• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk


    "Chces si hrat na stiny? Tak teda poslouchej, kamo; pak si to preber a pouc se z toho co nejvic,
    ponevadz nevedomost zabiji rychlejc nez kulovej blesk."
    ~ Ess El El, hadi saman

    Tak jdem na to:

    >> Labka.cz : Project Shadowrun
    >> GM: Overdrive
    >> Postavy
    rozbalit záhlaví
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: dyk ja nic nerikam prud do Hrocha a Obrazka co vymyslej za picoviny... Prazska domluva Shadowrunnu je daleko nejhorsi co jsem zazil. Jestli se naseru, hraje se u nas a bude. ;]
    Dokonce i zorganizovat Burkhara, aby dojel do MSL je jednodussi.
    A to este cekam, ze pak, po hrani se tady rozpouta nejakej flamewar a budu si muset smazat auditko, pak ucet na nyxu a nakonec jeste zmenit identitu ;]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Co to je zas za mrdky s tim XT3 kua? Proc jako ne tam? V sobotu odpo tam neni ani noha a v pet se presunem do cajirny nad vokem ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: nejlepsi by bylo hrat doma, v PP nebo tak, XT3 mi docela sedi, nemam problem, stejne nemuzu chlastat... nejlepsi by byl pro me ten Obejvak, ale nevim, jestli je tam drat, muzem to zkusit, je to do XT3 asi tak 3 min

    nestras na Borivojce je 54 hospod, tak co
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HIPPO42: ma, jen proste musim byt online

    ATOMOUSEK: picu, nejvic se pouzivaji ruzne IM, pak mobily, ale minuta do indie stoji 60 kacek a signal pada asi tak kazdou pulminutu, navic se s nima nedomluvis, pac neumej mluvit zadnou normalni reci...

    Ale hlavne, je jedno, kdyz ti ta zprava, ze je pruser dorazi jakkoliv, stejne musis nahodit vpnku a jedt, pac nekdy minuta reklamy stoji vic, nez vydelame treba za pulku mesice visjak. a kdyz te treba zaluje vlada nejake zeme, ze jsi ohrozil politickou stabilitu tim, ze nekde nejakej picu odvysilal vcerejsi zpravy... mazets.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Nuda, nuda, sed, sed.

    Overdrive proste tvrdi, ze v jeho firme povazuji za nejrychlejsi komunikacni prostredek email, nikoli volani pres mobil. Tim padem musi mit zapnuty notebook a koukat neustale jednim okem na display, jestli nahodou neprisel mail, ze musi do prace.

    No a protoze se nehraje dnes, tak se musi vymyslet sobotni alternativa.
    Jeden nechce zacit v pet, druhy nechce hrat v xt3, treti nechce chlastat. A ja si myslim, ze je to jedno, ale hospa me teda nelaka ani trochu. Tedy, krome te jedne :o)

    Muzeme tedy jeste dale premyslet.
    Ja budu vas vudce v premysleni.
    Musi tam byt wifi.
    Musi to byt cesky podnik.
    Musi mit otevreno od dvou.
    A nejhorsi je, ze to nesmi byt na Synkaci (to znamena, ze vse od peti zastavek tramvaji od bydliste je zakazano)

    Husty ukol...
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: a má cenu hrát?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HIPPO42: kua dalsi... mam celoweekendovej 72h nonstop support.
    pokud bude zle, budu ho mozna travit na peri ;]
    ale doufam, ze zle nebude
    nicmene je ZCELA NEZBYTNE abych byl porad v dosahu pouzitelnyho webu.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: a co prudíš s netem? něco důležitýho?
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    ATOMOUSEK: Atome na tu ti sereme protože si chceme zahrát a né se zlejt jako commandos nuclearos hovados :-))
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: nevim, jak moc funkcni
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    asi to nakonec zustanepri XT3, tam mam jisto
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejedu na synkac... ale zas kua, ja musim bejt u netu, je v obejvaku funkci wifina?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Pak je jeste ta moznost, ze zajdeme do te hospy na namesti bratri synku, jak tam maji pivko za 14 Kc. Tu doporucuji ja!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    obyvak neni spatnej napad, navic se odtamtud nikam pak nemusi, jsem pro.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Tak jak zítra ??? BTW do XT3 nejdu .... to už radši obývák nebo jinou hospodu kde se mluví česky ......
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: jo v mojem svete se na drogy uplne normalne umira, proto du v patek na vecirek...
    hele ja proste celkove nechci, aby se semnou nekdo bavil o postavach.
    staci mi, kdyz budes mit postavu udelanou podle pravidel z corebooku, staci mi, kdyz pak zahrajes run. jak si udelas postavu je Tvoje vec k nicemu nenutim, ale nemam chut to resit, proto jsem to rekl tak, abyste si to domluvili mezi sebou.
    ja vim co se bude hrat a to mi staci.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Nechapu, proc se cilis. Proste jsem se zeptal mistnich prispevatelu, jestli je v corebooku nejaka droga. Jsem v praci a nemam k pravidlum pristup. Byla to smes jakychsi tri drog, nikotin, ganja a jeste neco. Pridavalo to jednu reakci a ucinek 10 minut. Kombinovali jsme to na nekolika runech s jinou drogou, dohromady to davalo nejakou prasarnu a pak tyden na kapackach. Dostupnost je podle pravidel pomerne nizka.

    Ale ja zadne drogy uzivat nemusim. Stacilo rici, ze ti to ve hre vadi. Ja jen, ze jsem si myslel, ze ve tvem svete proste typci normalne drogy berou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: dej pokoj kua, picoviny proste neresim. nezajem.
    pokud mas kontakty na bojove drogy rekneme u armady, s loajalitou aspon 5, tak si to dej ;]
    nechci to resit NEPOCHOPIL JSI TO JESTE JEDNOU?
    Pokud si chces udelat fetku hraj fetku, pokud ches exploitovat pravidla a resit kokotiny, hraj s nekym jinym.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: V corebooku jsou drogy. Nejsou u nich ceny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: zadne herni. neotravuj kua. reklo se, ze postavy ze ZAKLDNICH PRAVIDEL. Jsou v zakladnich pravidlech nejake ucinky drog na hru? Nejsou? Tak o cem se bavime. Pochopil jsi dobre, ze NECHCI RESIT VASE POSTAVY, chci abyste udelali hratelne NORMALNI KURVA postavy s kerejma se da zahrat run.
    DEBIL NEBO DEBIL UZ KURVA??!!!
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    JVMLOK: Jenze my nesmime brat drogy ze sourcu, ale "jen zavislosti na normalnich drogach pro jednoducost... od chlastu po herak".
    Tak proto se ptam, jake vlastnosti maji ony drogy. Nevidim jediny duvod, proc by mela byt moje postava zavisla na heraku a nic z toho nemit, neni prece pica, ze? :o))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam