• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    EM303
    EM303 --- ---
    me taky krusovice nechutnaj, prijdou mi takovy "chemicky"...teda alespon v hospade tady za barakem:) radsi si priplatim 3 kc za G 10..a nemam rano potize
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Krusovice jsou pomerne "objektivne" hnusny a kysely i v ty ukazkovy restauraci v Krusovicich, kde je jinak vsechno v poradku a lidi se tam otoci mraky..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    abys nerek ze v tamhlety putyce u nadrazi je hnusny pivo.......a nerek, ze jim v trubce sedi vodnik a dava do toho svy prdy
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Ze ja se tim vubec chlubim.. :)

    btw,
    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede.
    .. ?
    SKRU
    SKRU --- ---
    jsi v poslednim tazeni, ne-li za
    WILDENBURY_SQ
    WILDENBURY_SQ --- ---
    Prosimvas proc jsem byl oznacen za "mladeho blazna, neznaboha, silence", kdyz jsem si jednou po praci koupil (dobrovolne) Krusovice? Jako, vynikajici pivo to neni, ale vypil jsem ho.. Je to se mnou zle? :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    to te slechti

    jo o tech klatovech vim, otec o tomhle "posukovi" mluvil, libi se mi takovejhle postup, je to defakto minitrh (veletrh v malym)
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    ... este kdyz mam doma jeden gambac, v lednici sangrii a ve skrini nekolik hektolitru becherovky...

    Filtroval jsem, jeslti sem to tady uz propagoval a asi ne - takze propaguju Pivni studio v Klatovech. Nekolikrat sem tam stravil vecer a mam pocit ze je to povinna cetba. Sortiment tvori vzdycky tak deset ceskych piv, zadnej mainstream, sortiment se pravidelne obmenuje. Pan majitel ma zrejme dobre styky s pivovary a vetsinu sortimentu vzdycky tvorily piva, ktery sem predtim neznal.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    jak si muze ZELENEJ CAJ dovolit prispivat do klubu o pivu ;D
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    REALLK: Svijany u me jednoznacne vedou - pozor ale druhy den rano na WC, nenechat se zaskocit. Bernard taky dobrej.
    ATOMINATOR
    ATOMINATOR --- ---
    AFRAM
    AFRAM --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    FESTER: Evropská byrokracie nás jednou sejme všechny... :-(
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    tak a vcera sem byl na pivu ve vesnicky putycde ve Vinici u caslavi a meli naprosto jedinecnyho dacu, krom toho se mi hospodskej chlubil, jak proplachuje trubky po kazdym sudu a vecer, ze se o to musi starat a pak se ta nim tahnou zakaznici a dalsi vesnicky kecy, bylo to bezva
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    Ale na ty kvasnicovy Svijany pozor jsou dost zakerny (opijeji nejak rychle)...
    LBART
    LBART --- ---
    REALLK: Já zase kvas.Svijany (případně - Krušovický kvasnicový Mušketýr) ;)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    to je dost relativni....ja z pochopitelnejch duvodu nedam dopustit na Kutnohorsky
    REALLK
    REALLK --- ---
    prosim prosim poradte.)jaka znacka je nej a to piva kvasniconeho?diky
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na Moravě je speciálka na klášterní výrobky, včetně trapistického piva: http://www.svetpiva.cz/article.php?ID=1095
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam