• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pomerne dost dobre popsana postava SPider Jerusalema, pokud bys neznal: http://www.squidoo.com/spiderjerusalem?utm_source=google&utm_medium=imgres&utm_campaign=framebuster
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: pockej to jako chces masterovat neco tady?

    Klidne, tak to zkusime. Chtel bych hrat cyberpunkoveho novinare. Ala Spier Jerusalem, misto: Transmetropolitan. Znas? Dokazal bys z toho vyjit a masterovat v takovem svete a takovou postavu?
    Parametry by to melo neco jako hardcore investigativninovinar. Hacker specializovanej na kontakty, data mining, pronikani do mist kde nema co delat takovejma jako hrubejma zpusobama chovani. Obcas nekomu dokaze dat po drzce. Obcas nekoho sejme nejakou spinavou zbrani schovanou v rukave. Dela do ruznych odposlechu a stenic. Hodne fetuje. Hodne pise, a to jej zivi. Pohybuje se na hranici stinu a officialu.

    Zacneme tedy hrat zatim jen ja a Ty, s tim, ze Ty masterujes. Response z me strany by byl 2-4 denne. Pouzivat se bude jen tenhle audit [pripadne posta casem, kdyby bylo vic lidi] a hraje se tedy offline. Tedy tak , ze az nas bude hrat vic, tak se hraje jakoby na tahy. Tedy az se vyjadri vsichni, tak teprve reaguje gamemaster. Plati?

    Jinak chci hrat mesto. Mel bys neco proti Sin-city? Je k nemu planek a docela solidni popis tady i na blogu + parametry Transmetropolitanu tak jak vidis celou vec v comuxu. Pripadne tedy upraveny Seattle? S tim, ze davam prednost nevydavat se moc mimo mesto. Shadowrun je v mem pojeti Urban fantasy, nebavi me behat po lesicku a hrat si na myslivce nebo vojcly, pokud nemusel...

    Tedy? Count me in.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Tak nechces zamastrovat Play-By-Post? Hraju tak na Shadowrunovejch forech uz docela dlouho, a i kdyz ted mame masteruju nazivo co mesic, tak na forech mam rozjety inimalne dve hry kde mam postavu. Neni to nic tezkyho
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    HIPPO42: NO A CO SI TAK RADEJ ZAHRAT NEKDY SHADOWRUN.
    ZORBAK JE NA ME ASI NAPAPUCENEJ, PRAWITZ HRAT NECHCE, PAC JEHO BAVEJ VOJACCI, A TO ME NE. TAKZE JA BYCH DAL NEJAKOU MESTSKOU FANTASY. HRAJES? MOZNA SE PRIDA I TRUCE A VZAL BYCH DO TOHO JEDNOHO KOLEGU Z WERKU, KTEREJ UZ ROKY SLEDUJE MUJ WEB O SHADOWRUNU, PORAD JESTE HRAJE [MOZNA PODLE DVOJEK] A CHTEL BY SEMNOU ZAHRAT JAKO S GM, KTEREJ JEJ K HRANI NEVEDOMKY DOVED SVEJMA BLOGAMA A WEBEM... TAKZE ZATIM TO VIDIM NA OBSAZENI: SPIDE, HROCH A VITEK.
    HRALO BY SE NEJAKY WEEKEND, KLIDNE UNAS. CUZ?

    sAMOZREJME ZVANY JE KAZDY KDO DO TOHO JDE S TIM, ZE MASTERUJU JA, TEDY SPECIFICKE MOJE HRANI A HOTOVO. HRAJE SE PODE CTYREK, MESTO. VIC UVEDU PRI SAMOTNEM HRANI, ALE POCITEJTE S MESTSKOU POSTAVOU, ZADNE MILITARY PICARNY, STAREJ DOBREJ CYBERPUNK. MAGIE, HACKERINA, RIGGERINA. JAKO ZA STARA, KDYZ JSEM MASTEROVAL SEATTLE A SIN CITY. NEZAJIMAJI ME RUSKE VYPRAVY NA RYBY A PODOBNE VECI. KDO NEUMI ZACHAZET S COMLINKEM A NEDOKAZE UKRAST/VYKRAST AUTO, PRIPADNE PREJIT ULICI NA CERVENOU, I KDYZ TA ULICE JE MIMOUROVNOVA 20 PROUDA DALNICE, TAK AT ANI NEUVAZUJE.

    tAKZE?
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Po záplavě nadšených pozvání k mástrování nebo případně hraní SR dávám unbook :-))
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Zamástruju klidně a rád ......
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---

    OVERDRIVE:Od teď už ano.
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    postavu davam dohromady, je to trochu upravenej archetyp FACE z pravidel. Jeste to dodelavam, sepisuju k tomu naky povidani a tak. Hodim to sem, az s tim budu sam spokojenej :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    apropos zahral bych si s nekym jako postava, zamatruje nekdo v Praze?
    Hrochu-Iki, chodite sem?

    Mam ted nejakych 7 bodu karmy, takze si ji zdovolenim hnedka presunu ke svemu novemu riggerovi a budu si s nim chodit na ruzne runny, takze pokud by se nejake bande hodil Rigger Jack Sparrow, tak se hlasim jako prilezitostna postava.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    pokud bych ted hral postavu, udelal bych si obdobu smuggler archetypu, ktery se mi naposledy hral [ted s Prawitzem, Iki, Obrazkem a Hrochem] naprosto paradne [rozhodne chci daleko vice pozornosti venovat autum, riggovanejm budovam a poloautonomnim hrackam, jako jsou poloautonomni zbrane, budovy...].
    Nevite nekdo, ma Shadowrun 4 nejakej riggerskej sourcebook?

    Kazdopadne pokud tedy budu v nejblizsi dobe hrat postavu, tak hodlam hrat tohohle typa, pac je mi ukrutne sympatickej...

    PRAWITZ
    PRAWITZ --- ---
    no jo, celej ja, zelenej a svalnatej, a ta prikladna cistota pracovni plochy
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    SORBAK: TRUCE: daval jsem to sem presne s tou ideo, ale proto, ze jineho modelare neznam a tenhle je mu vazne navic HODNE podobnej ;]
    SORBAK
    SORBAK --- ---
    TRUCE: Presne to me taky napadlo :)
    TRUCE
    TRUCE --- ---
    OVERDRIVE: Prawitz!!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    motivacni videjo na tema efekty pri pouziti bojove magie: http://www.destructoid.com/elephant/index-lite.phtml
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam