• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    SAMMAEL
    SAMMAEL --- ---
    Návštěvu Šůvinky jsem propásl, takže bych se taky příští týden přidal :-)
    FREEDOOOM
    FREEDOOOM --- ---
    KACIR: klido tenhle tejden, klido ten dalsi, v hospodach se tu zatim taky nevyznam. tak by mi to bodlo :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    HERRICH: Ještě by za zmínku stála Chýše a princ Miroslav, Šůvinka se osvědčila, tram mám taky rád, takže to bude těžká volba :-) Ale zatím nevím, jak na tom budu s časem...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Ja budu v praze tento vikend.. mam v planu projit par hospudek.. takze me ceka takovej PPP, pivni prazskej pochod :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    KACIR: az pristi, dal bych klido treba tramvaj, nebo opet suvinku, tam se mi libilo ;)
    KACIR
    KACIR --- ---
    FREEDOOOM: Záminka pro klubové kolektivní pívo? Ale tenhle tejden to za sebe teda moc nevidím....
    FREEDOOOM
    FREEDOOOM --- ---
    Pojdte nekdo na pivo :)) sem se přestěhovala do Prahy a není s kym to pivo pít :((
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pozor, chystá se bitva u Lipan, pardon o Lipan - Bejček de Tramway veze do Prahy dva sudy z tohoto skvělého pivovaru...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: chci jet uz v patek rano, takze bych to mohl stihnout. Zkusim tam zavolat a uvidim :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Hm, tak přes víkend asi budou mít u Bernarda zavřeno... :-(
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: no, popravde ani ne :) jedu na vikend do Prahy, chcu si obejit par zajimavych pivnich mist. A kdyz uz tam budu, chci dovezt i neco domu. Cesky Brod by byl uz hodne z ruky.
    Zkusim kazdopadne tu Billu, o ktere jsem psal a pripadne i ten Bernard. Prip. pak jeste Chodov, kdyz budu odjizdet.
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Ještě k Normě - nespolehnlivé, nárazové, před dvěma týdny v té naší měli jen nymburskou osmičku, po jejich skvělé třináctce tam už visela jen cedule a jinak tam měli jen koncerny...

    Do Českýho Brodu se ti nechce?
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM: Byl jsem tam už po převzetí JIPem. Je to sklad distribuce Bernardu, chlapík rozváží pivo po hospodách, ale jako doplněk tam maj lahvový z malejch a středních pivovarů za rozumný ceny. Kupoval jsem tam třeba černohorskou nefiltrovanou desítku, pak nějakej Vyškov, Louny, Platan, ale měli toho víc a sortiment měnili. nevím, jak jsou na tom dneska, už se tam asi dva měsíce chystám, ale nakonec to stejně řeším obchodama, který mám po ruce - Billou s Primátorem a Albertem s Klášterem...
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    centrum chodov me asi pred dvema mesici mile prekvapilo, je to po dalnici z brna po ceste
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    KACIR: Byl jsi tam nekdy v minulosti? Mas poneti co tam tak zhruba maji k dostani? Dival jsem se na nabidku JIPu, ktery to prevzal, ale nevidim nic, kvuli cemu bych tam jel.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Bernardexpres Na Jarově 2 - ale napřed si tam zavolej, jestli jeste fungujou - www.bernardexpres.cz
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Potreboval bych tipy na obchodnaky, kde se v Praze da nakoupit jakekoli dobre lahvove pivo - bud nejake pivni specialky (belgicke aj.) nebo i produkce ceskych pivovaru, ktere nejsou moc k sehnani na Morave.
    Na Railsove blogu jsem nasel tip na Billu na ulici V celnici. Napadaji vas dalsi? Co treba ta Norma - jsou to skutecne jen narazovky nebo tam skutecne lze neco dobreho poridit?
    Rad bych se vyhnul Pivnimu klubu ci Galerii, ktera povazuju za predrazena (dle referenci).
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    DEMONOFANARCHY: ginger beer je zazvorova limonada ne?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pšenka od Herolda byla vynikající, ale měl jsem tu první várku, ta druhá prej byla horší. Matuška je skvělej, Primátor taktéž, zatím ale u mě vede Zvíkov, ochutnal jsem jej ale jen jednou. Hoeggarden je - jak pše Mount - ideální záchrana v Staroztracenejch hospodách...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MOUNTBATTEN: on by to teoreticky mohl byt i Schofferhofer, ale to uz by byla prasarna, kdyby to tak skutecne bylo :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam