• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    ATOMOUSEK: Override psal že 18.30, což mi vyhovuje.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: tak dame sraz v sest?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    jinak, v kolik zitra v tom spiritu? ja muzu tak od pul seste...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: jj, budu online vecer, rekneme tak do pulnoci, rekneme tak od osme vecer treba, to jeste nevim...
    takze snadno si to prectu... nejak to neprehanej, priprav si proste vyrovnanou zajimavou postavu asi tak ve smyslu tech, co jsou v corebooku jako archetypy, postavy jsou zajimave hranim, ne samotnou kontrukci
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: cus dostanu se k tomu az dnes vecer, vcera se to s atomem a wrigleym trochu natahlo, ted mam 1 schuzku a mel sem mit navstevnika na byt, ale nic, takze mam ted rozhasenej trosku rezim a stiham to asi jak ty :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: napodobne. principielne schvaleno.
    SORBAK: hmm, zavolam tam.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: predbezne, vypada to na 60-ti leteho typka, nejspis cloveka, s viditelne kybernetickou rukou a okem, ktery byl v obou valkach. Pouziva sve id (je siner) a je na sve id, kde ma oceneni za sluzby vlasti, hrdy (ale neprudi tim).
    Jeho psycha je velmi podobna tomu, o cem jsme se bavili... a tak se proste tahne s mladejma po tekku :o)
    Doma budu kolem desate.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Dobre, jsem pro Spirit.
    Rezervoval by to dneska nekdo [Sorbi?]
    ja budu na Zizkove az pozdej vecer a nedostanu se moc smerem dolu [res. byl aby to pro me zbytecna zachazka]
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Spirit na run nej - pro všechny totální pohoda ne?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    No jako posledne jsme hrali ve Spiritu v salonku a bylo to dost v pohode. A maji tam do dvou do noci, takze nas nevyhodi, kdyz tu pulnoc kapku pretahnem.

    1830 je pro me ok, muzu teda i driv.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak pocitam s
    Hrochem - bitkar asi, dnes se s nim mam domluvit na vic informacich, zrovna jej mam na ICQ
    Sorbakem - technarka-crystalka - mam vse potrebne
    Atomouskem - domluvim se presne vecer
    Chorchem - samanek, ork, pokudmozno dostanu odpoved na 20 otazek dnes do posty

    Kostky a pravidla ssebou. Hrat by se zacalo 1830?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Hmm, taky nad tim uvazuju. Da se ta vase cajovna, nebo se mam zajit nekam podivat?
    Pokud by to byla ta vase cajovna, tak potrebuju znov vedet, kde to presneje. Je to tusim neke u Miraku, ze?
    Jinak Atomousek by moh vedet o nejaky pohodlny hospode nekde kousek od baraku, cuz?
    Jinak kdysi se hralo u Sadu a nebylo to tam az tak spatny, taky me napada kavarna=trafika Kaaba.
    Je tam ten bonus, ze se tam muze kourit, coz pak min trha hrani, nez kdyz kuraci furt odchazi na cigo.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Tak kde budeme hrat?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Vcera jsem vytvoril postavu pro ID THERESQA - zbehla studentka mediciny, vyzna se v drogach, biotechu, leceni a chemii.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    ATOMOUSEK: jop to mi uteklo, s tim corebookem - lec nic jinyho nez ghoul me nezejima, jakoze snad ani street magic... vsak budu obyc ork a ja ty 2postavy vidim dost odlisne, neboj
    a du radsi strizlivet a nasoupat neco vecer do degeneratoru ;)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: a jeste jedna poznamka - spatruji na tobe velmi podobnou vec jako na sobe: to, co chce hrat spider nema nic spolecneho s tim, co chce hrat wrigley. Neni tedy nutne uvazovat wrigleyho prahu...
    spider chce hrat zase svoje sin city, jenze outdoor...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: jinak mi nepripada tak hrozne zrat lidi... tedy me postave... jestli na tom budes lpet, moje postava s tim problem mit nebude :o)
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    CHORCHE: cetls zadani? hraje se podle CORE BOOKU!!! to znamena, ze i to, co je v generatoru, nelze uplne pouzit...

    Chorche, zkus si nekdy vymyslet nejakou fajnou postavu, ne jen do sebe uzavrenou britvu nebo uplne mimone samana, co chlasta krev nebo zere lidi... :o)))
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    SORBAK: no jinak by mi to sebralo max ten stunbolt, jinak plosny iluze by byly o to vetsi haluze, zvlast po halucinogenech od slepeho a pusobit duchama na fyz. cile - no nevim, zas vidim jakoze astralne aury, slysim, citim, jen by proste ty prikazy chodily jinak
    ale beru to, bylo by to asi peklo s tim masem predevsim:D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam