• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    MXL
    MXL --- ---
    KACIR: ...takze skupinovy poznavaci zajezd do Chotebore? :))
    KACIR
    KACIR --- ---
    MXL: No to je nás víc :-)

    ANDY_WARHOL: Tak jak jsi dopad?
    MXL
    MXL --- ---
    ...daji se uz nekde koupit Chotebor lahvace? Teda myslim v Praze...jsem na to pivko dost natesenej podle dosavadnich referenci...
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    tak jsem ochutnal relativně nové pivo z produkce nedávno otevřeného pivovaru Chotěboř a musím říct že mi velmi chutnalo (ochutnával jsem premium ležák) hustá pěna výborná chuť. všem vřele doporučuji
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    je to jednoduchy celkem, ale pockam jak se vyvede, za chvili ho budu vyndavat z trouby
    KACIR
    KACIR --- ---
    ANDY_WARHOL: Tak se pak pochlub s receptem, já mám na pivní chleba spadeno už dlouho, ale ještě jsem se k tomu nedostal :-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    hele je to mozny, telc je kousek od jihlavy, ja sem pil toho zachariase a to byl "telcsky zacharias", ale prej jezek delanej pro mistni hospody, takze asi v jihlave
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    trochu to s pivem souvisi, tak to sem napisu.
    rozhod sem se ze si upecu domaci chleba a nasel sem jeden recept, ve kterem je, ze se ma pridat lahev desetistupnoveho piva.
    rekl jsem si, ze jestli nejake pivo, tak na podporu kynuti a kvasku se urcite bude hodit nepasterovane, a kdyz budu chtit aby chleb byl pekne cerny, tak urcite cerne pivo. nakonec mi stejne nezbylo nic jineho nez tam cerne pivo dat, protoze jedine nepasterovane pivo co mi zbylo z meho nakupu asi 14 druhu piv, byla svijanska knezna, je to 13tka tak doufam ze to nevadi, bude zajimave zkouset ruzne druhy piv a pak kostovat jak se bude chut chleba lisit. no zatim mi testo kyne, tak uvidime, vysledek budu znat rano
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    DOOMBRINGER: za 1,5€.je lepší než za 150,--. :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    sem mel ted jezka z telce, ale rikali mu telcsky zacharias, ze to je stejny pivo ale vyrabeny jako brand pro hospodu zacharias, docela chutanalo
    jeste sem taky celej vikend pil koutaka, na akcic ale z kelimku, coz mi nechutna zadny pivo, takze nemuzu hodnotit, pilo se to lepe nez vetsina kelimkacu
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    KACIR: Nejsem z Prahy, tak nevim. Jen si pamatuju, ze sem si tam jednou zaskocil z florence a koukal na nabidku. A nasel me oblibene delirium, tak sem neodolal.. :D
    KACIR
    KACIR --- ---
    DOOMBRINGER: Pivovarskej klub má ceny poměrně dost nadsazený - daň za lokalitu a širokej výběr... :-(
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    GEORGESS: Tocej? Jinak v pivovarskym to maji za 150,--. Ja ho kupuju za 1,5€. Je to jedno z mych nejoblibenejsich piv.

    A vcera sem dal testovacku podobnych piv, jako je Delirium a docela mi chutnal Augustijn. Vejmi fajn vec.
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    KACIR: to nwim, ale podle ostatnich cen tak 50,-?100,-
    sem zvědav
    KACIR
    KACIR --- ---
    GEORGESS: Kolik za něj chtěj? Na stránce radši nemaj ceny... :-)
    GEORGESS
    GEORGESS --- ---
    DOOMBRINGER: ho tocej v parizsky, nezajdem :)

    http://www.lesmoules.cz/cz/pivo
    EKG
    EKG --- ---
    :)
    DOOMBRINGER
    DOOMBRINGER --- ---
    EKG: Preji hezkou sobotu a pripijim Delirium Tremens.

    EKG
    EKG --- ---
    preji hezkou sobotu a pripijim Guinnessem
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    GBBF super bernard se docela ukazal Jantar fajny a dalsi piva taky docela mi chutnalo nemecke "uzene" pivo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam