• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ja hlasim navstevu Salesianskeho klasterniho pivovaru v centru Vidne, sice dost turistu ale pivo vynikajici
    http://www.salmbraeu.com/page2en.htm

    opet jsem ochutnal "Böhmisch G´mischt" coz je dosti tmave pivo, podobne jako meli Prager Bier v Siebenstrnbrau. Vypada to ze Cechy byly za Rakouska Uherska vyhlasene tmavym pivem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tu sem bohuzel neochutnal, protoze jsem ridil a tak sem si nechal akorat do petek natocit pivo, palenku ochutnam nekdy priste, sem casto v pm
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Modra hvezda je luxus nejvetsi.. Za studii sme tam vzdycky jezdili ochutnavat cely jejich sortiment plus vinikajici pivni palenku..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja byl o vikenkdu na inspekci v dobranskem minipivovaru modra hvezda, zde jsem ochutnal dobranskou hvezdu (12ctka) a specialitu visnove pivo, chutnalo jinak nez kriek ale bylo dobre, ta 12ctka taky. takze pokud budete mit cestu kolem, mohu doporucit

    http://www.modra-hvezda.cz/index.html
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    tak se u nás po letech opět začalo vařit pivo.. včera večer jsem byl na ochutnávce v místních putykách a můžu doporučit hlavně 12° (konečně se můžete s manželkou a dětma s radostí vypravit k nám do zoo :]), 11° taky neurazí (mám zarezervovaný 30l soudek na grilovačku), ještě teda s napětím očekávám jak dopadne nefiltrovaný a kvasničák

    další info

    Image Hosted by ImageShack.us
    KACIR
    KACIR --- ---
    Z mailu z První Pivní Tramwaye:

    Na štryřce je po dlouhé době Kaštanový Rambousek !!!
    Milan mi opčas do Tramu něco dohodil, ale s tím medem z jírovce na nás nějak šetřil. Tak to tedy napravil a pár soudků mi dodal. Je to fakt radost a hrozně zajímavé pivíčko !
    Taky se mi podařilo přes Pivoňku zajisti další pifka, která na čepu v Tramu ještě nebyla a sice Cara 12° z minipivovaru Běleč n/Orlicí a Rampušáka z Dobrušky, taky 12° a taky kvasnice ! Skrátka Raduna a Laskomina !

    Až se jeden sud dopije, tak se narazí druhý. A až ten se dopije, tak se narazí další a tak pořád dokola.
    Po zavolání na tel. 2727 6568 3 vám řekneme, co právě točíme a kolik toho ještě máme a i co přijde pak ! Jen nechtějte znát přesné minuty, můžeme jen odhadnout… Díky za pocho.

    Toť fše. S pozdravem: Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway, hospoda víc jak sta druhů pif.
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: To aby si člověk vzal dovolenou :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a hlavne maroservis.cz
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zlý časy a smršť mini a mikropivovarů:
    Od 22. do 31. května se v pražský hospodě Zlý časy vystřídá na třicet pivovarů z těch nejmenších, včetně pár homebrewářů. Podrobnosti na http://pivni.info/blok/4287-krizovej-plan-pro-zly-casy.html
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    Třeba se dočkám pomoci:), sháním někoho, kdo by byl ochoten 23.4. 2009 (tenhle čtvrtek) pronajmout na jeden večer pípu na tuto akci
    [ Výstava Na schodech / vystava / 23.4.2009 / CR - Praha - M. D. Rettigové, Praha 1 ],
    jedná se o vernisáž studentských prací na pedagogické fakultě UK. Kdyžtak do pošty díky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak ja kdyz sem tam studoval tak tam meli vsechno mozny ale dvanactku gambac sem moc nevidal ale mozna sem to v ty dobeneresil, je to 12 let :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: No, ja sem v Plzni studoval a dvanactku G tam meli celkem bezne...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no ono ani v plzni kde by clovek cekal ze tam mistni pivo budou mit ve vicero variantach to neni nijak slavny
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Jak kde.. Praha je na to ale chaba, to je pravda..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ale rikal sem to proto, protoze vetsinou nenajdes tocenyho gambace 12, skoro vsude maj jenom desitku.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jo to je taky pravda
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Souhlasim, ale to neznamena ze sel gambac do kytek. V posledni dobe mi prijde, ze vsechny desitky jdou tak nejak do hajzlu.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    DOOMBRINGER: ale desitka je pro me eurobeer jako svine, sice neurazi, nemam po nem sracku ale ze bych ho pil s nadsenim to ani nahodou, radsi si dam neco jinyho
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Gambac nesel do prdele. Treba dobre natocena dvanactka je celkem pitelna a dobra..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam