• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: zatim jsi se ozval jen Ty a Blood_elf, musim rict, ze po zkusenostech domluvou v hodne lidech, ktere neznam, davam prednost roztocit to s malo lidma a muzou se pak pridavat dalsi, podle toho, jak jsou schopni se vybavit postavou a ozvat se

    Co ted o weekendu, videl by to nekdo na nejake to hrani?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    co chorche? Hraje?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak moc dobry osumdestakovy video ;]]

    A Night's Work (Shadowrun promo, 1990) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=8GPGQoR6f6w
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Wow, KickStarter powered Shadowrun Returns zda se byt hodne hezky: http://harebrained-schemes.com/shadowrun/

    2-d, turn based, fallout like... hmmmmmmmm CHCI!





    a je to od PUVODNICH autoru shadowrunu, WOW: http://www.kickstarter.com/projects/1613260297/shadowrun-returns
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    mmchodem asi znate Cyberpunk 2020, jako predchudce Shadowrunu, tak tady je upgrade 2077, stejni lidi co delali zaklinace 1 a 2. Teda me se zaklinac 1 moc nelibil, spis vubec... ale tohle je hezky no: http://www.cyberpunk.net/blog/
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Poctam tedy s blood_elfem a jvmlok mi taky poslal postavu. Nakopnul bych to nekdy tak kolem 20:00, kterykoliv vsedni den, pingnete me, kdyz me uvidite online: overdrive_idoru [skype] nebo tpetru at gmail.com [google talk]... pro globalni komunikaci pouzijeme skype a emaily, pac tam je jiste, ze to bude mit k dispozici kazdy.
    budu cekat prvni pokec zitra. o weekendu zatim jeste nemam plan, krom toho se poradni vyspat, takze dejte vedet co na vasi strane.. ted jdu do perin na 3-4h. zitra padnu, dohajzlu, nejak se nedokazu dokopat do postele dnes, ci co.
    trashera jsem dneska v Praze uspesne nestihnul, coz me hrozne mrzi.
    kolem data 1-7.6. budu stehovat bydleni a pak chvili nevim, jak na tom budu s internetem, pac jsem zatim nezjistoval, jestli tam je a sam nemam nic vyrizeneho, takze pak bychom se domluvili nejak operativne, snazte se me kontaktovat do te doby.

    co Hroch? Co Zorbak, co Iki? Kdo sem jeste chodi? Hrani po skype, s tim, ze ten, kdo je v Praze, tak bude u me doma [nebo tam kde bude net a volno v te dobe], ten, kdo je daleko bude mluvit po skype.

    tohle hrani je jinak uz overene, funguje to, pro pripadne pochybovace typu Sorbak [pokud hraje, pokdu tu je...]
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: stacilo ofotit

    JVMLOK: postavu dostal, jete nestudoval

    jinak bavil jsem se se Sorbakem,a ten rikal neco o nejakem hrani, tak snad na to prez opar slivovic a piiva nezapomel...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    ja mam postavu fur tak jak byla...pohledej v potste na nyxu odkaz
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    A samozrejme sem od ty doby presouval zalohy na nove disky a mam ve vsem naprostej bordel. Asi by ti nestacilo ty deniky jen ofotit vid?
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele to je divny. Sem koukal na odeslany maily a vsechny ty charakter sheety jsou nevyplneny...to je zas nejaka AI demence :/ Mam to na papire vytiskly v pohode, ale ma maily je vsechno blank..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: please posli jeste jednou, za posledni mesice doslo k destrukci spousty veci, takze bude lepsi si to zwopakovat : tpetru gmail
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ja sem ti tu moji zenu uz posilal. Mas ji jeste nebo ji mam poslat znova?
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    jsem ochote nhrat klidne i ve dvou,takze sem s postaviu,tedka budu tyden na cestach,ale ntb si beru,takze muzu tak od ctvrtka,po vecerech...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Ja sem porad jeste keen si zahrat.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: ok, sak nejsijedinej, treba se jeste nekdo probere z te bandy, co chtela hrat predtim, Hroch mozna taky jeste neni mrtvej... uvidime
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jakoze hrajem nazivo :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: co je tabletop?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    srry akorat mame tabletop session...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bude se hrat Sin city
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam