• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: 16. urcite ne. 23 uvidim
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---

    POZOR


    Bavil jsem se s Hrochem a dohoda je takova:
    chci tri hrace [maximalne jeden host, nejlepe TRASHER nebo CUBBISH]
    SORBAK, OBRAZEK, HROCH

    misto: Praha 2075. Na ulicich esembaci jako us Sorbaka. Mesto ovladaji tri mafie: Ruska, Sikomooka, Cikanska + Mesto jako strana Prazanu.

    Kazdy z hracu se domluvi s ostatnimi a udela si postavu STRIKTNE PODLE SHADOWRUN COREBOOK 4.0. Zadne sourcebooky [ty se daji vybehat, pokud budete mit dal zajem, ale primarne se jedna o ONESHOT].

    Postavy tupych mlaticu me nezajimaji. Budete SHADOWRUNNERI. Kdo je blbej a neschopnej nebeha, ale je mrtvej.

    Jiank je povoleno vsecko, jak stoji v pravidlech: dostupnosti, penize, doklady... je mi to fuk. Vyzaduju skupinu tri metalidi [max s tim hostem ctyr], kteri spolu dokazou splnit ukol, ktery se bude odehravat v jednom meste.

    Predbezny termin hrani v realnem case je patek, tedy bud ted 16.1.2009 nebo 23.1.2009, aby se dalo hrat az do rana a nemuselo se koncit, ale zalezi na zajmu a na domluve.

    Gamemaster samozrejme Spajdr ;], postavy do posty samozrejme Overdrivovi. [Muzou to byt i nejake recyklovane postavy hrane jinde, po vzajemne domluve s ostatnimi i postavy,kere uz nekde behaly a maji nejakou karmu, obtiznost se adekvatne prizpusobi postavam.]

    --= EOF ==--
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: ja mam ghouly nejradsi jako z I am Legeng. Takovy agilni kurvy chytry akorat dost, aby ve smecce ulovily runera. Antropomorfni s nejakejma tema alergiema, socialni az za hrob, strasne moc nemocni a hodni litosti a kulky na zkraceni agonie a inteligentni stejne jako clovek, akorat trochu jinak nez jako clovek :)
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: Jo, tak nejak bych to taky videl-myslim ze v momente kdy se nekde choulove vyskytnou, tak je veci cti mistnich radikalu je vykourit z pelechu a mladym roztriskat hlavicky o zed...ale jako postavu proc neee, ze-pokud je tedy dotycny hrac smiren s tim ze nejspis bude vyuzit pod krycim jmenem "obetovany pesak", pripadne pokud neumre hned pote, co se objevi. Spis bych si to treba predstavoval jako flaw za spoustu bodu, s tim ze jeden PC by si to vzal jako dementniho kamarada a dostal za to desnej bonus, a druhy PC by byl ghoul a hrozny kamarad toho prvniho(az za hrob).
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    koukam, ze ses vcera po ceste z nalevny dzusu nejak rozvasnil ;)
    ten kec nad tim obrazkem byl spis kec, ta buchta sedi spis na to tve Tekno a je to Goth (nebo pozer neceho takovyho) - lec ja budu klido rikat Gothovi z prdele Ghoule - rekneme takova narazka - takze neni treba tu hned poradat lov na carodejnice - priste budu psat do zavorek - (toto je for) a (toto neni for)
    ale jinak za vsechny dekuju za Prirucku mladeho ghoula, hazim ji dozadu za knihovnu k sestricce Prirucka mladeho sviste :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Fallouta 2 znas asi, hmm, tak zakladni predstava jsou ghoulove tam, tedy co se vizaze tyce. Charizma neznamena, ze jsi hezky, charizma znamena, ze jsi schopny [a jak] navazovat kontakt s jinymi humanoidy, ze pouzivas/nepouzivas mimicke svaly a celkove si dokazes nekoho naklonit nebo proti sobe postvat. S tim, ze vysoka cisla porad neresi, to, ze proti bytostem, ktere mi sezerou brachu vytahnu s celou ulici, vidlema a pochodnema a jestli se usmiva uz zas az tak moc neni dukezite, sak ono ho to prejde.


    [sorr, ze jsem na to tak tvrdej, ale jen abychom si rozumeli a tohle je proste moje jasne dana predstava, ktera je rekl bych hodne prijimana i ostatnimi tady, takze by bylo dobre, abychom se na ni shodli vsichni, pac jinak jdes sakra proti proudu a zas z toho budou kecy, coz uz i jsou]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ale jinak Chorche nezoufej, je to hratelny charakter, jen je to TRUE shadowrunner, zadny motani se po ulicich za bilyho dne nebo tak. To ze mas obcanku neznamena, ze ciste nahodou neuhoris [ze by samovzniceni] i s pulkou ctvrti, kam si chodis ... ehm, plazit s evse stinu a delat... ehm, no proste delat to co normalne tak ghoulove delaji



    jinak tim nepopiram inteligenci nekterych [asi tak deseti ze sta] jedincu, ktera je plne srovnatelna s dobre vycivenym psem, a uz vubec bych se nepokousel popirat inteligenci nekterych hyperinteligentnich ghoulu, kteri dosahuji IQ az 70, tedy priblizne asi tolik, kolik deti s Downovym Syndromem, kterym jsou ghulove kromobycejne podobni mj.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE:
    zasadne se neztotoznujeme s predstavou pusobeni a vizaze ghoulu.
    v mem svete Ghoul rozhone nebude pravoplatnou soucasti zadne humanoidni spolecnosti, krom jinych podobne postizenych, nebo pokud se hodne dobre maskuje. A pokud uz ziji ve mestech, tak na pozicich srovnatelnych s poslednimi odpadky, vyhorelejma runnerama, nakazenejma fetakama, power powlem...
    Jo jasny maj vlastni stat, v Africe.
    V Africe je krajina po nekolika mensich nuklearnich prehankach v takovem stavu, ze kdyz uz si tam nekdo udelat stat, nikdo jinej si toho moc nevsimne, protoze schodou okolnosto je ten kraj pro cokoli rozumne neobyvatelny treba...
    Jo jasne, jsou i na vysokych funkcich. Potom si tise mokvaji v luxusnich mistnostech s extreme uzitecnymi podminkami a ridi svet... ale aby sel clovekozrout na diskosku, to je asi jako kdyby sis pustil vlka do stada ovecek s tim, ze jej prevleces za pudlika a na ocasek mu povesis rozkosnou maslicku.


    tedy ma predstava je spise tahle [adekvatni je zencka]

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    matka, ghoul nebo jen goth tekkno dancer? :o) ma pekne quarantine brejlicky....

    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: hele, ja to dal jako dalsi motiv na SR, nechtel sem do toho tahat nejake osobni veci... a ten branding na te fotce byl vesmes milej
    -jinak ted sem cucel na ruskou (ci jakou) AXN a bezela STAR GATE - Jaffove a Goaldi (mozna to pisu blbe) mi pridou taky jako slusnej SR (na urovni doomtroopra) - samozrejme ten picus MacGyver a tak, to sou zas strasny kaspari, nevhodni ani do poradnyho "B" movie, ale goaldi a ty technologie, hierarchie sou tam fajn;)

    ad. ban, truce, nejaka diskuze - jestli mluvis o bdsm diskuzich na nyxu, tak ty sou o pici... tam se resi neschopnost usporadat sraz, jeden breci z koure, druhej, ze by v hospode nemoh nekomu narezat a porad dokola - tak jestli mas takovej banan, tak ti aspon usetrili cas

    ad tema BDSM - poza? ty vole, celej soucasnej svet je aspon z poloviny o POZERSTVI... to uz nejak neresim, bud ses ok a nebo nejses - tvy duvody, sou tvy duvody... taky sem milenku vyznamenal tak, ze mela modrou pulku tela a doma se 2-3dny nesvlikla pred svym typkem (jenze to byla jeji chyba, nemela zhasnout, ze sou ty zarivky moc silne:D) - takze kdo chce psat bit, hul si najde - nebo kdyz chce pes zbit, hulku i Pana si najde? ;)


    OVERDRIVE: nechci prisycovat FW - za tamten run se omlouvam klido znova, bylo to snad poprve, co sem to proste nedal...
    sorbak se porad rozmachuje svym super stylem, ale dyt je videt, ze vic potizi je nakonec s nim a s tim - JEDINA DEMOKRACIE JE SE MNOU NEHRAT
    hroch je zas jedinej clovek, co mi po nyxu chtel rozbit cifernik - takze nekdy je to versi emo nez buchta, co ma kramy - to je taky pocvicene;)
    ale samozrejme sme pocten, ze sem v nich doved zanechat takove emoce...
    ad wrigley - tak to se este vyvrbi, zas si tam sam pres hodinu smolil denik na koleni... a kdyby sme rekli GO! tak sme snad zahrali i tu demosku, ale vy ste porad chteli videt myho Mastra (coz bylo a jeste bude vtipny)

    jinak nej letosni run byl ten v Africe - s razim, fernandem a leem - paradni atmosfera - a je videt, ze se v takovejch hrach na pravidla a hody defakto sere - kdo chce hrat SR, uz vetsinou nechce onanovat s kostkama

    horsi je to s tim casem, pres tyden to vzdy nekdo neda a o vikendu se zas x lidem nechce - je otazka, co s timhle no... ale mladnout uz asi nebudem
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: je tu OT, ma vlastni auditko. vim o tom, toci to lidi pro kery maka TRUCE, i presto, ze mam jasne preference a zkusenosti v tomhle smeru mam diky ni ban, takze smolik.
    Imho je to potizovej dokument uz jen kvuli hype co se kolem toho dela a taky je to problematicke, ze to tocej lidi bez primeho zajmu, takze to bude pusobit jako underground, ale tohle tema ma lepsi zpracovani v podani lidi primo z komunity uctivacu pusobeni/pusobene bolesti a imho je to jen soucast modni vlny BDSM, ktera se posledni dobou podivne vzedmula, jako emo poza a modni vlna.
    Radej nekomu naplacam a bude.
    Ono mam zkusenost s tou holkou, co ji patri audit a celou tobu rikala: Bij me jako psa. no a kdyz jsme ji pak jednou zbil jako psa, tak s ocasem stazenym mezi nohy sla brecet k tatinkovi na raminko, takze takhle nejak vidim skupinu lidi, co to budou tocit a jejich pohled povazuju za nutne pokrytecky a debilni. KONEC OT.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: no ja sem mel spis dojem, ze se moc krafe a malo hraje, coz znova dokazu timhle prispevkem.
    Naposled se mi dobre hralo prave s Chorchem a Obrazkem, obcas s Kubou. Afrika. Vzdycky kdyz jsi tam byl Ty nebo Hroch, tak z toho bylo navazeni do chorcheho v auditech a hromada hadek o tom, co kdo myslel tim co rek a kdo jak hral. Ale mozna je to subjektivni dojem zejo.
    Sak zahrajem v MSL a bude. Popravde zas az tak me hrani posledni dobou nelaka, sedim 18h denne u kompa a pak si radej jednou zacas dam pivo a par panaku, nez se dohadovat s x lidma, jetli prijdou, neprijdou. Clovek si pak neco vymysli a prijdou dva ze ctyr, procez to pak nezahrajes. Tak udelas neco jinyho a jeden z tech dvou ti pak vynada, ze to bylo prilis akcni... na takovy chovani nikdo neni zvedavej a je to obecne problem, ze hraci GM do hrani moc kecaj, ze jak by chteli, aby se hralo, pripadne gm zas kecaj hracum do toho, jaky si muzou a nemuzou udelat postavy. Neni to pak domluval, ale hadka o to, kdo vic muze rozhodovat...
    nejak se mi to ani nechce definovat, proste mi to nevyhovuje.
    Zas jako hral jsem s Wrigleym, kerej udelal klasickou chybu, ze za 5h herniho casu se nic nestalo, tak jsme si museli vymyslet s Obrazkem vlastni zapletku a vlastne bychom si ji i sami odmastrovali, jen on nam do toho pak zas kecal ;]
    Kdysi to bejvalo dobry, ze jsem masteroval svuj Seattle, kerej byl podle dvojkovejch pravidel, ton udavala pravidla, vycestovat se nedalo. Hrala se kampan, takze vsichni uz meli nejakej cas postavy a znaly svet.
    Ted sefuje kazdej kdo ma v prdeli diru, kazdej ma jinej svet a jinak pojima zaklady, vsichni hraci hrajou u vsech gamemasteru... jedine co z toho vznika, tak bordel, kerej pak prave vede k tomu, ze hraci rikaj GM co ma delat a opacne, misto aby jim GM rekl, takovahle je situace co delate a oni by neco delali.
    Jakoze posledni hrani, kdy chcipnul obrazek se mi docela pozdavalo, takovy normalni to bylo, dobrej zacatek kampane, postava, co byla na picu chcipla sama od sebe, ani jsem ji k tomu nemusel nutit.
    Jenomze pak okolo toho bylo hromada kecu, kdy obrazek mlel, ze to nebylo fer a Hroch, kerej tam vubec nebyl prisel sem do auditka a vyprudil, ze semnou by teda nehral, kdyz tak nefer zabijim postavy... no proste keci plna prdel. Mozna by pomohlo proste resit postaru bez nyxu, teda prides s postavou v danej cas na dany misto, mas kostky, tuzku a papir. Mas 6h casu a nebudes odchazet pred koncem ani neprijdes pozde. Prijdes aspon 2x za sebou a 2x za sebou se stejnou postavou. Potom s Tebou hraju.
    Jenomze to je utopie.
    Navic hrani pres tejden je debilni, ze vsichni jsou utahani a nasrani z worku, roztekani a mimo. Nez se neco zahraje, jde se domu, pac vsichni chcou byt o pulnoci v posteli. Taky se hraje po hospodach, furt se musi ven na speky nebo na ciga... to proste neni konstelace na hrani.
    Chce to zacit v sobotu ve tri odpoledne a zkoncit za 12h ve tri rano, hrat se ma doma, kde se muze kourit a pit...
    je jasny, ze pak se mi ten run nelibi. ale holt uz nejsme studenti na kolejich, ale zaprdenci od kompu a o weekendech radej chlastame nez hrajem run, nebo tak nejak.

    Ale ty keci jsou to co mi vadi vazne hodne a proto jsem si stezoval na Hrocha, kerej je tim naprosto typickej a na Tebe, protoze se hadas s kazdym a s chorchem si nedas pokoj ani kdyz uz nehraje... wopruz. howg.
    msl. hrani 12h u vina, cigar a shitu.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    http://www.nebepeklo.cz/ mozna nekoho zaujme.... :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: No ja nevim, Mistre, ale vetsina hrani s tebou, kteryho jsem se posledni dobou ucastnil, byla celkem marna. A to hadani uz taky neni, co byvalo. Jeho zlaty vek proste nenavratne odesel s Chorchem a ted uz jsou to jenom takovy odlesky drivejsi slavy. Obcas s dojetim vzpominame...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: hele k tomu doomtrooperu tam mas link pod obrazky a tam si muzes proklikat par set karet - co je podstatne, v pravem hornim rohu vidis korporacku, ten levi symbol znamena bojovnik... rozhodne kybertronic sou dobry cybe-bio psychousi a jinak sem ted out of prag, ale jinak to vidim na pokracovani s wrigleym (pokud teda neni prioriata nejaka cisla) po vanocich/novem roce, pravidelneji - jak se ukazuje, se sorbakem ci hrochem se bude hadat porad nekdo (driv to byl kofrank, pak ja, ted je to atom... cas od casu jako vsuvka mlok;)

    - doomtrooper tema mi pride docela fajn - jasna *svetla* i *tmava* strana a kolem 5-7 korporacek (tim cislem si nejsem jist, mozna je korporacek 5 a s tema 2 sem prisel na cislo 7)

    +v auditku cyberpunk nejen slovy, ale i obrazem... bylo uz behem casu nalinkovano more obrazku z doomtroopra, warhammera ci i cistyho sr;)


    malicko nechapu ty dalsi motivy, uz jich zas tak moc kolem neni... (max kultovni gameska SYNDICATE, co me napadla hned)
    ze zacatku sem te chapal tak, ze chces hrat SR treba s doomtroopr skinem - jinak je tu samozrejme i auditko o warhammeru, cas od casu tam nekdo nejake figurky i prodaval, ale to je strasna palka, piplacka a za 1 zahrani to nestoji :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Vidim to na rozehrani nove hry, jenomze s Prazskejma naninkama je nuda aj shadowrun, protoze se furt hadaj a krafou se Sorbakem a Hrochem v cele, tak asi budu muset pohledat novy hrace... co tak este nalinkovat nejaky dalsi veci hmm?
    Staci mi nazvy, traba si uz pak najdu na torrentech, klidne i ten doomtrooper, warzone, nekromundu....
    Cim vic tim lip, stejne to enbudu cist vsecko, ale aspon kvuli napadum.


    Vsecko to vyzaduje modely? Neexistuje nejaka ohne clovece nezlobse varianta?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    PRAWITZ: za todle taky dik

    PRAWITZ: tak je tomu uz snad 10let, co sem to obcas zahral... a nerikam, ze vse bylo ok a ten biotroll - uz sem to nasel;) a ty velke chranice ramen melo opet hlavne Bratrstvo...
    lec mi favoriti sou Kybertronic;o)



    a pak 2panacci z inkvizice


    ci tady zastupce dark side a technologie


    pripadne zbytek karticek a motivu: http://www.toshirovo.com/doomtrooper/?dt=title
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    CHORCHE: Doomtrooper je desna nuda, tohle jsem nikdy nemel ani tendence zkouset, i kdyz Paul Bonner ma hodne dobry styl ilustraci. Vic me zaujala Warzone, ale celkove mi to vzdycky prislo jako hrozna vykradacka 40.000-takove ty monstrpostavy s obrovskymi chranici ramen a plamenometem v jedne obourucakem druhe ruce-ale Dark Symetry celkem rules, nemrtve legie se docela povedly(aspon teda prvni varka modelu, dalsi verze uz za moc nestaly, a pak to slo stejne do kopru). Btw biotroll je legie, ne bauhaus.
    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    OVERDRIVE: tohle je asi nejlepsi on-line zdroj informaci-mas tam kompletni historii, popis vsech kapitul hvezdne pechoty, typologii osidlenych planet atd atd... http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Main_Page
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    warhammer 40k je docela super, lec sourcy a deskovou hru sem moc nezkoumal... a kdyz sem hraval, tak sem to sjizdel nejvic za marinu - dobre hlasky i korporacka jak stehno
    doomtrooper byl taky fajn (ale je to davno a hral sem to parkrat cvicne; proti tomu sme mel prioritu Magic a i par zarezu;) - skoda, ze uz si na to nevzpomenu, Bauhaus a jejich Biotroll byl ok a pak nejaka ta kyber korporacka s nadopovanejma uchylama typu Vince Diamond - jo pribeh a realie fajn, herne to bylo ale stejne povetsinou Bratrstvo X Legii

    pokud ma nekdo k tomuhle jakakoli PDF, tak bud balik ci do posty, dekuju (tyka se hlavne w. 40k a doomtroopru)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam