• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Jestli prijde i Hroch a jestli se chcete domluvit na postavach, muzem se tam potkat klidne v 18.15. Upozornuji ale, ze jsem mel puvodne jine plany, takze melo-li by to skoncit jako "jdeme na pivo", pak bych neprisel.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: Tak v sedum?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: Ja delam do 18.00.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    SORBAK: Trauťa... :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: Ja delam do 1530, pak mam cas. Hospu klidne testnu. Ale pujdu klidne i jinam
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: v kolik a kde?
    ja navrhuji Slovenskou hospodu na ulici mezi zastavkou tramvaje c. 11 Jiriho z Podebrad smerem do centra a zastavkou Vinohradska vodarna (10,16).
    Nekuracka, Zlaty bazant a Budvar, nejake speciality z bramboroveho testa.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: tvoje vymluvy PROC jsi lama me celkem nezajimaji, notabene, kdyz nam zahejbas s nakyma fetisistama na deskovy hry. HOSPA DNESKA???
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    SORBAK: ja jsem cely vikend paril deskove strategie a pak pomahal Kubovi se stavbou skrine. Takze jsem nemel vubec cas, cimzto padem nemam nic, ale zevloun nejsem :o)
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOM, HIPPO: Hej vy dva zevlaci... kdyz uz jste o vikendu nikde nebyli, udelali jste si aspon nejakej hrubej narys tech postav, nebo jste se na to uplne vysrali? Ja jen, ze kdyz mame byt kompaktni team, tak uz by to neco chtelo. Hospa dneska?
    MACLINKS
    MACLINKS --- ---
    :D sorbak se nezapre :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    ATOMOUSEK: mels ji voprcat a pak dorazit :-)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ATOMOUSEK: Ze ji drzeim palce. I kdyz se nezname :) priority jsou priority.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Sorac za ten vcerejsek, nevim, jestli jsem se s nekym z vas na te hospode domluvil, ale kazdopadne jsem to zapomnel a dozvedel jsem se to po te, co uz jsem mel naplanovany vecer s Vandou. Kdyby slo o nejaky bezny den, asi bych prisel, ale vzhledem k blizicim se statnicim nemame s Vandou tak variabilni moznosti.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Fake SIN (4) - Karel Prochazka
    + Fake License (4) - car
    + Fake License (4) - submachine gun

    :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: postavu klidne dej sem, budete banda, co se zna, uz jste spolu asi i bezeli, takze v klidu, zadne tajnosti mezi sebou. aspon pomuze domluve.


    jinak jasny, ze to neni zasadni spor, hadam se s Tebou v podstate porad. nejlepsi na tom je, ze ackoliv se hadam porad vlastne s celym svetem a kazdym, tak Ty aspon jednou za cas si vezmes ponauceni a sice mi nedas za pravdu, ale zaridis se podle novych udaju. to je relativne vzacne.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Pan Nejchytřejčí a pan Mámvždyckypravdu: Děte na to pivo!!! Už ale!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: myslim ze je dobre ze te potkavam jenom minimalne. ty tvoje radoby revolucni kecy sou fakt unavny. Chces zmenit svet? Zacni u sebe. Radikalni pozer...
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Ale hovno, zase z toho se svou typickou teatralnosti delas Naprosto Zasadni Spor O Rozmerech Presahujicich Hranice Galaxie :-)) Na to ti neskocim :-)) Ja jenom tvrdim, ze pro ruzny akce jsou vhodny ruzny hospody.

    Mam tu postavu teda hotovou. Mam to sem placnout, nebo staci hruba charakteristika uvedena tady: [ SORBAK @ RPG - $HADOWRUN - kdo nema stranky neni gang.... obcanske sdruzeni Matky a Ghulove podejme si ruce!!! ]

    Dneska bych odhadem mezi osmou a devatou mohl dorazit na Zizkov. Tak pudem na to pivo?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    CHORCHE: JVMLOK:
    co to placate dobytci? tuze inteligentni poznamka, takze jsem nepochopil o co v ni de. nejake argumenty? zamitaji se.

    jinak pokracuju se Sorbakem ve sporu, ktery uz vedem od silvestra.
    ja jsem v nem za radikaly on za konzervativce. asi tak jako celou dobu ve vsem v tomhle auditu ;]

    Jinak dobry je, ze jsem se Sorbim mluvil osobne a shodli jsme se, ze se budem v Crossu potkavat na pivo ;]
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: nehrabe ti trochu? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam