• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SASETKA: dle ID predpokladam ze jsi zena :) ... mi nerikej ze kdyz pouzijes tu vasi spravnou navnadu ze ti ho nedaji ;) dyt kolik jich rozbijou jenom za smenu ;)
    SASETKA
    SASETKA --- ---
    FESTER: to jsem zkousela a tvarili se jako bych spadla z jahody na znak :) zkusim tedy jinou knajpu
    FESTER
    FESTER --- ---
    SASETKA: pullitr od pillsnera jsem VZDY koupil v hospode kde cepuji pillsner :)
    SASETKA
    SASETKA --- ---
    Pardon za OT, ale nevite nekdo, kde v Praze bych koupila pullitr od Pilsneru? Diky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    KRYSTOFF: ja sem zase nekde cetl ze u nas se az do 17stoleti varila prevazne svrchne kvasena piva, ale to bylo podle me spis technologickou nutnosti, protoze tenkrat asi nebylo jednoduche udrzet nekde teplotu kolem 12ti stupnu
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tady jsou ty Salesiansky pivicka-pekne se jim barvicky trpitej na slunicku

    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    DOOMBRINGER: shit, vynikajici..

    ANDY_WARHOL: Jojo, doporucuju.. Obcas tam mivaji nejaky specialy, ktery taky stoji za to.. Mnam, budu se tam muset nekdy podivat.
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    ja hlasim navstevu Salesianskeho klasterniho pivovaru v centru Vidne, sice dost turistu ale pivo vynikajici
    http://www.salmbraeu.com/page2en.htm

    opet jsem ochutnal "Böhmisch G´mischt" coz je dosti tmave pivo, podobne jako meli Prager Bier v Siebenstrnbrau. Vypada to ze Cechy byly za Rakouska Uherska vyhlasene tmavym pivem
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tu sem bohuzel neochutnal, protoze jsem ridil a tak sem si nechal akorat do petek natocit pivo, palenku ochutnam nekdy priste, sem casto v pm
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: Modra hvezda je luxus nejvetsi.. Za studii sme tam vzdycky jezdili ochutnavat cely jejich sortiment plus vinikajici pivni palenku..
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja byl o vikenkdu na inspekci v dobranskem minipivovaru modra hvezda, zde jsem ochutnal dobranskou hvezdu (12ctka) a specialitu visnove pivo, chutnalo jinak nez kriek ale bylo dobre, ta 12ctka taky. takze pokud budete mit cestu kolem, mohu doporucit

    http://www.modra-hvezda.cz/index.html
    OBOJETNIK
    OBOJETNIK --- ---
    tak se u nás po letech opět začalo vařit pivo.. včera večer jsem byl na ochutnávce v místních putykách a můžu doporučit hlavně 12° (konečně se můžete s manželkou a dětma s radostí vypravit k nám do zoo :]), 11° taky neurazí (mám zarezervovaný 30l soudek na grilovačku), ještě teda s napětím očekávám jak dopadne nefiltrovaný a kvasničák

    další info

    Image Hosted by ImageShack.us
    KACIR
    KACIR --- ---
    Z mailu z První Pivní Tramwaye:

    Na štryřce je po dlouhé době Kaštanový Rambousek !!!
    Milan mi opčas do Tramu něco dohodil, ale s tím medem z jírovce na nás nějak šetřil. Tak to tedy napravil a pár soudků mi dodal. Je to fakt radost a hrozně zajímavé pivíčko !
    Taky se mi podařilo přes Pivoňku zajisti další pifka, která na čepu v Tramu ještě nebyla a sice Cara 12° z minipivovaru Běleč n/Orlicí a Rampušáka z Dobrušky, taky 12° a taky kvasnice ! Skrátka Raduna a Laskomina !

    Až se jeden sud dopije, tak se narazí druhý. A až ten se dopije, tak se narazí další a tak pořád dokola.
    Po zavolání na tel. 2727 6568 3 vám řekneme, co právě točíme a kolik toho ještě máme a i co přijde pak ! Jen nechtějte znát přesné minuty, můžeme jen odhadnout… Díky za pocho.

    Toť fše. S pozdravem: Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček, První Pivní Tramway, hospoda víc jak sta druhů pif.
    ENPE
    ENPE --- ---
    KACIR: To aby si člověk vzal dovolenou :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    a hlavne maroservis.cz
    KACIR
    KACIR --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zlý časy a smršť mini a mikropivovarů:
    Od 22. do 31. května se v pražský hospodě Zlý časy vystřídá na třicet pivovarů z těch nejmenších, včetně pár homebrewářů. Podrobnosti na http://pivni.info/blok/4287-krizovej-plan-pro-zly-casy.html
    _JITUSHE_
    _JITUSHE_ --- ---
    Třeba se dočkám pomoci:), sháním někoho, kdo by byl ochoten 23.4. 2009 (tenhle čtvrtek) pronajmout na jeden večer pípu na tuto akci
    [ Výstava Na schodech / vystava / 23.4.2009 / CR - Praha - M. D. Rettigové, Praha 1 ],
    jedná se o vernisáž studentských prací na pedagogické fakultě UK. Kdyžtak do pošty díky
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    tak ja kdyz sem tam studoval tak tam meli vsechno mozny ale dvanactku gambac sem moc nevidal ale mozna sem to v ty dobeneresil, je to 12 let :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    ANDY_WARHOL: No, ja sem v Plzni studoval a dvanactku G tam meli celkem bezne...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    no ono ani v plzni kde by clovek cekal ze tam mistni pivo budou mit ve vicero variantach to neni nijak slavny
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam