• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    JVMLOK: Jenze my nesmime brat drogy ze sourcu, ale "jen zavislosti na normalnich drogach pro jednoducost... od chlastu po herak".
    Tak proto se ptam, jake vlastnosti maji ony drogy. Nevidim jediny duvod, proc by mela byt moje postava zavisla na heraku a nic z toho nemit, neni prece pica, ze? :o))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    homerules jsou nepotreba, dyt je spousta drog v arsenalu...a mozna neco i v augmentation. ale jestli nemate povoleny sourcy tak to chapu...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    ATOMOUSEK: Tak co ty drogy, kdyz uz zavadis HomeRules?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jo to by slo, takze rekneme ve dve xt3, kdyz se to posere a budu supportit zrovna tou dobou, zavolam TOBE, ju?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: tak XT3 a potom presun? V sobotu odpo tam bude prazdno a pohodicka
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: hele, tak napis, jake ucinky maji tebou zvolene bezne drogy. Nebo budeme hrat jen, ze nemaji zadne ucinkym, mas pouze zavislost?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: musim byt u netu, za kazdou cenu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    prijimam jen zavislosti na normalnich drogach pro jednoducost... od chlastu po herak... zadny tyhle specialni nejdou driv dokud nemas nejakou extremni zavislost, comprende...
    ale neboj, mas zdravej pristup, tuhle zavislost si brzo vybehas ;]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: to je pozde
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Uz jsem takrka dodelal Cekmu. Jeste nemam negativni kvality. Chci si dat zavislost na droze, ale nevim, jestli je v corebooku, nebo ne. Je to neco jako Cram (nebo to je Cram), kazdopadne ma to ty ucinky, ze to zvysi iniciative pass a reakci o 1 na priblizne 10 minut. Huli se to jako joint. Je to v corebooku?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Zert. Omluvu neprijimam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: maj od peti
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    cajirna nad vokem by sla. V sobotu ale teda po obede. 1330?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: nemoh je to ofiko akce cele tekk sceny, byl to docela znamej kluk... jakoze ja z toho taky nemam radost, pac za a] je mrtvej, za b] je to v dobe, kdy jsem mel neco jinyho, nemuzu chlastat pac mam v patek support atd..


    HIPPO42: je to dole na zizkove vedle karlinskyho tunelu.. je to kamose a je to tam pohodlnejsi nez u Salku i kdyz se tam taky nesmi kourit...
    Mival jsem tam zakaz kvuli heroinu, ale uz mi byl odpusten.
    Dulezity pro me je, ze je tam bezdratovej net, docela rychlej a da se tam tim padem supportit v pripade potreby... vecer hodim addresu
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    HIPPO42: Nova postava. Ma modrou krev. Jak je nekdo Carl von Bahnhoff, ona je Cajivna nad Woknem. Ruska. Myslim, ze to bude velka laska Cekmy Vyvrbiho.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: co je ta cajivna nad wokem?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: hmm, ne ze bys nemoh mit zadusni kalbu jindy, ze, ale kazdemu jeho nebe, stejne nejsi schopen dodat postavu, domluvit se na ni a tak, takze bys stejne nemoh hrat, jak Te tak znam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    U obrazka se nesmi a jinak nechal bych to asi na sobotu pokud by to slo, pac se dela zadusni kalba v patek za kamose, co sel pod kytky, tak bych asi na ni chtel byt...
    Omlouvam se, ale kamaradi nastesti nechipaj casto [doufam].

    Misto je otazka i na SO, ja jsem pro Cajivnu nad wokem.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Kde/kdy se teda hraje? Patek 18:00 U Obrazka?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PRAWITZ: kdo vi
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam