• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MILKOV: jo to je presnejsi
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Průšvih je, že lidi se nechají opít cenou a je jim jedno, jak to chutná :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Průšvih je, že to lidem chutná :-(
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vzhledem k tomu, ze sem tam delal a vim, ze je jim jedno co uvarej, hlavne kdyz to prodaj, tak to pro mne neni pivo, krome toho je to europivo..........
    KACIR
    KACIR --- ---
    Všecko je relativní, takže někdy je i Staropramen pivo :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    HERRICH: cococo.. staráč je dobrej. a vzhledem k tomu že jsem byl půl roku v Irsku (a vracim se), tak jsem za něj byl rád.. nepřijde mi nějak špatnej a z toho malýho soudku je fakt výbornej..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KINGFISHER: akorat jste si k tomu mohli koupit pivo ;)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    včerejší grilovačka..

    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: To zní dobře
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Bulovka u mě zatím v mnoha věcech vede... A to mimo letní sezónu každej čtvrtek prej točej jedno pivo samospádem z vysmolenýho sudu. Navrhuju hromadnou degustaci! :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ja byyl ve ST poprvy na bulovce a nehorazne sem si posmakoval nejen na pivu, dvanactku meli vynikajici, plnou chuti, s vybornou kvasnicovou vuni a smetanovou penou, proste presne to co maji mazlickove radi ;)

    ta nepivni dobrota byl tataracek....mnam
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    hele, přijel jsem po půl roce z Irska domu a objevil soudek Paulanera kterej má datum spotřeby před 4ma měsícema.. dá se to, nebo rovnou vylejt?
    ANCHE
    ANCHE --- ---

    HERRICH
    HERRICH --- ---
    nekolikrat jsem v rusku byl a ty patoky ochutnal, jediny relativne pitelny bylo kazansky, bohuzel si nepamatuju meno
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    HERRICH: Mnoho piv je hodně světlých a přesto jsou dobrá. Nedej se odradit a vyzkoušej. Mají tam i další piva. A kromě toho i různé lahůdky, na které se chystám příště.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    mno uz podle ty barvy na fotce.......no a nemluve o jmene
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Tak jsem navštívil prodejnu Kalinka a zakoupil sobě testovací lahve piv Kuler, Baltika 3 a Baltika 5.
    Kuler jsou strašný chcanky, v porovnání s tím jsou i Krušovice pivo. Baltika 3 už je docela pitelné pivo, žádný zázrak, ale dá se. Pětka je o poznání lepší, má i trochu tvář, nejen zrzavá voda, je trošku nasládlé. Klidně si ho koupím někdy znovu.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Někde v okolí Ortenova náměstí v Praze 7 svědecky doložen výčep Rohozeckého piva, časem ověřím a dodám podrobnosti... :-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pražská cenová mapa piva: http://www.nelso.cz/mapa-cen-piva-v-praze/
    Postaveno na gůglovskejch mapách, snad tam jde i přidávat, ale nezkoušel jsem...
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    UNSEEN: A zkoušel sis před spaním zout boty ? Já mám vždycky, když usnu v botách strašný bolesti v hlavě :-)
    UNSEEN
    UNSEEN --- ---
    sakra, já ty svijany nemůžu pít... sice mi chutnaj, ale je mi po nich pokaždý tak nějak divně. bez ohledu na to, jestli si dám dvě nebo šest....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam