• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVERPG - $HADOWRUN : hello Case, this is Wintermute, its time to talk
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    nejsem ted, jsem na Ukrajine, stehoval jsem se a bylo to hekticky...

    HIPPO42: potom holt smolik, hraje se pres Skype
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    esli nebude nejaky extremni pocasi asi nebudu sedet u kompu
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Tak co tedka o vikendu? Ja sem free.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    hrne se boure tak nevim jestli nevypnou elektriku, ale jinak online and ready.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Hraní o víkendu možné, skype nemám a mít nebudu sorry. Komunikace via nyx nebo fb. Jaká postava? Pošta.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    Hele pocasi konecne preje, tak to vypada, ze na vikend vypadnu nekam do prirody, takze j nejvetsi pravdepodobnosti nebudu u kompa.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Kein problem, navic jsem tipoval ze by to mohlo mit i tenhle duvod. Priste.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Nemas se za co omlouvat. Mrzi me co se stalo tvymu kamosovi :/
    Na SR bude jeste casu..
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ahoj Omlouvam se, pristi tyden uz to vyjde, mel jsem se ozvat, ale nestihnul jsem to, byl jsem 72h na supportu, coz plati, kazde 2 hodiny pravidelne mi volali zakaznici, takze to bylo jak pri vyslechu v lagru... 2h spanku, svetlo, prace, 2h spanku, lagr...
    takze nespolehlivost jsme si dali vsichni, kdom blooda, tak pokud budu mit internet pristi weekend tak uz sand fakt hrajem, sorr, vazn ejsme se mel ozvat :(
    navic, sorr, umrel mi nejlepsi kamos, takze jsem uz pak nemel vubec co rict, jen jsem brecel... holt hraci nejsou postavy a me vazne vadi, kdyz umre nekdo, koho mam rad.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    tak ja zatim nejak pocitam s nedeli... venku je hnusne, takze se asi nebude nikam nikomu chtit, vzhudu budu rek bych tak od 10 dopo, tak se pak muzem nejak potkat na skype a domluvit se dal...
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    mnoo vypada to ze nedele nam preje. A steam je k dispozici, takze mas svyho detektiva, Spidere :)
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Ja asi nebudu moct v Sobotu a nebo leda pozdeji. Kdyz budu online, tak zadnej problem. Jinak Nedeli mam volnou.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    skype je z pohledu konference napicu, lepsi je google. jinak bych mel mit volno, akorat jsem mel naplanovanou stavbu ale pocasi zatim rika NE!
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: BLOOD_ELF: HIPPO42: co si myslite o weekendu? mam support, takze neni jiste, ze bude cas, ale aspon si muzem zavolat, pres den, kdyz me uvidite na skype, ale vyhrazuju si pravo to kdykoliv prerusit kvuli praci.

    Hrochu: podminka je mit postavu, davaj. zaroven chci Tvuj skype.
    HIPPO42
    HIPPO42 --- ---
    Rád se přidám. Spajdře napiš něco víc do pošty. Tedy pokud chcete.
    BLOOD_ELF
    BLOOD_ELF --- ---
    OVERDRIVE: Jasne ja sem v sobotu sready, jen sem teda doufal, ze bude hrat jeste nekdo. Nehci umrit pri introduction!
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Short atention SPAMM a na chemii ti seru kdyz kalim tak proste kalim:
    [20.5.2013 19:31:36] Jiří Veselý: heeej paradni vecirek
    [20.5.2013 19:31:48] Jiří Veselý: exkluzivni naprosto a dobry lidicky :)
    [20.5.2013 19:32:08] Jiří Veselý: skoda ze sem zapomel ten katalog prac. prilezitosti doma
    [20.5.2013 19:32:15] Jiří Veselý: este ti ho hodim nekdy
    [20.5.2013 19:55:20] Miroslav Veselý: jj diky a diky
    [20.5.2013 19:58:46] Jiří Veselý: hehe
    [20.5.2013 19:59:01] Jiří Veselý: fof mi volal este mu bylo pekne blbe kolem obeda :)
    [20.5.2013 19:59:25] Miroslav Veselý: jako dneska jo?
    [20.5.2013 19:59:30] Jiří Veselý: jj
    [20.5.2013 19:59:34] Miroslav Veselý: on to tak lehce predvidal
    [20.5.2013 19:59:34] Jiří Veselý: ja v pohode
    [20.5.2013 19:59:40] Jiří Veselý: vicemene
    [20.5.2013 19:59:51] Miroslav Veselý: uz to zna a ma dlouholetej trening
    [20.5.2013 19:59:53] Miroslav Veselý: :D
    [20.5.2013 20:00:41] Miroslav Veselý: to je zajimavy po 24 nonstop jeste odjet domu karou a jeste byt den na to vicemane v pohode
    [20.5.2013 20:00:44] Miroslav Veselý: :O
    [20.5.2013 20:01:45] Jiří Veselý: hehe
    [20.5.2013 20:02:17] Jiří Veselý: ubung machen meister
    [20.5.2013 20:08:01] Miroslav Veselý: hele podle meho prekladace je ubung opylení tak tedka trosicku nevim, co tim chtel basnik rici
    [20.5.2013 20:08:02] Miroslav Veselý: ?
    [20.5.2013 20:12:45] Jiří Veselý: Ubung je cviceni nee?
    [20.5.2013 20:12:50] Jiří Veselý: jako übung
    [20.5.2013 20:13:07] Jiří Veselý: akorat sem nenapsal interpunkci
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    JVMLOK: tomu se rika short attention spat [Attention Deficit Disorder ;], vole. pamatuju si, ze jako deti jsme to meli nekteri jako diagnozu, maj to hodne ciganata, ale tam je to sociologicko-psychologickej problem, ne jen vada na krase... da se to resit nasazenim nejake chemky, co si ted nemuzu vzpomenout, kterak se zove, ale vim, ze je to vlastne takovej detskej speed. v Tvem pripade bych k lecbe ale doporucoval, hmm... rekneme osobni pristup. V mem podani by to byl dokonce jednorazovy lecebny postup, velmi osobni... tedy kulku raze .44magnum a abys vedel, ze je to pristup opravdu osobni, bylo by na kulce napsano JVMlok ;]]]




    no nicmene vim, ze tohle pro spolecnost neudelas, ani ja, protoze nemam na zakoupeni zakladnich lecebich prostredku, potazmo zrovna neznam zadneho vhodneho psychiatra, ktery by Ti pomohl s Tvojim trapenim, coz me sice mrzi, ale uz to holt budem muset nejak zvladnout i bez kvalitni lekarske pomoci...

    takze to udelame toricku jinak... Blut Elf ma cas kdykoliv, chapu-li to dobre, hmm? Takze navrhuju rozehrani neceho v sobotu odpo, tak nejak k veceru, jen ja a on. Kdyz bude MLOK moct, prida se v nedeli kolem pate k nejakemu tomu rozesranemu srani... pardon rozehranemu hrani. Plati, Blut, Mlok?

    Dneska mam zupport, takze uz nic, zjutra je noc kostelu, takze bych se chtel podivat do nejakeho svatostanku, kde jsem jeste nebyl, pocitam, ze to mi vynese odpovidajici kocovinu [ne, ze bych tak moc nesnasel kostely, ale mam dojem, ze se pak zleju mesnim vinem...], procez v sobotu, kdyz uvidim nekoho blut na skype... ale ne, nejak se mi to dneska plete, takze kdyz uvidim Blooda na Skype, tak holt mu [ji] zavolam a zacneme hrat. Nejpozdej bych to ale videl na pevne stanovenych 16:00 GMT.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    jedu na seminar do Krnova, vratim se v nedeli vecer, kolem 4te. Kdybys vykopl to PbP, uz muzem klidne hrat. ale takhle fakt nevim. Mam cas jen obcas a ne dlouho v kuse na jeden topic :P
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    napis kdy mas cas,urcite nebudes celej weekend nonstop,kdyz to jinak nepude,dam si weekend jen s bloodem.ja nemuzu zitra,pak muzu pa odopo,po 6cz,so,ne...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam