• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: no ja to vidim vicemene jako snahu vymrdat se systemem a usetrit BP, aby sis nemusel brat blades i unarmed. Podle me Electronic Warfare, First Aid a Etiquette na 1 nepotrebujes. Za to mas 12 bodu. Unarmed (martial arts) 2(4) stoji 10 BP, tak to ti jeste 2 zbydou.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Ja to vnimam tak, ze dokud je to UNARMED combat, jeste defacto o nic nejde, jak rikas, maximalne zlomenej nos a otres mozku. Jakmile ale vytahnes jakoukoliv zbran, klidne aj blbej teleskopickej obusek, ten druhej se hned sape po svym arsenalu. A to pak konci vselijak. No, vlastne jsem jen jinymi slovy rekl to, co ty, kdyz se na to tak divam... :o)

    BTW, jede se az v sobotu?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no dzt ja se nehadam. proto chci to Martial Art.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    BURKHAR: jj, to je presne muj nazor. Kdyz se s tebou nekdo chce prat, tak ti v nejhorsim ti zlomi nos.... ale nikdy nevis, kdo proti tobe stoji a nekdy muze byt velka chyba ten nuz vytahovat.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a rychlejc nez ja tasi malokdo :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    kdyz bude dost rychlej :) jinak mam takz nejakz HK nebo co.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Protoze na tebe nekdo okamzite vytahne Ruger Superwarhawk a rekne: "Hele kamo, schovej tu svou rybicku, nebo mi cukne v pravym ukazovacku..."
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SORBAK: mno tak nejak Overovi rozumim. Ale kde ma clovek brat BP kdyz toho je potreba tolik :D
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    se nehadam :) ale kolikrat vytahnes nuz a pak uz se nemusis prat
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Tak jsem se ted mrknul na ty martial arts a nevim no... prijde mi zbytecny neco takovyho zavadet. Je to hroznyho pocitani navic. A OVERDRIVE stejne chape pravidla jako jakysi "doporuceni, jak by se to mohlo delat", ktery se podle nej stejne tyka jenom jedincu bez fantazie, takze nejaka ta kostka sem, nebo tam, absolutne nehraje roli.... :-)
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    JVMLOK: Je KURVA rozdil nekoho porezat a dat mu delo. ;o) Takze se pripojuju k IMHO LOL... :oD
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    btw ambidexterity mam taky
    proto si myslim, ze nejaky bojovy umeni co sjednoti boj s nozem a unarmed do jednoho skillu bz se mi hodilo
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ale proto mi to pripadne blby, protoze sice nemam spec na noze ale vetsinu casu bojuju s nim, a jak rikas to je napul unarmed
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    nemam unarmed, mam blades. kdzy uz sme u tech pesti ... :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    MACLINKS: To je pekne starej for... podle me by kazdej, kdo si chce rikat bojova postava, mel umet unarmed. To jako kdyz ti nekdo v baru rekne "uhni chcipaku", tak ho strelis predatorem do oka?
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    SORBAK: njn ihmo lol je to kdyz jde nekdo na pesti tam kde se bude strilet :)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: Jestli nemas Unarmed, tak ses britvak, kterej neumi nekomu dat pres hubu, coz je IMHO LOL :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    no jo, ale unarmed nemam? A MA jako celek by to sfouklo... No jenom takovej napad, este je tam pentjak-silat, co je spec na kris nebo bnuy podobnejch rozmeru
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    JVMLOK: Boj s nozem je stejne napul unarmed.... Jestli mas ambidexterity, tak si proste vezmes do jedne ruky kudlu a vyberes si, jestli chces dat delo, nebo pichat ne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam