ;) ocividne marv-skin rox
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: doporucuju muj postup, nakopirovat si potrebny sourcebook nebo main pravidla na cdcko, zajit s tim do prvniho vetsiho xeroxu a rict jim, at to vytisknou a svazou do krouzkove vazby. ano oboustrane prosim. barva desek [dopln barvu desek], barva krouzku [dopln barvu krouzku], zaplat [zaplat cca 300 czk] :))
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: protoze jsem v praci, delam dene 10-12 hodin, jednou tydne jedu do brna do skoly a nemam notas... pak mi prijde navrh nejmenovaneho hrace, ze by si udelal adepta s pripoutanym ohniskem a me se to na zaklade generatoru nezda, ale nechci daneho hrace odbyt...
    samozrejme se omlouvam, ale toto jako vysvetleni...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Do ankety jsem pridal dalsi ctvrti spise jako upominku k sobe, abych je nezapomel oznacit na mape. Jdu uz pomalu na ni asi.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: Vetsina dveri ma zamek, podobne jako v realite. Vetsina dveri ma kovovy povrch, nebo nejakej nanoplast nebo tak neco. Drevo je extremne vzacne i kdyz taky casto pouzivane u bohacu, zbohatliku a pozeru [zadni ekoindiani v SinCity nejsou :]. Jenomze kdo si muze dovolit dreveny dvere mam vetsinou pod drevem sakra tuhej pancir.

    Pouzivaji se vsechny druhy zabezpeceni, tedy mechanicke zamky i elektronicke. Ani jedny neprevazuji, malokdy je kombinace, to uz je vazne paranoia.
    Mechanicke, a to i dost slozite a netypicke - nesedi na ne jiny nez custom made paklic, zamky se pouzivaji tam kde majitele maji sklon k starozitnictvi, steampunku a vystrednosti.
    Auta bezne pouzivaji otis ruky nebo hlasu, je mozne i kombinace. Auta typu Ferrari nebo RolsRoice [tech v Sincity jezdi docela dost] maji snimac na otis sitnice a startery na hlasove povely.
    Vetsina slusnych, ale velmi drahych kamer [cena x5] dokaze na 50metru videt cele oko a nahrat ho, na to, aby to vsak bylo vhodne na kopirovani je potreba sakra nelegalni soft [dostupnost asi jako u vysokohonocenych programu na forgery, tedy tak 15-18].
    Na siti existuji zajmove kluby oteviracu dveri, ktere, pokud jsi chteny, te dokazi naucit ledasco, tak jako na dnesnim netu. Paklice jdou koupit na registraci sin a licenci zamecnika nebo nejakeho podobneho mechanika pomerne snadno a legalne.
    Doporucuju mit jako vlastnictvi minimalne dilnu, pro slozitejsi operace a toolkit pro beznou praci mimo prace s paklici, technicke skilly jsou samozrejmosti.
    Mechanicke zamecnictvi si asi dokazes predstavit, elektronicke je spousta prace s assamblerem :)


    SORBAK: jasny, mimo jine to vyuzival jeden postavak v Neuromancerovi docela s uspechem, delal s tim divadlo, vyrabel si dvojniky a kdyz se nasival do zily tak delal, ze mu po ruce chodi skorpion. Mimo jine postavu Rivery s tim : Case: "Hele a neboli to?" a Rivera: "Boli, ale bez toho by to nebyla takova zabava." jsem pochopil az v momente, kdy jsem si sam poridil jehlovy fetishismus, kdybych mel ten holoprojektor ja, tak urcite taky delam podobny legracky.
    Takova postava by se mi libila a uz jsem jednou hral neco jako molly se zdratovanejma peti smyslama simstimem, Vlado Hromada byl vlastne fetak Case, ale Riveru jsem jeste nehral, hmm, zacinam uvazovat, ze Malachaiovi vymenim nejake kouzla :)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: muze, ale pouze zbrojni. Muzu mit taky dotaz? Proc si konecne neprectes pravidla, kdyz tomu nerozumis?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam