• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!
    KACIR
    KACIR --- ---
    Bernardexpres Na Jarově 2 - ale napřed si tam zavolej, jestli jeste fungujou - www.bernardexpres.cz
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Potreboval bych tipy na obchodnaky, kde se v Praze da nakoupit jakekoli dobre lahvove pivo - bud nejake pivni specialky (belgicke aj.) nebo i produkce ceskych pivovaru, ktere nejsou moc k sehnani na Morave.
    Na Railsove blogu jsem nasel tip na Billu na ulici V celnici. Napadaji vas dalsi? Co treba ta Norma - jsou to skutecne jen narazovky nebo tam skutecne lze neco dobreho poridit?
    Rad bych se vyhnul Pivnimu klubu ci Galerii, ktera povazuju za predrazena (dle referenci).
    PIETY23
    PIETY23 --- ---
    DEMONOFANARCHY: ginger beer je zazvorova limonada ne?
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pšenka od Herolda byla vynikající, ale měl jsem tu první várku, ta druhá prej byla horší. Matuška je skvělej, Primátor taktéž, zatím ale u mě vede Zvíkov, ochutnal jsem jej ale jen jednou. Hoeggarden je - jak pše Mount - ideální záchrana v Staroztracenejch hospodách...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MOUNTBATTEN: on by to teoreticky mohl byt i Schofferhofer, ale to uz by byla prasarna, kdyby to tak skutecne bylo :)
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ABRAHAM: mne v tramwayi rikali, ze je to z Brna (Nerikali,ze dozinkovy je od heinekenu,ale ze od starobrna)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    ENPE: vime kdo to ve finale vari? Jeden pivovar pro celou CR nebo si to rozdelili dle lokalit (Krusovice+Brno)?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Jako Hoeggarden je pro mne zachrana v Starousovskych hospodach...ze vim,ze muzu pit neco pitelneho,ale v Top psenek by se neumistil;-)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    ja si jeste kupuju ten edelweis (je to tusim s bylinkami) a ten mi chutna take moc, ale je to drahy, stejne tak jako hoegarden
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    Tak ja mel vcera psenku ze slovenskeho Kalteneckeru a jsem silne zklaman. Pivo bylo prilis kysele - doufam, ze se jen tato varka nepovedla.
    Co se psenek tyce, tak Primator u me zatim vede (Matusku a Herolda jsem zatim nemel), ale hodne mam rad i nemecky Franziskaner. Hoegaarden je trosku jina kategorie, ale mam ho take rad. V nedeli jsem mel v Rakousku na lahvovem Edelweisu, ktery mi vetsinou chutnal, ale tentokrate jsem mel problemy ho dopit. Tot muj psenicny prispevek :)
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    pro me je nej psenka asi hoegarden, i kdyz z velkyho pivovaru, tak je moc dobrej, akorat drahej, pak je ten primator ale to jenom proto ze matusku sem pil jenom jednou a nemam tu chut zapamatovanou. myslim ze u bulovky mi psenka moc nejela, zato jejich polotmavy bylo vyborny.
    heroldi psenka mi moc nesmakovala
    ANDY_WARHOL
    ANDY_WARHOL --- ---
    MOUNTBATTEN: jeste cekni matusku, tahle psenka mi taky chutanala
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    ENPE: prej je v tom redidlo. RikalaLalina....ale mne to chutnalo,dpila sem to i po ni:-)
    INTEGER: jojo,byla dobra.
    Ale kdyz si udelam Top psenic,tak asi stale vede Primator. Este musim znovuozkouset Chynskou,tehda sem nebyla zcela strizliva,ac PETku sem si zabavila celou pro sebe:-)))
    ENPE
    ENPE --- ---
    V sobotu jsem ochutnal pšenici od heinekenu, jmenovalo se to dožínkové pivo. A kupodivu se to dalo pít.
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    vcera jsem ochutnal psenku ze Svijan... a fakt dobry, prislo mi to jemnejsi a min "hutny" nez psenice od Herolda, ale dobry - tesim se na dalsi
    MXL
    MXL --- ---
    MOUNTBATTEN: ...mne osobne Ostravar chutna, dokazu prezit i fakt, ze patri ke Starousovi...nejlepsi je 14-sladka a horka zaroven, celkem dobrou tocej U suchý dásně...
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    BLEVAJZZ: ono na tech festacich stejne neni co zkazit :)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    ABRAHAM: tak jako u těch anglickej proč ne, ale tohle asi bude velká prasárna:-)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: prokristapana
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam