• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja byl o vikenkdu na inspekci v dobranskem minipivovaru modra hvezda, zde jsem ochutnal dobranskou hvezdu (12ctka) a specialitu visnove pivo, chutnalo jinak nez kriek ale bylo dobre, ta 12ctka taky. takze pokud budete mit cestu kolem, mohu doporucit

    http://www.modra-hvezda.cz/index.html
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    tak se u nás po letech opět začalo vařit pivo.. včera večer jsem byl na ochutnávce v místních putykách a můžu doporučit hlavně 12° (konečně se můžete s manželkou a dětma s radostí vypravit k nám do zoo :]), 11° taky neurazí (mám zarezervovaný 30l soudek na grilovačku), ještě teda s napětím očekávám jak dopadne nefiltrovaný a kvasničák

    další info

    Image Hosted by ImageShack.us
    KACIR
    KACIR --- ---
    Z mailu z První Pivní Tramwaye:

    Na štryřce je po dlouhé době Kaštanový Rambousek !!!
    Milan mi opčas do Tramu něco dohodil, ale s tím medem z jírovce na nás nějak šetřil. Tak to tedy napravil a pár soudků mi dodal. Je to fakt radost a hrozně zajímavé pivíčko !
    Taky se mi podařilo přes Pivoňku zajisti další pifka, která na čepu v Tramu ještě nebyla a sice Cara 12° z minipivovaru Běleč n/Orlicí a Rampušáka z Dobrušky, taky 12° a taky kvasnice ! Skrátka Raduna a Laskomina !

    Až se jeden sud dopije, tak se narazí druhý. A až ten se dopije, tak se narazí další a tak pořád dokola.
    Po zavolání na tel. 2727 6568 3 vám řekneme, co právě točíme a kolik toho ještě máme a i co přijde pak ! Jen nechtějte znát přesné minuty, můžeme jen odhadnout… Díky za pocho.

    Toť fše. S pozdravem: Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway, hospoda víc jak sta druhů pif.
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: To aby si člověk vzal dovolenou :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a hlavne maroservis.cz
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zlý časy a smršť mini a mikropivovarů:
    Od 22. do 31. května se v pražský hospodě Zlý časy vystřídá na třicet pivovarů z těch nejmenších, včetně pár homebrewářů. Podrobnosti na http://pivni.info/blok/4287-krizovej-plan-pro-zly-casy.html
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    Třeba se dočkám pomoci:), sháním někoho, kdo by byl ochoten 23.4. 2009 (tenhle čtvrtek) pronajmout na jeden večer pípu na tuto akci
    [ Výstava Na schodech / vystava / 23.4.2009 / CR - Praha - M. D. Rettigové, Praha 1 ],
    jedná se o vernisáž studentských prací na pedagogické fakultě UK. Kdyžtak do pošty díky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak ja kdyz sem tam studoval tak tam meli vsechno mozny ale dvanactku gambac sem moc nevidal ale mozna sem to v ty dobeneresil, je to 12 let :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: No, ja sem v Plzni studoval a dvanactku G tam meli celkem bezne...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no ono ani v plzni kde by clovek cekal ze tam mistni pivo budou mit ve vicero variantach to neni nijak slavny
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Jak kde.. Praha je na to ale chaba, to je pravda..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale rikal sem to proto, protoze vetsinou nenajdes tocenyho gambace 12, skoro vsude maj jenom desitku.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jo to je taky pravda
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Souhlasim, ale to neznamena ze sel gambac do kytek. V posledni dobe mi prijde, ze vsechny desitky jdou tak nejak do hajzlu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: ale desitka je pro me eurobeer jako svine, sice neurazi, nemam po nem sracku ale ze bych ho pil s nadsenim to ani nahodou, radsi si dam neco jinyho
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Gambac nesel do prdele. Treba dobre natocena dvanactka je celkem pitelna a dobra..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja to tedy nepil, takze jenom teroretizuju, ale gambac sel do prdele tak to snad horsi bejt nemuze. no uvidime, nekde to vyzkousim.
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Nerekl bych ze se to da pit.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    co se tyce ty 11 gambace, muj tchan, ktery pujcuje pipy a prodava sudy s pivem a vubec ma firmu na cisteni trubek v hospodach a pod., tak rikal ze to je za korunu rozdilu na jednom pivu velmi velkej kvalitativni rozdil, proste se rozhodli udelat nejakou nahradu za to jejich eurobeer gambrinus, protoze lidi chtej neco jinyho a na tom preci neni nic spatnyho, ty reklamni kecy jim odpustime ne ? pokud se to bude dat pit a bude to za slusnou cenu tak to je jedine dobre.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam