• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: Atom podrzi nekom jinymu :)
    Ale pri tom zpetnym razu bys asi podrzet potreboval. Jinak si rikas o velmi ftipnou scenku... Nejak si tu pusku fakt nedokazu predstavit v akci. no, ale takovej 3.5metrovej trol, to uz je jina...kdyby May psal sourcebooky pro SR, tak na mape nemame siouxy ale apace. zrovinka ted by mi to bodlo, mam s tema redskinama nejaky potize a ne a ne je premluvit, at za mnou neposilaj dalsi stopare... a to jsem ani jednoho zatim nezabil...teda osobne...:)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: sak jo, tak to bylo, hejkala az prez dvoje dvere ;]
    ATOMOUSEK: to jako bylo vazne perkusni delo, jo? no to me podrz ;]
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Jako, ta Old Shutterhandova Medvedobijka taky nevypada, ze by ji chybela ustova energie :o) Dostrel pry 1800m (perkusni puska). Karel May (predpokladam, ze na obrazku) s ni pry nebyl schopen pozovat (presto, ze s tim Olda strilel). To musel byt teprve zpetny raz...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SORBAK:
    ATOMOUSEK: a kam to mohl dotahnout s dobrou municí...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: hmm, husty. .50 BMG ma proti tomu asi tretinovou ustovou energii. To si ti vojaci asi uzili...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Lahti L39 Norsupyssy http://www.masomlejn.com/imgtech/mastech15.jpg
    Protitanková puška, Mikka Kuivvalaiinen ji dovedl téměř k dokonalosti, bohužel při tom zemřel. Mastodontní náboj 20x138 se používal na ničení tanků T-34, v tzv. Zimní válce mezi Finskem a Sovětským svazem, dlužno říct, že ne moc efektivně… Vznikla odvozením od leteckého kanónu.
    Délka hlavně: 1393mm, Kapacita:10ks., Váha cca.50kg, Dostřel: 6,5km
    Norsupyssy znamená puška na slony…


    A jeji mytologicka alternativa:
    http://igbserver.wiwi.tu-dresden.de/~thomas/wiki/images/thumb/d/d3/1896_OS_mit_Baerentoeter.jpg/180px-1896_OS_mit_Baerentoeter.jpg
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Mno jo. Pripadam si jak v Kouri - Ja nejsem sam, ja tady tak chlastam...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Mlluvil jsem ted s Hrochem, ma nejaky jednani a korporacni sracky, takze te jeste nevi. Da vedet kolem pate. 1815 u me v klidu. Vezmu s sebou pravidla.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Jestli prijde i Hroch a jestli se chcete domluvit na postavach, muzem se tam potkat klidne v 18.15. Upozornuji ale, ze jsem mel puvodne jine plany, takze melo-li by to skoncit jako "jdeme na pivo", pak bych neprisel.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: Tak v sedum?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Ja delam do 18.00.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Trauťa... :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: Ja delam do 1530, pak mam cas. Hospu klidne testnu. Ale pujdu klidne i jinam
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: v kolik a kde?
    ja navrhuji Slovenskou hospodu na ulici mezi zastavkou tramvaje c. 11 Jiriho z Podebrad smerem do centra a zastavkou Vinohradska vodarna (10,16).
    Nekuracka, Zlaty bazant a Budvar, nejake speciality z bramboroveho testa.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: tvoje vymluvy PROC jsi lama me celkem nezajimaji, notabene, kdyz nam zahejbas s nakyma fetisistama na deskovy hry. HOSPA DNESKA???
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: ja jsem cely vikend paril deskove strategie a pak pomahal Kubovi se stavbou skrine. Takze jsem nemel vubec cas, cimzto padem nemam nic, ale zevloun nejsem :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOM, HIPPO: Hej vy dva zevlaci... kdyz uz jste o vikendu nikde nebyli, udelali jste si aspon nejakej hrubej narys tech postav, nebo jste se na to uplne vysrali? Ja jen, ze kdyz mame byt kompaktni team, tak uz by to neco chtelo. Hospa dneska?
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    :D sorbak se nezapre :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: mels ji voprcat a pak dorazit :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ATOMOUSEK: Ze ji drzeim palce. I kdyz se nezname :) priority jsou priority.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam