• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Jojo, ale aspon jsou tam k videni pro mne "mene rozsirene" pivovarky.. Sice bych z tama vyhodil celej Heineken group, ale co uz :) Spis me zarazi, ze tam neni ani Moritz, ani Svatovaclavsky pivovar. Nikdy jsem na te akci nebyl, tak nevim jake to ma pozadi, ale letos se tam chystam :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Takový výběr je až příliš velký, to se prostě nestíhá ochutnat :-) Ale na to (nebo právě proto?), že Olomouc nemá větší pivovar, je to docela rozmáchlá akce...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ABRAHAM: Chtel jsem prihodit i odkaz :)
    http://www.pivnifestival.cz/index2.htm
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KINGFISHER: V Olmiku bude ten vyber mozna krapet zajimavejsi..
    KACIR
    KACIR --- ---
    FRANCIMOR: http://www.homebrewing.cz/ Na nástěnku přidáno...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    homebrewering.cz
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    nevite kde najit presnej postup jak si uvarit pivo?
    jako myslim uplne od zacatku,ne z konzervy.Jak zachazet s jecmenem?
    kdyby nikdo nasel nezo zajimave na tohle tema tak by se to urcite hodilo na nastenku
    KACIR
    KACIR --- ---
    Ta zvěst o upadající kvalitě Svijan byla jen o jejich desítce, pardon za nepřesnou informaci. Navíc to neposoudím, já si ve svijanský hospodě U Rokytky dávám vždycky kvasnice :-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ted jsem nedavno pil kvasnicovy a moh sem se utlouct blahem, imo kvalita stale spickova
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    Svijany sem mel moc rad, ale uz sem je tak 3/4 roku nepil.. Tak nevim..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak to nevim, ja sem svijany pil jednou v zivote
    KACIR
    KACIR --- ---
    No jo, ale o Svijanech koluje zvěst, že už jdou s kvalitou dolů vinou zvýšeného výstavu, tak aby podobným způsobem nepohřbili Náchod...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    BIGG: ta spolecnost uz vlastni svijany a rohozec, tak to snad nekupujou na vytunelovani..
    BIGG
    BIGG --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pardál je prostě odpověď na G9 - a povedlo se, dost géčkařů zpardálilo, to ale není nic o kvalitě piva...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    prosimte, to je jenom marketingovej tah, s realitou to ma spolecnyho velmi malo
    FASI
    FASI --- ---
    Pardál je opravdu o ničem nechápu kam dali chutě ty český pivaři :)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    no nejvetsi kentus je ale Pardal, v sobotu jsem ho poprvy ochutnal a snad i naposled
    KACIR
    KACIR --- ---
    Loni proběhl první ročník, letos koukám, že vstup volný... Loni měl prej docela úspěch stan K-brewery...
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    jo tak plzeň tam je, jsem se překouk.. no ale mohlo by to bejt pestřejší teda.. Ferdinand třeba..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam