• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HERRICH: jo ja sem tam byl nedavno a daval sem si tam primouse weizna, moc dobry a oproti florenci mnohem levnejsi, pul litru za 30, florenc ma tretinku za 35

    jinak dneska sem si dovez basu herlodu weiznu

    pozor> kdo chce herolda, jakyhokoliv, tak se do breznice zase chystam, prijimam objednavky,rad vam nejaky flasky ci basu privezu, k vyzvednuti na zizkove, jedu tam nekdy kolem 20.6
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Jeden Šerák v pupku, konec všeho smutku..
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    vcera jsem byl u sadu a tocili zavise z policky, vynikajici mok s nadhernou slehackovou penou a hlavne bez pachuti, tak to mam rad, jediny co me celkem zamrzelo, ze neumej tocit miru ale povazuju to za prezitek z dob kdy tam tocili gambrihnus
    jinak prijemny posezeni i obsluha snaziva (kdyz jsem jim rek ze je to podmirak, bezeslova prinesli dotoceny) a to k dobrymu posezeni patri, co si budeme povidat, tesim se az vyuziju tamni zahradku ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Náhodou jsem objevil reklamu na pivo v Praze poměrně vzácné a ještě k tomu v nekuřácké hospodě - HOLBA 11 Šerák za 25Kč v restauraci Amnesie v Praze na Palmovce, Novákových 9
    Časem testnu, protože Šerák mám zařazen mezi pitelná piva...

    Jo a web maj http://www.amnesie.cz
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    HELOUN: neni to az tak spanelske ale nikde jinde jsem to nevidel :) -voll damm a bock damm (nejspis nemecke) khaki zelena plechovka docela hreje :)
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    DOOMBRINGER: Díky, dík, píšu si San Miguel a Estrella! :) Namražený skleničky znám z Řecka, nevím, co na tom všichni viděj. Přijde mi, že to pivo pak vlastně nemá skoro žádnou chuť... (i když u těch španělskejch to bude možná spíš plus, ale u toho Mythosu, kterej mi osobně moc chutná, mi to bylo líto :))

    A jinak budeme pohybliví, co se týče měst, tak plánujeme Barcelonu, Granadu, Cordobu a Cádiz, tak jestli máš nějaký tip na příjemnou hospůdku, tak rozhodně nepohrdnu! :)
    CORWEX
    CORWEX --- ---
    MXL: Čepovaný Krakonoš v Praze? Projasnils mi den!
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    HELOUN: A kdyz mi reknes kam jedes, tak ti dam i tipy na hospody.. ;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja kupoval lahvace v nejakym kiosku akorat a premrzly to nebylo, bylo to akorat a pit se to dalo, mozna tim ze to bylo silny, tehdy sem to pravda jeste tolik neresil
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    HELOUN: Fuj fuj fuj! Pivo v supermarketu je cenove ok. Ne tak cañas a jarras v hospode. A veskrze hnusny, podavany v namrazene sklenici takze ti v tom plavou kusy ledu..

    Rozhodne se vyhnout Mahou a Cruzcampo.
    San Miguel je celkem pitelnej, Estella Damm a vlastne vsechno co sem pil a ma v sobe nazev Estrella je pitelny.

    Jinak je to barbarstvi, ale kdyz uz v hospde pivo, tak si ho obednej con limón.

    A bacha, pivo je tam mnohem silnejsi nez v CR. 5,5% alkoholu a vys.
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    heloun: uz je to dyl, ale pri cekani na trajekt do maroka sme si tam normalne kupovali dobry pivko, tusim ze to bylo 6deci flaska a nebylo to drahy, ale uz si nepamatuju ani znacku ani cenu, jenom to ze to neurazilo
    HELOUN
    HELOUN --- ---
    Zdravím! Zítra odjíždím do Španělska a mám pocit, že to není zrovna země pivu zaslíbená.... Nicméně, kdo jste tam byl, je nějaká značka, kterou byste mohli jakž takž doporučit (nemyslím samozřejmě amstel/stella/heineken atp.)?
    Cenově asi také nic moc, což?
    Díky, dík! :)
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    KACIR: Díky za tip, včera jsem se stavil na tři kousky, právě i na pepřového Opata. Fajn podnik, nebyl jsem tam naposledy
    MXL
    MXL --- ---
    ...jinak peproveho Opata cepuji spolu s nekolika dalsimi mensimi znackami na Zizkove v hospode u radnice na Havlickove namesti...ted presne si nevybavuju nazev, ale venkovni reklama laka na Krakonose...
    MILKOV
    MILKOV --- ---
    Tak report z Německa - Erdinger Weißbräu. Luxusní bavorský pšeničáček. Zkoušel jsem světlé kvasnicové a je to pošušňáníčko - kvasnice jsou přítomné tak akorát, příjemně hořčí po chlebu a piví je krásně prokvašené, je vidět, že ležáky ještě euromoč boha krkání všude nevytlačila. Moc příjemná dvanáctka, možná třináctka - nenašel jsem stupńovitost. Šestipack vzal rychle za své... Zítra si dojdu pro tmavé, a poreferuju.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Moc dobře :-) Příjemně hořký pivo, z toho pepře to má vůni i šmak... :-)
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    KACIR: peprovy opat? jak to chutna?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pivní festival asi nestihnu, Pšeničnej víkend v Mandarinu je taky ve hvězdách. Ale zavítal jsem do hospody, kde maj minifestival denně - 13! točenejch piv - U prince Miroslava v Radlicich, u zastávky Laurová, piva z Plzně, Broumova, Náchoda a Svijan, mimo jiné i pepřovýho Opata... Nabídka se bude průběžně vyvíjet... Příjemnej podnik...
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    ABRAHAM: ja si kazdy pivni festival pamatuju tak ze pivo dobre a pak se probudim doma a boli me hlava .. :) nebudu nejlepsi reporter :D
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    jak se tu vzdycky rozplivam, tak dnes to bude vyjimka, byl sem o vikendu na jinak velmi prijemnem festivalku bio nebio, a opomel jsem pribalit nejake dobre pivo, jak sem pak litoval,. 11 musketyr nedokazu vypit celou ani jednu a tak sem byl o vikendu prevazne na nealko vlne. az na vyjimku dvou lahvovych plzni, ktere se dali koupit ve vedlejsim kempu kdyz tam byl fotbal match

    abych nebyl jenom skarohlid, tak sem vcera objevil novou hospu, kde maji docela zajimavy vyber piv, maji tam napriklad svijansky maz ale i kvasnicoveho primatora - tocene !! + jeste dalsi pivo, ktere stridaji (rikaji tomu pivni turistika od stolu nebo tak nejak, nezpominam si co tam vcera bylo, ale asi to meni kAzdy tyden), je to zde http://www.usadu.cz/
    dobre tam i varej, a tak doporucuji, ja si tam dal vcera svoje oblibeny primatory, je to levnejsi nez v pivovarskym klubu v karline, pulitr stoji prijemnych 30kc (v tom pivovarskym dome tusim 35 za tretinku)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam