• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Tak jak zítra ??? BTW do XT3 nejdu .... to už radši obývák nebo jinou hospodu kde se mluví česky ......
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: jo v mojem svete se na drogy uplne normalne umira, proto du v patek na vecirek...
    hele ja proste celkove nechci, aby se semnou nekdo bavil o postavach.
    staci mi, kdyz budes mit postavu udelanou podle pravidel z corebooku, staci mi, kdyz pak zahrajes run. jak si udelas postavu je Tvoje vec k nicemu nenutim, ale nemam chut to resit, proto jsem to rekl tak, abyste si to domluvili mezi sebou.
    ja vim co se bude hrat a to mi staci.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Nechapu, proc se cilis. Proste jsem se zeptal mistnich prispevatelu, jestli je v corebooku nejaka droga. Jsem v praci a nemam k pravidlum pristup. Byla to smes jakychsi tri drog, nikotin, ganja a jeste neco. Pridavalo to jednu reakci a ucinek 10 minut. Kombinovali jsme to na nekolika runech s jinou drogou, dohromady to davalo nejakou prasarnu a pak tyden na kapackach. Dostupnost je podle pravidel pomerne nizka.

    Ale ja zadne drogy uzivat nemusim. Stacilo rici, ze ti to ve hre vadi. Ja jen, ze jsem si myslel, ze ve tvem svete proste typci normalne drogy berou.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: dej pokoj kua, picoviny proste neresim. nezajem.
    pokud mas kontakty na bojove drogy rekneme u armady, s loajalitou aspon 5, tak si to dej ;]
    nechci to resit NEPOCHOPIL JSI TO JESTE JEDNOU?
    Pokud si chces udelat fetku hraj fetku, pokud ches exploitovat pravidla a resit kokotiny, hraj s nekym jinym.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: V corebooku jsou drogy. Nejsou u nich ceny.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: zadne herni. neotravuj kua. reklo se, ze postavy ze ZAKLDNICH PRAVIDEL. Jsou v zakladnich pravidlech nejake ucinky drog na hru? Nejsou? Tak o cem se bavime. Pochopil jsi dobre, ze NECHCI RESIT VASE POSTAVY, chci abyste udelali hratelne NORMALNI KURVA postavy s kerejma se da zahrat run.
    DEBIL NEBO DEBIL UZ KURVA??!!!
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    JVMLOK: Jenze my nesmime brat drogy ze sourcu, ale "jen zavislosti na normalnich drogach pro jednoducost... od chlastu po herak".
    Tak proto se ptam, jake vlastnosti maji ony drogy. Nevidim jediny duvod, proc by mela byt moje postava zavisla na heraku a nic z toho nemit, neni prece pica, ze? :o))
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    homerules jsou nepotreba, dyt je spousta drog v arsenalu...a mozna neco i v augmentation. ale jestli nemate povoleny sourcy tak to chapu...
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    ATOMOUSEK: Tak co ty drogy, kdyz uz zavadis HomeRules?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: jo to by slo, takze rekneme ve dve xt3, kdyz se to posere a budu supportit zrovna tou dobou, zavolam TOBE, ju?
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: tak XT3 a potom presun? V sobotu odpo tam bude prazdno a pohodicka
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: hele, tak napis, jake ucinky maji tebou zvolene bezne drogy. Nebo budeme hrat jen, ze nemaji zadne ucinkym, mas pouze zavislost?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: musim byt u netu, za kazdou cenu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    prijimam jen zavislosti na normalnich drogach pro jednoducost... od chlastu po herak... zadny tyhle specialni nejdou driv dokud nemas nejakou extremni zavislost, comprende...
    ale neboj, mas zdravej pristup, tuhle zavislost si brzo vybehas ;]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: to je pozde
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Uz jsem takrka dodelal Cekmu. Jeste nemam negativni kvality. Chci si dat zavislost na droze, ale nevim, jestli je v corebooku, nebo ne. Je to neco jako Cram (nebo to je Cram), kazdopadne ma to ty ucinky, ze to zvysi iniciative pass a reakci o 1 na priblizne 10 minut. Huli se to jako joint. Je to v corebooku?
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: Zert. Omluvu neprijimam.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: maj od peti
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    cajirna nad vokem by sla. V sobotu ale teda po obede. 1330?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam