• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tomu se rika short attention spat [Attention Deficit Disorder ;], vole. pamatuju si, ze jako deti jsme to meli nekteri jako diagnozu, maj to hodne ciganata, ale tam je to sociologicko-psychologickej problem, ne jen vada na krase... da se to resit nasazenim nejake chemky, co si ted nemuzu vzpomenout, kterak se zove, ale vim, ze je to vlastne takovej detskej speed. v Tvem pripade bych k lecbe ale doporucoval, hmm... rekneme osobni pristup. V mem podani by to byl dokonce jednorazovy lecebny postup, velmi osobni... tedy kulku raze .44magnum a abys vedel, ze je to pristup opravdu osobni, bylo by na kulce napsano JVMlok ;]]]




    no nicmene vim, ze tohle pro spolecnost neudelas, ani ja, protoze nemam na zakoupeni zakladnich lecebich prostredku, potazmo zrovna neznam zadneho vhodneho psychiatra, ktery by Ti pomohl s Tvojim trapenim, coz me sice mrzi, ale uz to holt budem muset nejak zvladnout i bez kvalitni lekarske pomoci...

    takze to udelame toricku jinak... Blut Elf ma cas kdykoliv, chapu-li to dobre, hmm? Takze navrhuju rozehrani neceho v sobotu odpo, tak nejak k veceru, jen ja a on. Kdyz bude MLOK moct, prida se v nedeli kolem pate k nejakemu tomu rozesranemu srani... pardon rozehranemu hrani. Plati, Blut, Mlok?

    Dneska mam zupport, takze uz nic, zjutra je noc kostelu, takze bych se chtel podivat do nejakeho svatostanku, kde jsem jeste nebyl, pocitam, ze to mi vynese odpovidajici kocovinu [ne, ze bych tak moc nesnasel kostely, ale mam dojem, ze se pak zleju mesnim vinem...], procez v sobotu, kdyz uvidim nekoho blut na skype... ale ne, nejak se mi to dneska plete, takze kdyz uvidim Blooda na Skype, tak holt mu [ji] zavolam a zacneme hrat. Nejpozdej bych to ale videl na pevne stanovenych 16:00 GMT.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jedu na seminar do Krnova, vratim se v nedeli vecer, kolem 4te. Kdybys vykopl to PbP, uz muzem klidne hrat. ale takhle fakt nevim. Mam cas jen obcas a ne dlouho v kuse na jeden topic :P
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    napis kdy mas cas,urcite nebudes celej weekend nonstop,kdyz to jinak nepude,dam si weekend jen s bloodem.ja nemuzu zitra,pak muzu pa odopo,po 6cz,so,ne...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    mam trenal
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    BLOOD_ELF: asi zas weekend, stejne mam skoro mrznout...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak kdy mate cas? Ja uz si chci konecne zahrat!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jakoze jo, byla to moje chyba, a popisovat jak k tomu doslo by bylo na dyl. Vcetne toho telefonu. Sorac, priste to snad vyjde.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: dyk jsi byl domluvenej, cekali jsme na tebe skoro 2 hodiny. sorry, ale to je hodne kokotsky. a jeste nebrat telefony. jsme treba taky mohli jit ven nebo tak, ze...
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    JVMLOK: Ja bych mozna radeji hral normalne, nejsem moc dobrej spisovatel, ale tak zase radeji nez vubec budu klidne psat no :)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NP, klidne si ho strihnu. Vcera me vytahlo slunicko a zena od pocitace takze srry, ale vubec bych se nebal hrat PbP (play by post) stylem...
    Proste iniciuj run nejakym uvodem a postavy se zapoji....mozna by to chtelo zazadat o specialni auditko jenom pro InCharacter hrani, dotazy atp muzem vyresit tady. Hm???
    Nebudem pak muset hledat nejaky terminy a tak...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: njn, skoda, mam ten predchozi charakter vytisteny a detektiv by se mozna pro celou zapletku hodil tak nejak logicky. jsi si jisty, ze chces radej hrat Joachima?
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    SC= SinCity
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    Jinak znova jsem zprovoznil kalendar, takze jsem tam zapsal tu nedeli

    Link na kalendar pro Kemo Shadowrun: [ BLOOD_ELF @ RPG - $HADOWRUN : Blood Trail Gang : Kemo City Blues ]
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ja sem v Londonu no. Coz je teda 16:30 pro me a 17:30 pro vas hadam coz? Ja tu budu a tesim se.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: jako chtel bych to ale vedet ASAP, pokud ji dostanu az v nedeli, uz budes mit smulu, chci si pripravit hrani s ohledem na postavy, kdyz uz je vas tak malo a je tim padem nemate v zadnem smylu kompletmi moznosti. To je na jednu stranu dobre, na druhou zas jako spatny, asi bude docela dobra zapletacka s tim, aby si vas dvoumuzny tym sehnal patricne zdroje ne to, co nemaji...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: co je SC? South Carolina?
    GMT - Greenwich Mean Time: Jinak samozrejme kecam, GMT je ted 13:22, UK je 14:22 a Praha je 15:22, GMT nema Summer/Winter.
    Mozna by stacilo vedet, kde se nachazi Blood_Elf a je to.

    Takze pouzivat budu GMT/UTC [vsechny casy jsou proti tomu +2:00 v zone CEST, -7:00 PST]. Datum pouzivam v dd/mm/rrrr, cas v 24 form.

    Takze tedy souhlasime vsichni s Nedeli, 19.5.?
    Tak ja bych si to tedy jeste kousek posunul na pozdej, protoze kdyz bych nahodou ukecal lidi typu Truce, aby zkusili hrat, tak ona urcite nevstane tak, aby byla v 13:00 GMT ready. Takze rekneme 15:30 GMT?

    Vsim jsem si, ze mam v poste druhou postavu, tak jsem vam obema odpovedel, ze dal se bude vsecko resit tady.

    Tesim se v Nedeli od 15:30 GMT [17:30 CEST].
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ja muzu o vikendu kdykoliv. Staci rict hodinu kdy tu mam bejt.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jakoze do SC by se mozna hodila vic
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    a promyslim si este postavu, mozna bych si dal nejakou jinou, mam to na forech takze jenom postnu linka z se dostanu z tohodle firewallu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam