• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    CHORCHE: Fascinuje mě jak jsi moudrý.
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JVMLOK: musis to brat asi trosku jako cernej humor mistniho *podsveti*

    HIPPO42: vole hrochu, nepindej, kdyz Unbook, tak musis zmacknout ten CUFLIK Nesledovat :D navic zrovna ty by sis po minule neucasti a avizu o mega zpozdeni na tenhle run moc hubu otvirat nemel - ale chapu, ze ty to tak mas rad :o)

    jen vic a jen houst... neschopni hraci si holt musi hrat na schopne super hrdiny :D

    Mini-OT: btw vsimli ste si, ze velkej nyx vratil i pro loosry (rozumnej ne-spravce/ne-vlastniky diskuze) statistiky? ale je to nejak vyprcane, protoze treba prave hroch tam ma ze Sleduje, taky ma 2hy prispevek po de mnou, ale dal to uvadi, ze jich necet 8 (tolik jich tu ale ani nemuze mit neprectenych;)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE: No jak to sleduju, nediovim se ze hledas novy posluchace mezi teenagerama. Dospelymu cloveku je z tebe trochu smutno...
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    UNBOOK a hubu si na tebe Spajdře otevřu až osobně.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BURKHAR: slo by se na nejakou muziku nebo tak... ale hlavne ja bych jako zahral, ale chtel jsem to stylem BOZE DAJ LAHKO a abych proste rekl kdy a kde a aby tam vsichni byli s kostkama a postavama.
    A to neklaplo.
    A jsem nemalo alergickej na Stepankovo: "Jsi nespolehliva pica..." mozna v tenhle moment trochu jo, ale proste nemam na to, abych to resil


    stejne jsem poslednich x hodin online v indii

    to je takova banda curaku ti indiani, horsi jak prazsti shadowrunneri


    zasrani indiani
    [18:50:25] Tomas Petru says: vystrilet!!!
    [18:50:27] Tomas Petru says: curaci
    [18:50:42] Tomas Petru says: maj pracovni sobotu a chcou po me at jim tam kurva pripojim kabely k serveru, ze jim to nekomunikuje
    [18:50:56] Tomas Petru says: pul hodiny hledam co se deje a pak jim napisu, ze je to jejich problem
    [18:51:04] Tomas Petru says: ani mi pak poslou 10 emailu, ze neni
    [18:51:13] Tomas Petru says: a v jedenactym napisou, sorry nebyl tam drat
    [18:51:18] Tomas Petru says: kurvy cmoudsky !!!!
    ATOMOUSEK
    ATOMOUSEK --- ---
    onbook
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Jakože byl bych asi nemálo nadšenej, kdybych nakonec dojel, to bych možná Spajdrovi aj něco řekl...
    CHORCHE
    CHORCHE --- ---
    JVMLOK: je videt, jak to domorodci maj jednoduchy, proti korporacnim negrum velkomesta :D

    BURKHAR: trefne

    OVERDRIVE a SORBAK: tady uz jen smutne LOL a ja se tesil na post-run flame a na to vy uz ani nemate :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    unbook
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    100 příspěvků o ničem. Řešíte run, kterej nakonec neni. Helejc, nejste vy trochu magoři?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    TAKZE:
    jsem ozralej to za 1]
    za duhe mam dost toho, aby si na me nekdo otviral hubu to za 2]
    zatreti, posledni 4h makam v Indii
    a za ctvrte vecer neni volna cajovna a ja nemam plan b] pac se jakoze ma zacit pozde a tim padem nefunguje xt3

    suma sumarum: RUN RUSIM a dovolim si uz nidky neresit organizaci runu. Rad si s nekym zahraju, ale ne abych musel nahanet slipky do kuniku...
    Samo, ze je to i proto, ze jsem zlitej, kdybych nemel takovej hangover, asi bych snesl vic a mozna i neco obvolal, obesel par hospod, jetli maj ne a tak, ale holt mam hangover, takze jsem nasranej, seru na vas a du na obed a vece na cajik.
    Howg.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Jinak kdybyste potrebovali nejakej playground, mozna ste to shlidli na CP foru ale pro jistotu:
    http://www.vincent.callebaut.org/
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Neřeš emoce ani střízlivej ..... řeš run.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Zavolám ti až budu někde u Prahy.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Mimochodem to znamená že neumíš číst ....
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    SORBAK: Já přijedu jak sem napsal a jestli s tím má pan MIMOPRAŽSKÝ gm problém stačí mě poslat do píči a mám klid.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    Ja klidne prijdu na ctvrtou...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Ja dorazim do Bohuňovic ve 1330 CET. v 1500 me na squatu budou cekat ctyri nachystani hraci a planujem shadowrun tak do tri do rana. Stahnem lahev ginu nebo neceho jinyho dobryho, uvarime cajik, stahnem par jointu a v mezicase udelame klobasky nebo tak neco. K tomu celymu mi staci 4x zvednout telefon a zavolat na 4 cisla...: mam na sobotu praci, mate cas?::: Udelame si... :) fakt vam zavidim :D
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    tak jak ???
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    OVERDRIVE: Zkus si to co jsem napsal přečíst ještě jednou a zkus to pomalu .... a pokud je opravdu tak nepřekonatelným problémem při sobotním hraní že začnu o dvě hodinky později, tak to asi bude beze mě .... ale hrát rozhodně chci
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam