• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: stacilo ofotit

    JVMLOK: postavu dostal, jete nestudoval

    jinak bavil jsem se se Sorbakem,a ten rikal neco o nejakem hrani, tak snad na to prez opar slivovic a piiva nezapomel...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja mam postavu fur tak jak byla...pohledej v potste na nyxu odkaz
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    A samozrejme sem od ty doby presouval zalohy na nove disky a mam ve vsem naprostej bordel. Asi by ti nestacilo ty deniky jen ofotit vid?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele to je divny. Sem koukal na odeslany maily a vsechny ty charakter sheety jsou nevyplneny...to je zas nejaka AI demence :/ Mam to na papire vytiskly v pohode, ale ma maily je vsechno blank..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: please posli jeste jednou, za posledni mesice doslo k destrukci spousty veci, takze bude lepsi si to zwopakovat : tpetru gmail
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ja sem ti tu moji zenu uz posilal. Mas ji jeste nebo ji mam poslat znova?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jsem ochote nhrat klidne i ve dvou,takze sem s postaviu,tedka budu tyden na cestach,ale ntb si beru,takze muzu tak od ctvrtka,po vecerech...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Ja sem porad jeste keen si zahrat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: ok, sak nejsijedinej, treba se jeste nekdo probere z te bandy, co chtela hrat predtim, Hroch mozna taky jeste neni mrtvej... uvidime
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jakoze hrajem nazivo :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: co je tabletop?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    srry akorat mame tabletop session...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bude se hrat Sin city
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Tak hele, jsem ochotnej masterovat run pro kohokoliv kdo mi kurva posle postavu. Do posty.
    Hrat se bude o weekendu, kdo se pripoji bude hrat, maximalne 4 hraci.
    Beru i postavy nahradniku.
    Nejblizsi hrani mozne zitra, pozitri.
    Pak dam vedet.

    Sem s postavama.

    jinak omlouvam se za dlouhej delay, nebyl jsem socializovanej a socializovatelnej.

    postavy taky muzete posilat na google email: tpetru@gmail.com, pouzivam i google talk
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    čau Spajdře, pozveš mě na příští run, když nějaký bude?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele Overdrive hrajes teda jeste z nekym run? Ze bych se aspon prifaril k nejaky grupe, kdyz nasinci nebyli schopni :)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Uzij si cesty. Ja vyrazim tak za tri tydny Italie, Spano a jeste se trochu toulat kolem a jelikoz tri lidi stale nemaji postavy, tak na to asi zatim kaslem.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    zavist ;) pozdravuj Mariu Conchitu
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak hele, ja jsem do cca 5.2. na cestach, aktualne Mexico City a pak nejaka Brazilie, jeste nevim kde, to jako nehrozi ze bych hral, ale bude se tedy neco dit?

    Seru uz na domluvy typu 2 lidi jo, 1 mozna, a 5 jich nema ani postavu.
    Pokud chcete hrat, dejte vedet, kdy muzete vsichni, vsichni budou mit postavu, vsechny je chci v poste aspon tyden pred hranim.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hmm sorry, ze sem tu nebyl ve dve, ale vcera mi umrel telefon, tak sem pocital s tou sedmou no.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam