• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    teda moc lidi to tady nesleduje..

    me chutna Svijansky Maz, potom Krakonos je taky dobrej.. (co dobrej, vytecnej je.. jsem na nem vyrostl.. pil ho skoro denne na str. skole :-)) ...
    nesnasim Gambrinus-hrozna voda
    staropramen je ok- delal jsem v Centralnim skladu v Praze-radotine brigadu.. oj joj, co ja se tam nachlastal ;-)
    budvar je dobrej
    zlatopramen neurazi
    bernard taky ne
    dalsi uz moc neznam, nebo si nepamatuju

    pred ctvrt rokem jsem se vratil z nemec a dotahl nejaky lahvone.. kolem vanoc a silvestra je budu ochutnavat :-) (Urtyp, Lowenbaru-klasika ze jo, atd.. mam taky 5l soudek Paulanera mnichovskyho :-))
    BUKIN
    BUKIN --- ---
    Vážení a milí,
    udělal jsem si radost a jako vánoční dárek (předpokládám, že jiný nedostanu) jsem si zakoupil tohoto "trapistu"...belgické klášterní tmavé pivo...9% alkoholu...

    a k tomu skleničku od jiného "trapisty" - ORVAL


    KACIR
    KACIR --- ---
    Otestován "Kácovskej Klokočník" - mňam a příjemnej pajzlík, dík za tip! :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Vánoční pivní trhy v Praze - loni to bylo dost zajímavý...

    http://www.pivnidenik.cz/clanek/2897/Vanocni-pivni-trhy-07.htm


    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MIKEX: rovnou na nastenku, diky
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    www.ratebeer.com pokud tady ještě nebylo, velice! rozsáhlá databáze piv s hodnocením (které zas tak moc nevypovídá) ale komentáře uživatelů mají vypovídající hodnotu. Zkuste najít svůj lokální škopek!
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    dobry vedet, to je pro ne novinka
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    DANO1: jo ale je to odruda carelsbergensis hansen specielne vyslechtena urcena predevsim ke spodnimu kvaseni
    DANO1
    DANO1 --- ---
    dotaz k záhlaví: nevyrábí se náhodou 99% českých piv ze S. cerevisiae?
    KACIR
    KACIR --- ---
    V Praze není skoro nic z ruky, ale zatím nezbyl čas testnout...
    DANO1
    DANO1 --- ---
    souhlas s herrichem - ta knajpa u věznice s Kácovem je gut. pivo vynikající a kuchyně taky není k zahození.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    sem ti rikal o ty putycce tady u veznice....kacov za 16...ale pro tebe je to asi z ruky
    KACIR
    KACIR --- ---
    Na občasné hospodské hraní hledáme nějakej příjemnej podnik - máte-li tip na hospodu s optimálním poměrem následujících vlastností: příjemné prostředí s čistým vzduchem, ideálně salónek, dobré pivo, slušné ceny i dostupnost v Praze, tak sem s ním, nebo do pošty, díky...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: je to spravnej rizek
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: To černý je asi nejlepší tmavý, co jsem u poslední době pil, když teda nepočítám strahovský podzimní, to je ale jiná liga :-)
    Bernard je týpek fotogenickej a je si toho docela vědom ;-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    cyve bernard je dobra drzka :D, co fotka, to jina grimasa :)))
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: no a k tomu breznakovi jsem ti rekl svoje, takze ..... :)
    sem rad, ze ti chutna, hlavne dej report na to cerny
    KACIR
    KACIR --- ---
    Sdružení přátel piva vyhlásilo ocenění piv za rok 2007, viz článek o tom na Světě piva: http://www.pivnidenik.cz/clanek/1230/Oceneni-Sdruzeni-pratel-piva-2007.htm
    Fotky tady: http://www.konstantin.cz/pivo/SPP07/

    HERRICH: Dačický naprosto luxusní, díky, mezi vítězi jsem zástupce Kutné Hory bohužel hledal marně, zato sbratřený Zlatopramen i Březňák ve svejch kategoriích bodovaly, což docela jde :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam