• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ale verim tomu ze se v nasem narode se najde hodne blbecku, co tam pudou jenom kvuli tomu /ot
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    to je sice hezky, ale protoze se chci vyvarovat posttraumatickymu soku, nikdy tam nepudu........maj smolika, halt nemuzou obsahnout veskery zakaznictvo
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Styl textu je strašnej, bohužel jídelníček maj psanej ještě horší "ftipnou češtinou", takže když jsme tam byli prvně, trval výběr jídla dosti dlouho. Ale podnik příjemnej a vařej výborně...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: boze, co to psalo za slunickovyho mamlasa, to po prvni vete ani nechci cist
    KROMANON
    KROMANON --- ---
    ...11:0...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Info z První pivní tramwaye:

    Zdarec štamgastíčkové a štamgastinky !
    Tak léto máme skoro za sebou a před sebou jistě fůru dodrých pif ! V
    podzimězimním čase, se chce každý sládek vytáhnout a tak se vaří sqělé speciály
    a speciality. Již touto dobou mám toho mnoho naslibováno, ale znáte to... Dokud
    to nemám v Tramu ve skládku, tak zachovávám paniku :-). Ale nebojte, budete
    první komu dám vjědět co a jak na Vás chystám.
    Nyní máme na štvrtý pípě hořkou ňaminu od Jardy Opata Noska a sice Bitter 11° -
    4,0%.
    V neděli u příležitosti 4. REPRODUKOVANÉHO OPEN AIR FESTIVALU (konečně
    přišli na řadu největší z velikých a sice Led Zeppelin !!!) bude naražena
    specialita z dílny Kočka-Šuráň potažmo Antéňák a sice Žitný ALE !!! Jeden soudek
    jsme už začátkem týdne vysrkli a ten druhý jsem nechal právě na neděli. Ale je
    tento ALE fakale dobrůtka !!! Koštovali ho zde i chlapíčkové ze Sdružení přátel
    piva, co zde měli Pivní sněm na kterém vyhodnocovali piva, sládka, hospodu a
    gdovíco roku 2007 (heč já už znám výsledky, ale neřeknu i kdyby jste do mě
    Krušovice nasilím lili :-)) ), a ti fšichni uznale pokyvovali svými pivně
    odbornými hlavami, že jako Žito dobrý...
    Jinak v mezidobí budou na čepu dobroty od Primátorů: 16°, 13°, EPA a pak nabídka
    Svijan: Knížata, Kněžny a Kvasničák. Jsou to fšechno dobroty, ale ty už dobře
    znáte a tak je nijak více nepopisuji.
    Tak to je tak zatím asi fše a yak bude něco obvzlášť zajímavého pod střechou,
    dám vjědět.
    Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček.
    První Pivní Tramway.
    Hospoda roku 2006.


    A já k tomu ještě dodám, že ten Žitný ALE byl vopravdu dobrej, ale primátorská 16ka byl pro mě zážitek naprosto famózní...
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    já si pochutnávám na Nastro Azzurro od talijánů...celkem dobré pivko, ale naše pivka mají výraznější chuť

    http://www.nastroazzurro.it/
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    imho to pude
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Pokud by se ti s tím chtělo tahat, tak bych se vůbec nezlobil... .-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    v praglu se netoci vubec, je to ciste regionalni pivo, ja na nej jezdim do KH, pripadne ti muzu privyzt....nebo si zajed do KH na toceny
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Dačickýho jsem černýho ještě neokusil, světlá desítka mi chutnala tak nějak normálně. Točej někde v Praze to černý? Na Světu piva ho nacházím jen u rybníka v Počernicích, kde jsem před časem právě ochutnal to světlý...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: no Dacicky, to je jasny;)....az se uvidime, tak ti to vysvetlim (u piva;))
    FAERTIS
    FAERTIS --- ---
    BUKIN: Tak tohle je to nejhorsi pivo co jsem kdy pil, straaaasne sladky. Jak cumel. tfuj
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Právě popíjím toto:

    Dog in the fog, polotmavé pivo anglického typu - "ale" se smetanovou pěnou, 5,1 % alkoholu, 12,8% extraktu původní mladiny.
    země původu: Polsko, zakoupeno v Polsku za cca 3 PZL. Sametová pěna, sametová pěna.
    Jak praví slogan: Dog in the fog will never fail to find his way :-)
    http://www.doginthefog.pl

    RED_POPPY_DOLL
    RED_POPPY_DOLL --- ---
    Pivo v petkách se hodí - třeba na čundru. Na Ukrajině jsme takhle přežívali díky petkovému Oboloni. :o)
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    KACIR: Nová Paka petkuje taky ještě Broučka a Valdštejna. Kalteneckera jsem si všimnul (na pivním světě), ale ještě na něj nenarazil...
    Výhradně v PETkách je také sentický Kvasar - taky malinký pivovárek...
    Experimentoval s tím i Staropramen, ale ten měl pouze 0,6l láhve...
    KACIR
    KACIR --- ---
    BUKIN: Tak to příležitostně testnu. Jinak PET lahev nepovažuju jednoznačně za průšvih, Nová Paka do PETky třeba stáčí mňamózního Kumburáka a jako novej trend to snad úspěšně risknul slovenskej malej pivovar Kaltenecker...
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Prodejna Kalinka ve Volutově ulici, kousek od stanice metra Hůrka. Mají kompletní sadu Baltiky (0-9) a další ruská piva (ta bohužel v PET balení...)
    KACIR
    KACIR --- ---
    BUKIN: Kde to maj?
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Právě popíjím toto:

    Baltika 9 Devjatka Krjepkoje, světlé silné pivo - strong, 8 % alkoholu,
    země původu: Rusko, zakoupeno v Praze za cca 35 Kč. Velmi hutné, chutné a silné. V tomto počasí zahřívající :-)


    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam