• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KACIRKUDY TEČE, TUDY LÉČÍ - pivo odborně i neodborně, ale víceméně zmlsaně!

    PIVO: Kudy teče, tudy léčí...


    Pokud chcete sdělit, že je někde dobré/špatné pivo, uveďte i důvod, který vás k takovému závěru vede. Nahlédněte na rozcestník na nástěnce tohoto klubu, inspirujte se při hledání pivka dobrého, dodejte tipy vlastní...


    Kluby sžízněné:
    Nejen pivem živ je pivomilec, dopřejte si:
    [ nakládaný hermelín, utopenci a jiné hospodské bašty k pivu!! ]
    Pivo na čerstvém vzduchu chutná nejlíp: [ PIVO NA ČISTÉM VZDUCHU - pivní zahrádky, pivní festivaly, nekuřácké hospody ]

    rozbalit záhlaví
    INTEGER
    INTEGER --- ---
    KACIR: Pocin je to zajimavy a prinosny, ale mam pocit, ze by to slo udelat lip, dostat z toho vic "mista na slunci" pro mini pivovary a hospody, ktere takovehle pivovary propaguji.
    KACIR
    KACIR --- ---
    Honza Kočka a jeho Svět piva nabírá obrátky - obnovili seznam hospod s pivem menších pivovarů: http://www.hospody-pro-znalce.cz/
    KACIR
    KACIR --- ---
    Staropramen prodán investiční skupině CVC: http://www.pivnidenik.cz/clanek/4028-Staropramen-prodan/index.htm
    MXL
    MXL --- ---
    Oznameni: Navstivil jsem Pivovarsky klub na Florenci a jejich nefiltrovany Stepan 12 importovany z Jecne byl naprosto luxusni...
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    ABRAHAM: jo, presne to mne napadlo ;)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    HERRICH: nevahej a utikej tam. Predem si nezapomen oblect tricko tveho oblibeneho (mini)pivovaru a postarej se aby v reklame bylo hodne viditelne :)
    HERRICH
    HERRICH --- ---
    tohle mi pred chvilkou prislo.........amateri, kdyby vedeli

    Extrafilms:Tuto sobotu 17.10. natacime reklamu na GAMBRINUS v Koline. Hledame muze a zeny od 25! do 52let, mate-li zajem natacet(cca v dobe 17-22h),je nutne se dopravit do a z Kolina sami(napr.vice lidi autem), honorar je 500kc/osoba, vyplata po nataceni. Chcete-li tocit,piste sms: PRIJMENI/KOLIN. Mate-li zname,kteri by chteli take tocit, at poslou mail s fotkou a telefonem na info@extrafilms.cz.Casove dispozice a misto srazu posleme SMSkou v sobotu.Diky
    TOOMUCH
    TOOMUCH --- ---
    KACIR
    KACIR --- ---
    Zdarec pscheniční !
    Tak se nám to tak v Tramwayi sešlo, že jsme si řekli, že krize nekrize nám pšenka f Tramu
    poqete ☺. Na středu 14. říjence jsme si pro vás připravili na fšechny štyry spešl pípy jen
    samou pšenici !!! Tagže poteče : klasika Primátor Weizenbier
    Herold pšenice
    Dožínkové – taky pšenka, ale gdovíodkud ☺
    a Hoegaarden witbier .
    Tak jsem zvjědaf co u vás vyhraje a poteče nejvíc ?!!!
    Navíc f tu samou příští středu pro velký úspěch zopakuje za Tramwayí Zsolty tu svojí
    maďarskouherskou tříhodinofku s klobásama, šqarkama, masíčkama a podobnýma dietníma
    pochutinama ☺. A to už je důvod přijít !!! Yen POZOR stmívá se dříf a tak Zsolty začíná už
    od 18:00 hod.
    S Aliancí P.I.V. zatím nic nového-hotového, ale pod pokličkou už to vře a bublá a tak
    doufám, že se vám už sliny sbíhají a těšíte se až bude uvařeno. Ale jak jsem již jednou psal
    nechceme nic uspěchat a tak nebudeme servírovat hlavní menu např. bez přílohy či příboru ☺.
    Zasloužíte si kompletní servis tzn. brožury na stolech, platné a funkční webofky a ve všech
    našich Aliančních výčepech Pivní listy s popisem čepovaných piv. Teprf až toto fše bude f
    kupě, tak s tím z kuchyně vyběhneme a vy budete moci informace dle libosti konzumovat.
    Toť zatím fše.
    S pozdravem:
    Českému pifku zdar !
    Jirka Bejček Stehlíček.
    První Pivní Tramway.
    Hospoda z ALIANCE P.I.V.
    KACIR
    KACIR --- ---
    VOZKA: No jo, já se nedostal už nějakej tejden do Chýše v Čimicích, natož jet až někam na Karlovarsko :-(
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Poslušně hlásím, že v Chýši někdy v poslední době vařili patnáctistupňový řezaný Rubín, znalci to asi věcí, ale já na něj včera narazil úplnou náhodou, takže kdyby na tom byl někdo stejně jako já a viděl ho i přes několik návštěv a nákupů poprvé, vyražte dokud je:).
    (a zároveň musím chválit, lepší řezané než z Chýše jsem v životě neměl a i ta jedenáctka je skvělá, i když tam jednoznačně ještě je co vylepšovat)
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    JARDDOS: ještě nechutnal.. točí ho vůbec někde v praze. já miluji ježka 18ku to je mnamka
    EKG
    EKG --- ---
    Jj, jedenactku jezourka jsme chlastali ted nedavno na svatebni party. Dobre bylo ;)
    RAGNAROK
    RAGNAROK --- ---
    Tak jsem mel moznost ochutnat strakonicke pivo Klostermann nepasterovane polotmave 13°. Točené v hospodě Na Zborvě a par lahvi primo z vydeje rovnou z pivovaru. Musim rict ze jsem si pochutnal.
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    JARDDOS: ne a nedam hlavu za to,esli tam nemaj Jezka 10ku!
    JARDDOS
    JARDDOS --- ---
    MOUNTBATTEN: novej jezek11 je dobrej, chutnal nekdo?
    MOUNTBATTEN
    MOUNTBATTEN --- ---
    Tak report z PIVNIHO RAJE na Harfe:

    Tak jsem rada,ze jsme to nepojali jako sraz klubu,byli byste asi zklamani.

    Zacnu zapory: na cepu tri piva (Rychtar 11ka, Rychtar 12 kvasnicka- mnam!, Jezek 10ka)
    Na muj dotaz,zda budou mit i vetsi vyber jak pisi na vyvesce, tak ze ano, pribude jeste jedna pipa (na vyvesce slibuji Platan,tak asi ten)
    Piva extremne levna,nejdrazsi kvasnicke je za 17 kacek!!
    Coz je vyhoda,ale tim to laka divne zakazniky.
    Stejne jako to,ze je otevreno nonstop.

    Bohuzel zrovna tam jedni zpiti a otravni ozungrove sedeli.

    Na druhou stranu moc mila cisnice senam omlouvala,ze takovi tam normalne nebyvaj a kolem devate se jim podarilo je vylifrovat.
    Lec podnik je to razovity,toz jsme jeste byli svedky sceny,kdy se tam opila postarsi dama a ustlala si na zemi.

    Klady jsou tedy ceny piva, slusna piva, podnik je zrekonstruovany, s krbem, oblozenim futer ve dreve a s ozdobnymi kousky kamene na zdech.
    Damske zachodky pekne,ciste, s hajzlpapirem,uterkama na ruce,drzakem na tekuty mydlo a pytlickama na vlozky!:-)))
    Jukebox hezky drevenoretro a v nem Janis Joplin, Hudba Praha...:-)))

    Je videt, ze nekam miri (nazev,zaber piv mimo Gambac apod.), ale s tema cenama a nonstopkou se bojim stahovani pivnich stamgastu aprotoze z nich budou zivi,vzdaj pokus o pivni raj.
    Uvidime.

    Nu, asi z konce Prahy bych tam nejela,ale ze to mam sto metru od baraku,tak myslim,ze tam obcas zajdu:-)
    KACIR
    KACIR --- ---
    Pivovarníci vzkazují národu - hazard a cigarety poráží pivovarský průmysl!

    http://www.pivnidenik.cz/clanek/3987-VZKAZ-PREZIDENTA-CESKEHO-SVAZU-MALYCH-NEZAVISLYCH-PIVOVARU-OBCANUM-CR/index.htm
    FREEDOOOM
    FREEDOOOM --- ---
    co se týče srazu tak jsem pro kdykoli kamkoli..nevyznam se nikde .)
    ABRAHAM
    ABRAHAM --- ---
    MXL: ad Kralovstvi. Kvuli CH bych nejezdil do Phy, kdyz ho mam co bych kamenem dohodil a navic v Brne je ho vsude dost. :) Ale je samozrejme fajn, ze i tento pivovar se priblizi k vam :)
    KACIR
    KACIR --- ---
    ABRAHAM - jo, přesně tak, já tu hospodu mylně beru jako jeden celek...

    MOUNT: Zítra máme třídní sraz, pak mám pár nočních, takže se pro mne ráj odkládá :-(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam