• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem se dneska dostal do pohadky, nahdou sem zabloudil do hypermarketu chodov a jejich nabidka piv me velmi uspokojila, nakonec sem si vzal dve basy, prvni basa byla svijansky rytir, ktery mi zachutnal a primator weizen tez me oblibene, zato druha basa, byla plna piv, ktere jsem nikdy nemel, vzdy dve od kazdeho druhu, takze celkem deset druhu. budu zde davat postupne reportiky
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    KACIR: Ja na nej vzpomínám skoro každý den .. Prý včera jsem seděl u kozla ale co se dělo pak to už je v pivu
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    pro mne je jednoznacne nejlepsi G9 :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    PETRPEDROS: Kdo říká, že je nejlepší Staropramen, by měl přestat hulit :-) Ale lidé a jejich chutě jsou různé, na dobrého Kozla už také pamětníci jen vzpomínají...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Nejlepší je velkopopovický KOZEL 10 natočený od pípi v tom krásném džbánku .. můžu se poněm utlouci .. A kdo říká že nejlepší je Staropramen ať si uvědomí že bere vodu z vltavy a to je horší než ze žumpy...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    HERRICH: tak nahod anketu rovnou na ten pristi tyden, at se muzu take zucastnit, a priste tedy aspon pristi tyden dopredu a ne kdyz jeden termin je uz zitra :) diky
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH: ... tak uz vim,ktera to je,ta WTH...no tu urcite nezanedbam a postaram se o ni :)

    Jinak je mi to vlastne jedno, kterak se rada usnese, jako zizkovsky rezident se prizpusobim...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: pro prazaky je to o necem jinem.. Andy to napsal hezky s tim "misto vecerniho serialu pujdu do hospody" :) Zalezi, kolik mimoprazaku hodla dojet. Ja mam v planu takovou malou pivni tour po Praze, takze bych to mohl stihnout v jednom vikendu.
    Tyden dopredu je dle me celkem dostatecna doba. Stihnu se dohokat doma, vymyslet si plan, naplanovat cestu a zajistit ubytko :)
    Jinak soulasim, ze nema cenu neco organizovat s velkym casovym predstihem.
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ANDY_WARHOL: neboj, aktivni zivot neni nemoc, proto jsem dal hlasovat ;), domluvit se na cemkoli a to neni jen o pivu je problem, naucil jsem se to delat prave takhle, hodit termin a kdo se chytne, ten se chytne, no a kdo ne, priste prijde ;)
    no a proto my pujdeme ted a priste taky ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja sem za v tejdnu v praglu, ale ne tenhle tyden, potrebuju to vedet aspon tyden dopredu, to snad neni tak nepochopitelne, kdyz ma nekdo aktivni zivotni styl tak to neni o tom, ze proste misto vecerniho serialu pujdu do hospody :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    no panove, takhle bysme ale mohli cekat do zimy ;)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja ji mam taky rad, ale ne kdyz je takhle hezky
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ANDY_WARHOL: jj, rikal jsem sice vikend, ale necekal jsem, ze to bude takto rychle.. :) kor kdyz je prodlouzenej vikend, tak se nabizi nejakej vylet a ne smrdet v Pze (nic proti prazakum, vzdyt ja ji mam vlastne rad) :D
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    MXL: welcome to hell
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    myslim ten ctvrtek, tenhle je to pro me moc narychlo, ja toho mam vic, takze tenhle nemuzu a pak tedy bych nemohl vubec
    MXL
    MXL --- ---
    HERRICH:
    ...smarja vubec nic nechci wodvolat...kdo je do pytle WTH? Znam ji/spal jsem s ni?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    Michale styd se ty chces odvolat WTH??
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ne o tomhle vikendu
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    mluvime o dalsim tydnu ?
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    takze si vyberte
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam