• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Uzij si cesty. Ja vyrazim tak za tri tydny Italie, Spano a jeste se trochu toulat kolem a jelikoz tri lidi stale nemaji postavy, tak na to asi zatim kaslem.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    zavist ;) pozdravuj Mariu Conchitu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak hele, ja jsem do cca 5.2. na cestach, aktualne Mexico City a pak nejaka Brazilie, jeste nevim kde, to jako nehrozi ze bych hral, ale bude se tedy neco dit?

    Seru uz na domluvy typu 2 lidi jo, 1 mozna, a 5 jich nema ani postavu.
    Pokud chcete hrat, dejte vedet, kdy muzete vsichni, vsichni budou mit postavu, vsechny je chci v poste aspon tyden pred hranim.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hmm sorry, ze sem tu nebyl ve dve, ale vcera mi umrel telefon, tak sem pocital s tou sedmou no.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    takk ja jsem uz dnes pase,spadnul nam doma net... jsem na gprs,coz na skype neni. tak se teda zkuste domluvit na dalsi hrani.o svatkach krom 24,27,28,29 muzu,tak sna uz to klapne.chci vedet datum a cas,ne ze budu cekat cely den az se daji dohromady 2lidi ze sesti... potrebuju taky vedet pocet hracu,abych ma to dimenzoval run...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    kolem sedme? xakru, cely den zabity cekanim na bandu? takovahle domulva se mi vubec nelibi, proc do boha nejste schopni se domluvit nejak rozume.... ve ctvrtek jsem dostal avizo ze v nedeli se hraje, tak jsem kvuliva tomu zrusil nedelni program [potazmo program na celej weekend] a pak se nejste schopni dohodnout, ze jako v kolik? do kdy chcete jako hrat? ja muzu tak do pulnoci takze jako 5h po skype? to jako neni uplne rozumny, rek bych, ze po skype je potreba vic casu nez nazivo a pet hodin mi pripadne xakru malo...

    pockam teda na vas do te sedme, ale kurva nemohla by ta domluva fungovat nejak lip?
    skoro od nikoho nemam postavy, kdyz uz se dohodnem, ze hrajem, tak nikdo neda poradne vedet,... to jako neni uplne fer, vzdyt jsem sem daval cislo, cely vcerejsek jsem byl schvalne online, kdyz by se chtel nekdo nejak domlouvat. nikdo. nic.

    kurva nechcetet to teda brat trosku vazne, ze kdyz jako se domluvime na nedeli, tak si tu nedeli pro to hrani vazne vyhradite, udelate si klidne i v prubehu te nedele postavu a budete jako reagovat na nejake domluvy? vite to od stredy, ze se dneska hraje, tak v cem je problem, v dobe informacnich technologii, typu zavolame si, napisem si, skypneme se, gtalknem se?

    kdo teda v tech sedum bude online?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hmm...tak blood avizoval, že dorazi opravdu tak okolo sedme, takze se ozvu o trochu driv a pokusime se dat nejak dohromady start...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    budo online od 15:00
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ok tak jdu spat jeste...
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Dokonce jsem si koupil nová mic+sluchátka s "pro double golden edition circuit for super enhanced real sound" za šedesát devět korun, tož doufám, že mě nezklamete.
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Já bych začal v momentě kdy budem aspoň dva tři jakž takž ready, což já budu tak nějak od cca 14:00 ...čím dřív se začne, tím líp pro mě, protože v pondělí vstávám v 5:00AM do práce.
    Zastalkuju BloodElfa a pokusím se ho přemluvit k nějakému brzkému startu.
    Osobně počítám se zítřkem na 99%, to jedno procento si schovávám pokud se žena rozhodne rodit, což se klidně může stát :o)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    beru si do kapsy telefon s pustenym gprs a gtalkem a icq 57279454
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    cus,byl jsem ted v jednom kvaltu.pocitam ze zitrkem.kdo nema postavu a chce hrat,tak archetyp... jedem,jinak to nedame nikdy.budu ready od 12:00 lokalniho casu.posilejte mi info klidne i na telefon dnes,nevim jak budu u netu... 721 007 507 (00420)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    muzu
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele tak v Nedeli prvni session. Asi az tak nejak k veceru rekneme 19?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Tak co, dáme startovací 15.12 ve třech, nebo se někdo přidá?
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Hmm....na kalendář všichni zvysoka pečou, stále jsem jediný, kdo tam flákl nějaké datum - co takhle se domluvit napevno na nějaký před/povánoční den?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Parada, aspon nekdo. Hele ja tenhle vikend nemuzu a pristi utery ci tak nejak razim do CR, tak budu chvili mimo net. Dam vedet hned co budu vedet. :)
    BLOODRAT
    BLOODRAT --- ---
    Napsal jsem vám do google kalendáře kdy mám čas já a jsem ochoten ohnout události okolo sebe ve prospěch hraní.Kdyby to takhle udělali všichni, určitě najdeme místo, kde se protne dostatečný počet hráčů na to, aby se run zrealizoval.

    Povánoční čas jsem zatím nevyplňoval, to je velká neznámá.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    AAAAAHAAAA. Done. myslim :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam