• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Teď jsem si to přečet ještě jednou a už byl Budvar zmíněn... Nevěřím v prodejnost dopravou předraženýho piva, ať bude sebelepší, pivo neprodává kvalita, ale cena a reklama, pivních zmlsanců je minimum...
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ta doprava na druhej konec světa je tak šíleně drahá, že to nevidím reálně. Snad jedině Budvar... Anebo - vím, že se opakuju - vařit si pivo z mladinovýho koncentrátu, ten na pivo českýho typu před časem nabízel Herold...
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    FRANCIMOR: ono jde spis o to co tam lidi kupujou, vem si ze Plzen i Staropramen uz jsou znacky velkejch mezinarodnich pivovaru takze pro ne neni problem udelat kampan a treba to klidne zacit varit tam, pokud tam nejsou tak to nebude tim ze by nechteli ale spis ze tam mozna neni misto na trhu...
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    i ty nejlevnejsi cesky piva jsou lepsi nez vetsina tech chemickejch brecek co tu maj...
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    Nevite nekdo spojeni na ceskej pivovar kterej by chtel importovat pifko do Australie?
    Maj tu cesky pivo akorat ve vetsich mestech a to jen Pilsner urquel,obcas budvar a kozla,kamos rikal ze videl i staropramen.
    V cechach je ale tolik dobreho pifka a myslim ze i pres dovozni tax by se to tu furt vyplatilo prodavat.
    FESTER
    FESTER --- ---
    get life :)
    FESTER
    FESTER --- ---
    King newkdy se roizcilujes opravdu neopravnene...:) ty lidi keri maj pub... taky chtej vydelavat... takze musi platit zamestnance... musi koupit pivo musi ja nevim co... pokud by prodaval pivo za to co prodava store... tak muze rovnou vyhlasit bankrot
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: store six pack Gordon beer $7 v hospode pulitr $4.50
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    store 2eura. hospoda 4,5 eura..
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: to na veci nic nemeni... dan je jak na pivo v hospode tak i na pivo ve storu v ty putycer jak rikas ze tip se nedava taky nejak chtej vydelavat... tj pivo v putyce je drazsi nez ve storu... absolutni normalka...

    moje reseni... do hospod proste nechodim... just sem tam
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    FESTER: to neni o pivovaru ale o daňi .. ta je v irsku prostě moc vysoká..

    FESTER: v irsku se tip nedává, takhle to je a nikdo to neřeší... při těch cenách je to celkem pochopitelný..
    FESTER
    FESTER --- ---
    netahej ceskou mentalitu do sveta,... kde v cesku v supermarketu koupis pivo za 20Kc nebo ja nevim co a tak v hospode to prodavaj taky tak...


    nekdo si musi zaplatit za obsluhu ( kdyz uz ses takovej cheapo ze nedas tip kery obsluha ocekava)
    FESTER
    FESTER --- ---
    KINGFISHER: prave si to rekl... za super pivo se plati a ten pivovar vi proc si muze dat tu super cenu !
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Tipnul bych si, že vyšší ceny piva (asi i tím zdaněním) tak trochu podporujou prodej domácích mikropivovarů typu Mistr Sládek, protože se na tom asi dost ušetří... :-)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DOOMBRINGER: jasně, ale to super pivo je prostě předražený a když si vemeš poměr hodinový mzdy a cenu piva, tak je to celkem masakr...a on ten točenej heineken a carsberg neni o moc lepší než z plechovky.. to neni o žádný polský mentalitě, zajdu si do hospody a neřešim to... ale nechodim tak často.. kdysi jsem chodil, ale pak jsem se nasral a řekl si dost.. od teďka ne několikrát tejdně, ale několikrát měsíčně... prostě mě sere půl dne makat a paxi za to dát jenom pár piv v hospodě.. je to tady trapně udělaný.. když jsem jel domu a v hospodě platil 200 za 7 plzňí tak jsem se málem posral smíchy :-)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    KINGFISHER: Tak tomu uz se nerika ceska/polska mentalita, ale jen polska mentalita.. =) No offense..
    Taky sem byl rok v cizine, kde rozdil mezi supermarketem a hospodou byl jeste markantnejsi (spanelsko).. Nebylo mi lito za tretinku super piva dat 6€ v hospode, nez pit nekde doma nejakyho nechutnyho amstela/heinekena/(dosad kterekoliv jine europivo) z plechovky.. Ale kazdemu co jeho jest.. ;-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    KINGFISHER: Připomnělo mi to kamarádovu hlášku "Není žádnej kumšt pít, když ti to chutná" ;-)
    MIKEX
    MIKEX --- ---
    KINGFISHER: me zas prijde chlastat amstel v plesce jako vyhozeny prachy :-]]]]
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    KINGFISHER: Tomu rikam typicky ceska/polska mentalita.. Kdyz sem uz nekde za hranicema, tak je hloupost prepocitavat penize.. Takhle si budem porad vozit do chorvatska ty pastiky.. =)
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    DOOMBRINGER: nevim, mě to prostě přijde jako vyhazování peněz.. to samý hospody... proč mám platit za pivo čtyři pade, když to pivo je tak za dvě eura max. nejde o to, že bych na to neměl, prostě to je pro mě waste of money... málo muziky za hodně peněz..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam