• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    FERDA_MRAVENEC
    FERDA_MRAVENEC --- ---
    Ahoj, zkoušel jste někdo vařit pivo z mladinového koncentrátu? Dnes mi došel poštou, tak ho chci zkusit udělat...držte mi palce:-)

    KACIR
    KACIR --- ---

    Od Fosters a jiných "levných patoků" zas k českým ňamkám:

    V První pivní tramwayi je na čepu Pepřový Opat z Broumova, dílo Jardy Noska, až se vytočí, vystřídá ho Rauchweizen z varnsdorfskýho Kocoura od Honzy Kočky, pak prej zas Pepřový... Přeloženo z Bejčkovy trawayštiny... :-) No jo, obzvlášť to druhý pivo vyrobený z nakuřovaného pšeničného sladu, nevypadá dle názvu moc česky, ale Varnsdorf v Čechách je, tak co... :-)

    Na fotce je wrchní tramwayák Jirka Bejček Stehlíček, po kliknutí se dostanete na fotky ze setkání českých sládků...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    PRASOPES: no dneska ráno jsem ho docela proklínal.. vypil jsem jich 5.. jako bolehlav nebyl, to ne, ale ta divná chuť v puse.. bleh.. taková agresivní kyselost.. ani voda nepomohla..
    PRASOPES
    PRASOPES --- ---
    Mě třeba Fosters seděl, když sem ho měl naposled. Sice jako lahváč, ale byl výbornej.
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    KINGFISHER: Bulmers je dobry, ale pivko je pivko. nejsem zas takovej fanda cideru, abych to prolejval horem dolem..
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    EJCZKA: no proč myslíš že to piju :D (jsem tady asi 3 tejdny a vejplata v nedohlednu) .. piju prostě to nejlevnější co tady je no.. časem si koupim snad něco lepšího :-) .. jinak Bulmers je ok, ale to už je jiná pohádka :-)
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    KINGFISHER: obe jsou bida s nouzi..pil sem je docela dost pul roku v irsku, pac to tam byly jedny z nejlepvnejsich pivek.
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    SAMMAEL: dik
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    co řikáte na Foster´s? .. jsem si koupil 2x8 plechovek v tesku (protože byla akce.. jedna ta osmička za 10E .. jinak za 12) .. neni to nejhorší no.. plechovka to trochu kazí, chuť klasická pivní, akorát po ránu trochu polepšovna v dutině ústní.. a taky tak jakoby nakyslo.. ale jinak v pohodě.. Tuborg je o fous lepší teda..
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    EJCZKA: Google na mě vyplivl, že snad U Jelínka, Betlémské náměstí. Ale jestli je to pravda, to nevím. Lahvové nejspíš najdeš v Pivní galerii v Holešovicích.
    FESTER
    FESTER --- ---
    EJCZKA: I love you... jeden z mala lidi kerej maj smysl pro zkurvenej humor :)
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    FESTER: parada :) diky!!
    FESTER
    FESTER --- ---
    EJCZKA: ti pripomenu... v Praze... nekde..:)
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    no jo, ale kde ho tocej v Praze?? me rikal Lazanskej, ze ho nekde tocej v Praze, ale uz sem to zapomel kde presne :/
    FESTER
    FESTER --- ---
    HERRICH: Chynsky to u me zni skoro jako kdybych rekl cinsky ! :) hehehe :) vsecko je mozny cinany najdem dneska vsude :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    no vidis
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    HERRICH: ne Chyssky..pivovar Chyse v zapadnich Cechach. Malej zameckej pivovar, kterej opravil Lazansky. 11° Prokop, pak 12° Jantar a jeste tocej cernou 12°
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    EJCZKA: to asi nebude chyssky, ale Chynsky ne?
    EJCZKA
    EJCZKA --- ---
    Nevite nekdo, kde se v Praze toci Chysske pivo?? dik.
    BATAILLE
    BATAILLE --- ---
    MIKEX: Nebo v Pivovarském klubu v Karlíně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam