• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Za poslední rok jsem si dal 3 točené Plzně v zámoří. V New Yorku čepovala Slovenka, v Honolulu Číňan a v Tokiu Japonec. V New Yorku a Tokiu to bylo s nádhernou pěnou, v Honolulu celkové strašné. Ale ty ostatní dvě, krásně natočené, mi přišly trošku víc kyselé a trošku míň hořké, než když si je dám v Praze nebo Brně. Máte pro to někdo nějaké vysvětlení (doba přepravy, delší doba vytočení sudu,...) nebo jsem prostě jen měl jinak nastavené chuťové pohárky? :-)
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: jo a v itálii prodávali německý plechy s nápisem že je to podle rajnhajcgebót a v zutaten maltózovej sirup, tak nevim :))
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    Btw kdybyste se potáceli někde u soeldenu, zkuste https://www.soelsch.com/ loni jsem měl nějakou jejich běžnou produkci v plechovym lahváči a žádnej zázrak. Ale letos jsme dali nějakej točenej (asi) speciál na dojezdu bikeparku a na rakousko to bylo dost dobrý, dokonce i hořký
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DOCENT: hlavně nepasterovanej, nefiltrovanej, uplně čerstvej, s tetrahopem a možná i maltózovym sirupem :)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    GLOBETROTTER: Tak lepší Šlik ze sklepa než cosi ze spilky, žejo :)
    JVCNC
    JVCNC --- ---
    GLOBETROTTER: Placený PR článek zcela zjevně a ona se novinařina u nás už tak jako tak nedá moc za novinařinu považovat.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Už jsem dal do Nekvalitní novinářské práce, kdyby to tu někoho iritovalo, smažu
    Svijany přinášejí nové řemeslné pivo pro znalce - Novinky
    https://www.novinky.cz/clanek/komercni-clanky-svijany-prinaseji-nove-remeslne-pivo-pro-znalce-40434467
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    SMERIES: ber to pozitivně jako zpětnou vazbu. Jestli v tom podniku máš nějaký slovo a jednu volnou pípu, tak by třeba nebylo od věci, zkusit nabídnout i pivo, co chutná lidem, kteří mají rádi pivo.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    Jinak, když jsme se dostali na úroveň průmyslových piv z velkokorporátů, tak letošní devítka Summer z Ostravaru vůbec není špatná, řekl bych až špičkové pití v letních vedrech. Session IPL s citra chmelem.
    GLOBETROTTER
    GLOBETROTTER --- ---
    SMERIES: Jako první tvůj příspěvek tady to bylo dost mimo a podezření na spam s Plzní, kterou tady opravdu nikdo neocení (možná pokud by byla natočená líp než u Jelínků apod.)
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    X_RATED_IDIOT: ano, chapu, spíš jsem chtela upozornit na novou zajimavou zahrádku”
    Kde si můžeš dát pivo, ale tento podnik zaujme asi jinými drinky”
    Takže la pardón, jestli jsem tak moc pohoršila…
    Peace
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    SMERIES: já ti nevim. Tady asi "plzničkou" neoslníš. Vemte si tam na soutoč aspoň proud třeba, když už je to ze skupiny Urinus
    SMERIES
    SMERIES --- ---
    Hola..
    nová zahrádka u Nádraží Modřany s Plzničkou
    ve středu letní promítání filmů
    ve čtvrtek sem tam Djs

    velký prostor, možnost domluvit pro větší setkání lidí, oslav, party atd"

    Domů - CENTRAL GARDEN
    Domů - CENTRAL GARDEN
    https://centralgarden.cz/
    Central Garden Modrany | Prague
    Central Garden Modrany | Prague
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100092758175148
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    X_RATED_IDIOT: aha, to byl myslivec, ten je heinekenu
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DOCENT: ajo a to bych přísahal, že jsem na tom teď o dovolený v itošce četl heineken
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    X_RATED_IDIOT: Peroni patří pod Asahi, zde ho distribuuje PU.
    X_RATED_IDIOT
    X_RATED_IDIOT --- ---
    DOCENT: nastro je heineken, čili to nebude ta úplná nula
    PRAASHEK
    PRAASHEK --- ---
    DOCENT: dík za tip, mrknu tam. (btw proč je to kurva zase jenom ve třetinkách?! :)
    DOCENT
    DOCENT --- ---
    PRAASHEK: V Albertu mají Peroni Nastro Azzurro 0.0 %.
    BAAL
    BAAL --- ---
    Pivoteka uprostred Vrsovickeho hipsterlandu ma tyhle polske nealko svrchnaky a jsou primove

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam