• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Neřeš emoce ani střízlivej ..... řeš run.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Zavolám ti až budu někde u Prahy.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Mimochodem to znamená že neumíš číst ....
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Já přijedu jak sem napsal a jestli s tím má pan MIMOPRAŽSKÝ gm problém stačí mě poslat do píči a mám klid.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Ja klidne prijdu na ctvrtou...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja dorazim do Bohuňovic ve 1330 CET. v 1500 me na squatu budou cekat ctyri nachystani hraci a planujem shadowrun tak do tri do rana. Stahnem lahev ginu nebo neceho jinyho dobryho, uvarime cajik, stahnem par jointu a v mezicase udelame klobasky nebo tak neco. K tomu celymu mi staci 4x zvednout telefon a zavolat na 4 cisla...: mam na sobotu praci, mate cas?::: Udelame si... :) fakt vam zavidim :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    tak jak ???
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Zkus si to co jsem napsal přečíst ještě jednou a zkus to pomalu .... a pokud je opravdu tak nepřekonatelným problémem při sobotním hraní že začnu o dvě hodinky později, tak to asi bude beze mě .... ale hrát rozhodně chci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    neresim emoce, sem ozralej ;]
    navic sedis o 5m odeme, tak se s Tebou nebavim po nyxu, pico ;]

    ne je mi to jedno, asi budu strizlivet, pudu pekne na cajik, uvarim si, nakoupim... srat na to, organizovat neco se mi nechce zahraju si sam ve sve hlave ;]
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    OVERDRIVE: cele to vzniklo tak, ze ze jsme presunuli termin o den kvuli tobe, a pak se zacalo resit, ze bychom se mohli potkat driv, kvuli Sorbakovi.
    Nechapu, kde se roji takove emoce.
    Pohoda, klidek, picovina, vikend.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    MRDNE ME, ESTE ZE JSEM ZLITEJ JAK CINSKEJ PALACOVEJ PSIK, JINAK BYCH TO ROZDUPAL.

    TZN? CO JAKO? VE DVOU HRACICH JO? NO TO NEVIM,....

    smrt prazskejm shadowrunnerum ;]
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Vzhledem k tomu že jedu zítra ráno na Moravu, jen na otočku sice, přijedu i tak nejdřív na čtvrtou až pátou, takže se rozjeďte v XT3 jak chcete a já se dostavím v průběhu. Však za dvě hodinky sotva začnete, když dáte start třeba na druhou. A světy mě nedělají problém:-)) Těším se
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: jo, ja jsem to ani nesmeroval jako prudu na tebe, spis jsem dal ODPOVEDET spis ze zvyku, abych udrzoval vlakno.

    Takze Hrochu slysis me? Tahle pruda je urcena tobe :-) Ted jsem si tady precetl, ze se ti nelibi, ze se tam nemluvi cesky... no moc nechapu, co to ma znamenat, hadam, ze ti tam nekdo slap na kuri oko, ale tak zas na ty tri hodky bys to mohl prekousnout v zajmu kolektivu ne?
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    OVERDRIVE: true, no taky se tesim, az to odehrajete, kdo to neda... jedinej kdo je posledni dobou uplne klidnej, je sorbak (respekt;)
    clovek by mel pocit, ze si nechcete jit zahrat a pobavit se, ale permanentne resit kokosoviny :D
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: dyk ja nic nerikam prud do Hrocha a Obrazka co vymyslej za picoviny... Prazska domluva Shadowrunnu je daleko nejhorsi co jsem zazil. Jestli se naseru, hraje se u nas a bude. ;]
    Dokonce i zorganizovat Burkhara, aby dojel do MSL je jednodussi.
    A to este cekam, ze pak, po hrani se tady rozpouta nejakej flamewar a budu si muset smazat auditko, pak ucet na nyxu a nakonec jeste zmenit identitu ;]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    OVERDRIVE: Co to je zas za mrdky s tim XT3 kua? Proc jako ne tam? V sobotu odpo tam neni ani noha a v pet se presunem do cajirny nad vokem ne?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ATOMOUSEK: nejlepsi by bylo hrat doma, v PP nebo tak, XT3 mi docela sedi, nemam problem, stejne nemuzu chlastat... nejlepsi by byl pro me ten Obejvak, ale nevim, jestli je tam drat, muzem to zkusit, je to do XT3 asi tak 3 min

    nestras na Borivojce je 54 hospod, tak co
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HIPPO42: ma, jen proste musim byt online

    ATOMOUSEK: picu, nejvic se pouzivaji ruzne IM, pak mobily, ale minuta do indie stoji 60 kacek a signal pada asi tak kazdou pulminutu, navic se s nima nedomluvis, pac neumej mluvit zadnou normalni reci...

    Ale hlavne, je jedno, kdyz ti ta zprava, ze je pruser dorazi jakkoliv, stejne musis nahodit vpnku a jedt, pac nekdy minuta reklamy stoji vic, nez vydelame treba za pulku mesice visjak. a kdyz te treba zaluje vlada nejake zeme, ze jsi ohrozil politickou stabilitu tim, ze nekde nejakej picu odvysilal vcerejsi zpravy... mazets.
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    Nuda, nuda, sed, sed.

    Overdrive proste tvrdi, ze v jeho firme povazuji za nejrychlejsi komunikacni prostredek email, nikoli volani pres mobil. Tim padem musi mit zapnuty notebook a koukat neustale jednim okem na display, jestli nahodou neprisel mail, ze musi do prace.

    No a protoze se nehraje dnes, tak se musi vymyslet sobotni alternativa.
    Jeden nechce zacit v pet, druhy nechce hrat v xt3, treti nechce chlastat. A ja si myslim, ze je to jedno, ale hospa me teda nelaka ani trochu. Tedy, krome te jedne :o)

    Muzeme tedy jeste dale premyslet.
    Ja budu vas vudce v premysleni.
    Musi tam byt wifi.
    Musi to byt cesky podnik.
    Musi mit otevreno od dvou.
    A nejhorsi je, ze to nesmi byt na Synkaci (to znamena, ze vse od peti zastavek tramvaji od bydliste je zakazano)

    Husty ukol...
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: a má cenu hrát?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam